Şimdi Ara

Steam Koleksiyon Kartı Takas Merkezi [ANA KONU] (12. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
781
Cevap
61
Favori
63.084
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Banzai!

cüzdan bakiyem kendiliğinden 0 landı. pazara koyduğum kart gözükmüyor (önceden gözüküyordu)
    neden böyle oldu fikri olan var mı?

ayni sey oldu. ust uste 4 farkli kartla alisveris yaptigim icin community market'e erisim kisitlandi. onunla alakali bir hata olsa gerek. neyse ki birkac dolar vardi sadece.
  • quote:

Orijinalden alıntı: laider

quote:

Orijinalden alıntı: fasakasa

quote:

Orijinalden alıntı: laider

arkadaşlar,

düşen kartları satınca bir daha gelmiyorsa satmanın anlamı nedir?

rozet yapmayacaksanız satıp para kazanıyorsunuz.

cevap için teşekkürler.

sanırım rozet de sadece level atlamaya yarıyor.

yazıyor ilk sayfada neyin neye yaradığı
  • tamam sağolsun @fasakasa.
  • Kendi sahip olmadığın oyunların kartlarını craft edebiliyor muyum acaba satın alarak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 2K -- 16 Temmuz 2013; 19:26:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2K

Kendi sahip olmadığın oyunların kartlarını craft edebiliyor muyum acaba satın alarak.

evet
  • Elimde FM 2013, Skyrim, Prison Architect ve Bioshock Infinite var. Kerbal Space, Dead Island ve Tomb Raider istiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Meurglys -- 16 Temmuz 2013; 21:27:48 >
  • elimde bu kart var ne işe yarar satılır mı kaçtan gider bi açıklarsanız sevinirim
    Steam Koleksiyon Kartı Takas Merkezi [ANA KONU]
  • Satılır. Marketten kaça gideceğine bakabilirsin
  • elimde fazladan skyrim steam summer kartı var aradığım kartlar ;

Reus
    Tomb Raider

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi machext -- 17 Temmuz 2013; 2:34:33 >
  • Summer sale kartlardan elimde FM 2013 kart var fazladan Chivalry: Medieval Warfare/Reus/Torchlight II kartlardan biriyle takaslayabilirim
    id: bozcan
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadere61

booster pack hep çıkarmı? yoksa onunda limiti varmı bilgisi olan varmı

Hafta da 1 steame giriş yapma şartı var düşmesi için. Rasgele düşüyor. Bana 2 kere düştü.
  • bak ya yine 0 landı cüzdan. ana bacı sövecem artık. al sat yapıp para kasıyorum ve yeni kartlar almaya çalışıyorum, çabalıyorum o kadar ama bu şerefsizler sebebsiz yere siliyor paramı allah bin belanızı versin ne diyim başka.

gabe çok pis ayar oldum sana olm. feci dövecem seni.
  • quote:

bak ya yine 0 landı cüzdan. ana bacı sövecem artık. al sat yapıp para kasıyorum ve yeni kartlar almaya çalışıyorum, çabalıyorum o kadar ama bu şerefsizler sebebsiz yere siliyor paramı allah bin belanızı versin ne diyim başka.

Steam destekle görüş bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: mdxceed

quote:

Hafta da 1 steame giriş yapma şartı var düşmesi için. Rasgele düşüyor. Bana 2 kere düştü.

steame giriş yapıncamı çıkıyor oyunamı reyiz? steame paso giriş yapıyorum.
  • kart fiyatları yerlerde sürünmeye başladı artık.. .10 dan satılan çok kart var..
  • elimde chivalry:medievil , prision architect ve torchlight 2 summer gateway sale kartları var bunları bioshock infinite , dead island riptide ve tomb raider karları ile takaslamak istiyorum ilgilenenler icin steam adım nihkoc

edit:kartlar pazarda satıldı ,sattıgım fiyatların aynısına diger kartları aldım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi captanico -- 17 Temmuz 2013; 12:54:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NiKIL

elimde chivalry:medievil , prision architect ve torchlight 2 summer gateway sale kartları var bunları bioshock infinite , dead island riptide ve tomb raider karları ile takaslamak istiyorum ilgilenenler icin steam adım nihkoc

Bu arkadaşım gibi bendede 1 tane fazladan chilvary ve 1 tane fazladan torchlight 2 kartı vardır. Bunları kerbal space ,prison architecht ,reus ,skyrim summer kartları ile takas etmek isterim. Onun dışında CoH2 de 1 tane takas etmek istediğim T-70 vardır.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mdxceed

quote:

steame giriş yapıncamı çıkıyor oyunamı reyiz? steame paso giriş yapıyorum.

Önce oyunda ki bütün kartları düşürmen lazım. Sonra oyuna girmesende olur. Hafta da 1 steame giriş yapman gerekiyor bu şekilde uygun kullanıcı oluyormuşuz ve rasgele düşüyormuş. Ben uygun kullanıcıyım ama 2 hafta da 1 booster pack geliyor bana mesela.

@saintroyo
    Olması gereken de bu değil mi zaten? Eskiden görev yapardık, başarım kazanırdık, bir şeyler kazanırdık sadece biz sahip olurduk. Pazarda her gün milyonlarca kart satılıyor. Gereksiz yere para harcatıyor steam. 100 milyonlarca da kartı var milletin tabi ki şimdilik. İndirimler bitince milyarı geçecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mdxceed -- 17 Temmuz 2013; 12:48:53 >

• quote:

bak ya yine 0 landı cüzdan. ana bacı sövecem artık. al sat yapıp para kasıyorum ve yeni kartlar almaya çalışıyorum, çabalıyorum o kadar ama bu şerefsizler sebebsiz yere siliyor paramı allah bin belanızı versin ne diyim başka.

http://steamcommunity.com/market/

Buraya girip pazar geçmişine bakabilir misin. Paraların nereye gitmiş görürsün. Ayrıca oyun satın alıyorsan ve cüzdan seçiliyse o yüzden paraların gidiyordur. Eksik kalan para kredi kartından çekilir.

• Elimde Football Manager 2013 kartı var. Aşağıdaki kartlardan biri ile takaslayabilirim.

- Chivalry: Medieval Warfare
    - Dead Island Riptide
    - Kerbal Space Program
    - Reus
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.