Şimdi Ara

Steam Koleksiyon Kartı Takas Merkezi [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
781
Cevap
62
Favori
58.706
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 11 ay
  • Cevaplayan Üyeler 298
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 109
  • Ortalama Mesaj Aralığı 3 gün 10 saat 2 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 34
  • Favoriye Eklediklerim 62
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • fasakasa (109 mesaj) bocekgrafik (28 mesaj) mtnei (21 mesaj) saintroyo (19 mesaj) brawod (15 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (606 mesaj) Mobil (52 mesaj) Tablet (7 mesaj) Mini (2 mesaj) Uygulama (1 mesaj)
  • @
6 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> Oyun Genel ve Diğer türler >> Steam Koleksiyon Kartı Takas Merkezi [ANA KONU]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    3793 Mesaj

anladım, teşekkürler cevap için
    |
    |
    Bahsedilenler: fasakasa, falandanfilandan
  • Yarbay
    3379 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: boffin

Arkadaşlar Bastion: The Windbags kartını arıyorum.

Steam e para aktardığım için market 1 haftalığına kapandı, ordanda alamıyorum.

envanterden takas edebiliriz.

nasıl yani market kapandı ne demek
    |
    |
  • Binbaşı
    1040 Mesaj
    Daha önce kullanmadığınız bir methodla yükleme yaparsanız, 1 haftalığına kitliyorlar.
    |
    |
  • Yarbay
    5021 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: falandanfilandan

quote:

Orijinalden alıntı: Gordon Freedos

Arkadaşlar CS:GO oynarken 3 kart düşürebiliyoruz ya örneğin düşen bir kartı satsam tekrardan 3 kart düşürme hakkım mı oluyor? Yoksa 2 kart daha düşürdükten sonra daha kart düşmüyor mu? Umarım anlatabilmişimdir.

hayır, bir oyundan 3 tane kart düştükten sonra o oyundan hiçbir şekilde başka kart düşmüyor.

10 level üstü olanlardada mı düşmüyor?Düşme yüzdeleri artıyordu her 10 seviyede bir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarbay
    10444 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: *Metin

quote:

quote:

Arkadaşlar CS:GO oynarken 3 kart düşürebiliyoruz ya örneğin düşen bir kartı satsam tekrardan 3 kart düşürme hakkım mı oluyor? Yoksa 2 kart daha düşürdükten sonra daha kart düşmüyor mu? Umarım anlatabilmişimdir.

hayır, bir oyundan 3 tane kart düştükten sonra o oyundan hiçbir şekilde başka kart düşmüyor.

10 level üstü olanlardada mı düşmüyor?Düşme yüzdeleri artıyordu her 10 seviyede bir?

O booster pack
    |
    |

• Teğmen
    139 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: *Metin

quote:

quote:

11. level'dayım ben, her badge'de 3 tane envanter düşüyor. (1 oyun arkaplan resmi, 1 emoticon, 1 rastgele summer sale trading card)

bunlar haricinde yeni bir kart düşmüyor. 1 kere booster pack düştü, onda da level 5'tim sanırım.
    |
    |

• Binbaşı
    1174 Mesaj
    Fazladan Chivalary Summer kartı var. Başka bir summer kartıyla değiştirebilirim.
    |
    |
  • Yarbay
    7213 Mesaj
    kartları satarak para kazanayım dedim baktım topu topu 2 dolar kazanmışım
    2 dolar ile kar edilmeyeceğini anlayınca kartları biriktirip level atlayayım dedim
    |
    |
  • Yarbay
    5193 Mesaj
    elimde fazladan "VI The Lovers" kartı var. yine isaac kartıla takaslamak istiyorum.
    |
    |
  • Yarbay
    11924 Mesaj
    [Silindi]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Armag3d0N -- 15 Temmuz 2013; 0:12:24 >
    |
    |
  • Binbaşı
    1209 Mesaj
    Elimde CS:GO balkan kartı var Anarchist bu karta ihtiyacım var. Olan varsa iletişime geçerse benle sevinirim
  • Binbaşı
    1069 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: RaúL

Elimde CS:GO balkan kartı var Anarchist bu karta ihtiyacım var. Olan varsa iletişime geçerse benle sevinirim

Bende Fbi Var hocam balkan Swat anarchist arıyorum varmı sizde bu kartlar ?
  • Binbaşı
    1209 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: KillerPrince

quote:

Elimde bir tek Balkan kaldı ne yazıkki :) Anarchist ve Swat arıyorum bende aslında. Fazladan bir Balkan kaldı bende de
  • Binbaşı
    1069 Mesaj
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: KillerPrince

quote:

Elimde bir tek Balkan kaldı ne yazıkki :) Anarchist ve Swat arıyorum bende aslında. Fazladan bir Balkan kaldı bende de

Banada son olarak balkan çıktı şimdi Fbı satıp almayı düşünüyorum.
    |
    |
  • Yarbay
    11924 Mesaj
    Sadece kart alıp-satarak 10$ kazandım. Akşam 8'de yeni oyunlar açıklanınca marketten 0.10-0.15$'a kartları alıp ertesi gün öğlen 0.25-0.30'a satıyorum. 0.05$'a yaklaşık 20 tane kart aldım, fiyatı yazarken iki kez kontrol edin sonra pişman olabilirsiniz.
    |
    |
  • Çavuş
    41 Mesaj
    elimde 4 magicka kartı var tekliflere açığım
    http://steamcommunity.com/profiles/76561198082703221/inventory/
    |
    |
  • Binbaşı
    1209 Mesaj
    Bir adet FBI buldum, çeşitli DOTA2 eşyaları da var elimde. Anarchist bu kart olan benle iletişime geçerse sevinirim
    |
    |
  • Yarbay
    6509 Mesaj
    bu kart satma olayı nasıl ve neye göre belirleniyor.bende 5 tane kart var mesela

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarbay
    10444 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: xpress_

bu kart satma olayı nasıl ve neye göre belirleniyor.bende 5 tane kart var mesela

pazarda satabilirsiniz
    |
    |
  • Binbaşı
    1069 Mesaj
    Cs go da tek eksiğim SWAT olan varmı ?
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
uc satın al ;pubg mobile ;uc
triple negative breast cancer
Webtures SEO;SEO Nedir?
En ucuz kedi maması fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,453
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.