Şimdi Ara

Steam Koleksiyon Kartı Takas Merkezi [ANA KONU] (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
781
Cevap
61
Favori
63.086
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fazladan 2 adet Civ5 Washington kartım ve 1 adet de FM2013 gateaway kartım var. FM 13 için karşılığında bir gateaway kart istiyorum civ5 karları içinse bir fikrim yok henüz
  • Tomb Raider Summer Sale kartım var. Bioshock summer sale kartı arıyorum

takaslandı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fasakasa -- 14 Temmuz 2013; 13:40:05 >
  • IDF arıyorum cs go kartı

http://steamcommunity.com/id/tridyumf/
  • 4 adet mc pixel kart lazım coh 2 arka plan verebilirim.

Sos Sosowski Throne Of Smells Hell ve Pirate Ship
  • Reus steam summer getaway sale trading card'ımı
    şunlardan biri ile takas etmek istiyorum:

Chivalry: Medieval Warfare steam summer getaway sale trading card
    Skyrim steam summer getaway sale trading card
    Tomb Raider steam summer getaway sale trading card
    Torchlight II steam summer getaway sale trading card
    Kerbal Space Program steam summer getaway sale trading card

Özel Mesaj ile ulaşabilirsiniz.
  • Ben steam oyunlarımı internet aracılığıyla başka bir arkadaşa aldırıyorum o bana gift olarak yolluyor. Haliyle kart ona mı düşmüş olacak? Yoksa ben oyunu kütüphane mi ekleyince bana mı düşecek? Ona göre kartı bana yollamasını söyleyeceğim çünkü. Bir de hangi oyundan hangi kartın düşeceği belli mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rodin

Ben steam oyunlarımı internet aracılığıyla başka bir arkadaşa aldırıyorum o bana gift olarak yolluyor. Haliyle kart ona mı düşmüş olacak? Yoksa ben oyunu kütüphane mi ekleyince bana mı düşecek? Ona göre kartı bana yollamasını söyleyeceğim çünkü. Bir de hangi oyundan hangi kartın düşeceği belli mi?

ilk mesajda hangi oyunlardan kart düştüğünün tam listesi var.

şu an 10dolarlık her alışverişe steam summer card veriliyor 1 tane. alışverişi arkadaşınız yapıyorsa o kart ona düşer ama oyuna ait olan set kartları oynarken size düşer. tabi steam alışverişleri için konuşuyorum. mesela amazondan yaptığınız 10dolarlık alışveriş için 1 adet summer card hediyesi yok.
  • FTL kartlarımı L4D2 veya Hotline Miami ya da Portal 2 kartlarıyla takaslıyorum.

Edit: Takas edildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cave Johnson -- 14 Temmuz 2013; 18:00:42 >
  • Tomb Raider Summer Getaway Takas Kartım var. Football Manager 2013, Kerbal Space Program, Prison Architech veya Skyrim kartı ile takaslamak istiyorum. İmzamda steam profil linkim var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xanthochroid -- 14 Temmuz 2013; 16:34:15 >
  • hotline miami owl kartı var. bide left4dead 2 kartları. takaslara açığım id: brawod
  • bana fm 13 summer sale kart ve tomb raider lazim elimde fazladan 2 tane torchlight var

2 farkli arkadasa verebilirim ya da 2 torchlight ariyosaniz ikisini size de verebilirim son kartlar bi bunlar kaldi 2. kez tamamliyicam

ve herturlu cs go karti alirim eger elimde yoksa

steam id: nadotr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Earl Sweatshirt -- 14 Temmuz 2013; 17:22:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cpt. Price

http://steamcommunity.com/id/TTWMithrandiR/inventory/#753_6
    kart takas tekliflerinize açığım arkadaşlar

tom raider karsiliginda torchlight 2 olur mu ? summer sale kart olarak
  • kartları pazardan alın satın buralarda niye uğraşıyorsunuz
  • Arkadaşlar CS:GO oynarken 3 kart düşürebiliyoruz ya örneğin düşen bir kartı satsam tekrardan 3 kart düşürme hakkım mı oluyor? Yoksa 2 kart daha düşürdükten sonra daha kart düşmüyor mu? Umarım anlatabilmişimdir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gordon Freedos

Arkadaşlar CS:GO oynarken 3 kart düşürebiliyoruz ya örneğin düşen bir kartı satsam tekrardan 3 kart düşürme hakkım mı oluyor? Yoksa 2 kart daha düşürdükten sonra daha kart düşmüyor mu? Umarım anlatabilmişimdir.

hayır, bir oyundan 3 tane kart düştükten sonra o oyundan hiçbir şekilde başka kart düşmüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jeranadam -- 14 Temmuz 2013; 17:41:39 >
  • Bir oyun için rozet işledikten sonra 2. seriye geçiyoruz sanırım. Peki 2. seride yine kart düşürme hakkımız oluyo mu ?
  • hitman scarecrow kart var fazladan.. yine hitman in elimde olmayan bir kartı ile değişim yapmak isterim.
  • seviye atladıktan sonra rastgele oyunlardan 3 adet envanter geliyor.
    seviye kaç olursa olsun aynı oyundan başka kart düşmüyor. rastgele gelen envanterin arasından çıkabilir belki ama, onu tam olarak bilmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Basteryus

Bir oyun için rozet işledikten sonra 2. seriye geçiyoruz sanırım. Peki 2. seride yine kart düşürme hakkımız oluyo mu ?

hayır
  • Arkadaşlar Bastion: The Windbags kartını arıyorum.

Steam e para aktardığım için market 1 haftalığına kapandı, ordanda alamıyorum.

envanterden takas edebiliriz.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.