Şimdi Ara

Steam Koleksiyon Kartı Takas Merkezi [ANA KONU] (20. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
781
Cevap
61
Favori
63.093
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

borderlands 2 set ve 1 adet super meat boy karşılığı vereceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saintroyo -- 24 Temmuz 2013; 15:50:43 >
  • Counter Strike Global Offensive 2 tane Swat kartım var Anarchist kartı ile takas edebilirim.

steam ID: eminbozkrt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BadenPowell -- 24 Temmuz 2013; 16:10:42 >
  • Elimde %50 Rising Strom/Red Orchestra 2 Multiplayer indirim kuponu var. Süre sınırı 1 hafta. Tekliflere açığım :)
  • Millet konuyu okudum ama bişey anlamadım. Ben de Hitman için 5 takas kartı ile 1 tane de booster pack var. Ne işe yarar ki bunlar?

Buna karşılık olarak birinden oyun mu alabilirim? Ya da satabiliyorum sanırım ama 1 sene içinde steam'den oyun almadığım gerekçesiyle satma hakkım yokmuş. Halbuki alacağım oyunları arkadaşım alıp, bana hediye olarak gönderirdi.
  • Bendeki Steam Summer Sale trading kartlar;

Dead Island Riptide x 1
    Tomb Raider x 1

Aradığım Steam Summer Sale trading kart;

Prison Architect

1:1 takas yapıyorum. Takas düşünenler eklesinler.

Steam ID : hasenk
  • sattığımız veya takas ettiğimiz kartlar tekrar geliyormu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ulquiorra119 -- 24 Temmuz 2013; 22:06:32 >
  • Pazarda satış yapabilmek için steam üzerinden oyun almaniz gerekiyor.(ekliyorum bunu ilk sayfaya) Kartların ne işe yaradığı ne olduğu ilk sayfada yazıyor.

@Ulquiorra119 : hayır gelmez ilk sayfada yazıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fasakasa -- 24 Temmuz 2013; 23:31:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elimde kerbal space program var,takas teklifleri değerlendirilir
  • arkdaşlar konudaki rehberde bir oyun için kart düşürme sınırımız olduğu yazılmış fakat oyungezer online'daki konuda şu yazıyı okudum: "Oynama sürenize bağlı olarak sayısız kart düşürebilirsiniz ama çeşit olarak sizin hesabına bu 9 kartın sadece 5'i düşecek. Geriye kalan 4 kartı takas ya da satın alma sistemi ile edinmek durumundasınız."
    Hangisi doğru?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihtnt

arkdaşlar konudaki rehberde bir oyun için kart düşürme sınırımız olduğu yazılmış fakat oyungezer online'daki konuda şu yazıyı okudum: "Oynama sürenize bağlı olarak sayısız kart düşürebilirsiniz ama çeşit olarak sizin hesabına bu 9 kartın sadece 5'i düşecek. Geriye kalan 4 kartı takas ya da satın alma sistemi ile edinmek durumundasınız."
    Hangisi doğru?

Şöyle. Atıyorum bir oyunun kart setinde 10 kart var siz bunların sadece rozetler kısmında yazdığı kadarını düşürebilirsiniz istersiniz 1000 saat oynayın. Mesela 5 tane düşürme hakkınız var. Kalan 5 taneyi de takas ya da satın alarak elde ediyorsunuz. Oyungezer düşürme terimini yanlış kullanmış ya da yanlış biliyorlar. Anlattığım şekilde doğrusu :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fasakasa -- 25 Temmuz 2013; 3:53:07 >

• teşekkür ederim @fasakasa

• bu site faydalı,istersen ana konuya ekle(ben showcasedan yararlanıyorum)

http://www.steamcardexchange.net/
  • elimde kart yok fakat emotions var.. aynı olanları bende olmayanlar ile değiştirmek isterim.

steam id imzada.. kontrol edip ekleyebilirsiniz..
  • Hayalbaz93 kullanıcısına yanıt
    Ekledim

H: Bendekiler W:İstediklerim
    [H] Axton (BL2) [W] Salvador,Maya,Gaige
    [H]Jockey (L4D2) [W] Spitter,Witch
    [H]Defense Grid Cards ; Join the Fight,Raw Firepower Has its Uses,Look Sharp, They're Coming,There's Something New Coming [W] Offer
    [H]Magicka Cards ; Earth Element,Shield Element,Lightning Element (Foil)
    [H]Sword Sisters (Mount&Blade) [W] Offer
    [H]Portal 2 Cards ; The Lab,Mannequin [W] Offer
    [H]Terraria Cards ; The Underworld,Living Wood [W]Offer
    [H]Alice (Alan Wake) [W] Offer
  • quote:

Orijinalden alıntı: fasakasa

Kartların ne işe yaradığı ne olduğu ilk sayfada yazıyor.

Okuduğumu ama anlamadığımı yazmıştım. Daha önceden bunları bilen birisi için yeterli ama bilmeyenler için konu çok yüzeysel kalıyor. Daha detaylı şekilde anlatılması gerek. Misal olarak booster pack'in ne olduğundan bahsedilmeden, onun nasıl alınacağı yazılı. gibi gibi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: bocekgrafik

quote:

Orijinalden alıntı: fasakasa

Kartların ne işe yaradığı ne olduğu ilk sayfada yazıyor.

Okuduğumu ama anlamadığımı yazmıştım. Daha önceden bunları bilen birisi için yeterli ama bilmeyenler için konu çok yüzeysel kalıyor. Daha detaylı şekilde anlatılması gerek. Misal olarak booster pack'in ne olduğundan bahsedilmeden, onun nasıl alınacağı yazılı. gibi gibi...

Biraz daha detay eklerim o halde ya da tam olarak neyi anlamadığınızı belirtirseniz ona göre ekleme yapalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fasakasa -- 25 Temmuz 2013; 19:04:04 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Hayalbaz93

bu site faydalı,istersen ana konuya ekle(ben showcasedan yararlanıyorum)

http://www.steamcardexchange.net/

Hocam bu site nasıl çalışıyor biraz anlatırmısınız ?
  • fasakasa kullanıcısına yanıt
    Önceki sayfada yazmıştım anlamadığım noktaları.
  • Beyler ben de dün farkettim bu kart olayını M&B:Warband de 3-4 tane kazandım şimdi ben bunu satamıyorum 30 gün olayı olduğu için.Peki ben bu kartları isteyen kişiyle takas edip ondan mesela Chivalry isteyip göndertebiliyomuyum kendime?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fenomertcan

Beyler ben de dün farkettim bu kart olayını M&B:Warband de 3-4 tane kazandım şimdi ben bunu satamıyorum 30 gün olayı olduğu için.Peki ben bu kartları isteyen kişiyle takas edip ondan mesela Chivalry isteyip göndertebiliyomuyum kendime?

Takas yaparken zaten bir takas penceresi açılıyor aynı anda koyuyorsunuz itemleri takas ediyorsunuz. Yani evet anlaştığınız kişide Chivalry varsa takas edebiliyorsunuz
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.