Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Steam Koleksiyon Kartı Takas Merkezi [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
777
Cevap
66
Favori
53.484
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> Oyun Genel ve Diğer türler >> Steam Koleksiyon Kartı Takas Merkezi [ANA KONU]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    155 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: SevimliKedicik

quote:

Orijinalden alıntı: fasakasa

quote:

Benle bir ilgilenin gidicem..

Sahip olmadığımız oyun için kart toplayamıyoruz değil mi?

Toplayabilirsin yazıyor ilk sayfada

Şimdi ben kredi kartım ile 10 Dolar çekeceğim gidip L4D2 kartlarını toplayıp 100 XP alabilirim o zaman? :D

Oyuna sahip olman gerekmez ister pazardan ister takas ile edindiğin kartları rozet olarak işleyebilirsin.
    |
    |

• Yarbay
    9124 Mesaj
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: fasakasa

quote:

Benle bir ilgilenin gidicem..

Sahip olmadığımız oyun için kart toplayamıyoruz değil mi?

Toplayabilirsin yazıyor ilk sayfada

Şimdi ben kredi kartım ile 10 Dolar çekeceğim gidip L4D2 kartlarını toplayıp 100 XP alabilirim o zaman? :D

10 dolara tahminen 12,13lvl olacak kadar kart alırsın.pahalı olmayanları tercih edersen tabi ki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

REFERANSLARIM ||| PSN ID : fasakasa ||| STEAM
    He's the hero Gotham deserves, but not the one it needs right now. So we'll hunt him.
    Because he can take it. Because he's not our hero. He's a silent guardian, a watchful protector. A dark knight.

• Yarbay
    4637 Mesaj
    Tamamdır teşekkürler, zaten 0.16 Dolar oluyor hemen hemen bütün kartlar
    |
    |

BenQ XL2420Z - 24 Inch - 144 Hz - 1 ms | Intel Core i5-4690K Processor 4.0 GHz | MSI Z97 GAMING 5 | MSI GAMING GeForce GTX 970 4GB OC 256Bit NVIDIA | Kingston 16 GB HyperX RAM | Corsair SPEC-02 Gaming Case | Corsair CPU Cooler H100i
  • Yüzbaşı
    509 Mesaj
    Arkadaşlar 5. seviye rozet oluyor. Onu nasıl yapıyorlar? Diğer seviyelerden farkı nedir ? 1. seviyeden sonra parlak kart mı kullanmak lazım?

Orijinalden alıntı: akaradeniz

Arkadaşlar 5. seviye rozet oluyor. Onu nasıl yapıyorlar? Diğer seviyelerden farkı nedir ? 1. seviyeden sonra parlak kart mı kullanmak lazım?

Hayır aynı kartlardan tekrar biriktiriceksin. Tekrar craft yapacaksın.

Orijinalden alıntı: Anmey

quote:

hocam peki verdiyi exp şöylemidir. Seviye x 100 exp. Yani 5. seviyeye geldiğimiz zaman toplamda 100+200+300+400+500=1500 exp mi olacak yoksa 100+100+100+100+100=500 mü verecek ?

quote:

Orijinalden alıntı: Anmey

quote:

hocam peki verdiyi exp şöylemidir. Seviye x 100 exp. Yani 5. seviyeye geldiğimiz zaman toplamda 100+200+300+400+500=1500 exp mi olacak yoksa 100+100+100+100+100=500 mü verecek ?

EXP sistemini bilmiyorum.
    |
    |

Brezilya reali.
    |
    |
    Banzai! kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Her rozet oluşturduğunda 100 XP verir, 5 kez yaparsan toplamda 500 XP kazanırsın, 1500 değil.
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Armag3d0N -- 12 Ağustos 2013; 12:27:55 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: Armag3d0N

Brezilya reali.

sağol.
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Armag3d0N -- 13 Ağustos 2013; 1:17:37 >
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Kerim_d-wade

Serious Sam HD The First Encounter %75 indirim kuponu karşılığında 1 adet Hitman Card

Hitman kartını mı arıyorsunuz? Yoksa tam tersi mi?
    |
    |

• Yarbay
    2196 Mesaj

Oyunlarına karşılık Steam Rozetleri arıyorum
    |
    |

• Yarbay
    18064 Mesaj

Konu, ilk açıldığı zaman ki haline göre çok daha iyi bir hale geldi. Öncelikle elinize ve emeğinize sağlık.

* * *

2 sorum olacak. Bunların cevabını bir yerde bulamadım. Yabancı forumlarda vardır belki...

1- X bir oyuna ait rozetimizin seviyesinin 1 ile 5 arasında seviyeleri var malum. Rozet levelinin 1 olması ile 5 olması arasındaki fark ne? Yükseldikçe, level atlamak dışında bize ne yararı var?
    2- Dikkat ettim de, foil kartların düşme ihtimalı çok daha az olmasına rağmen, foil kartlardan yapılan rozete de 100 XP veriliyor (500 veya daha yüksek XP vermesini beklerdim bunun) ve bu kartlar daha yüksek fiyata satılıyor. Diyelim ki bu foil kartları satın alma yoluyla veya takasla elde edip kraftlayıp rozet haline getirdik. Bu rozetin, normal kartları kraftlayarak elde ettiğimiz rozetten farklı olarak bize ek bi katkısı var mı; varsa ney?

Tamamen sallamasyon bir tahmin olarak şu geldi aklıma ama ne kadar tutturdum, bilmiyorum? Her iki sorunun da cevabı olarak daha fazla booster pack düşürme ihtimali ile leveli artırılan oyun için çıkartılacak DLC'leri kazanmak veya onları almak için verilecek indirim kuponlarını kazanmak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bocekgrafik -- 23 Ağustos 2013; 18:09:06 >
    |
    |
    fasakasa kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    9124 Mesaj

Ben de tahmininiz gibi biliyorum. Arastirma imkanım da yok su an 10 güne kadar normale dönerim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Bahsedilenler: bocekgrafik

REFERANSLARIM ||| PSN ID : fasakasa ||| STEAM
    He's the hero Gotham deserves, but not the one it needs right now. So we'll hunt him.
    Because he can take it. Because he's not our hero. He's a silent guardian, a watchful protector. A dark knight.
  • Yarbay
    18064 Mesaj

10 güne kadar ben cevabını bulursam buraya yazarım. Yoksa siz 11 gün sonra yazarsınız.
    |
    |
    fasakasa kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ben gerçeğin peşindeyim, kimin söylediği önemli değil. Ben adaletin peşindeyim, kim için veya kime karşı olduğu önemli değil.
    Eğer dikkatli değilseniz, gazeteler sizin zulüm gören insanlardan nefret etmenizi ve zulmü uygulayan insanları sevmenizi sağlar. Malcolm-X

Her zaman kazanan, bir defa kaybettiğinde tam kaybeder. Adâlet geciktikçe cezası büyür. Adâlet geldiğinde iflat etmez. Hak sillesinin sadâsı yoktur! Bir vurdu mu, devâsı yoktur. Mustafa Özcan
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
sohbet
e-ticaret
haberler
üniversite
SEO
Paykasa
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,350
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.