Şimdi Ara

Steam Kış İndirimleri'nde 20 TL altı 10 oyun tavsiyesi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
2.193
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Güzel oyunlar koymuşsun listeye çok şükür bende hepsi var :) To the moon ve paper please oyunlarını herkese önermiyorum yani bu oyunlara ilginiz varsa alın yoksa indirmeden kalır kütüphanenizde, şimdiden diyim :)

• retro61 R kullanıcısına yanıt
    Miscreated'ı 70 - 80 saat oynadım. Geniş ve dolu bir harita, bol çeşitli düşman, bir sürü silah ve base kurmaya kadar geniş bir craft yelpazesi var. Hatta oyun ambiyansıda iyi. Optimizasyon sorunuda yok. Oyuncusuda var. Yapacak şeyde çok. Ama nedendir bilmiyorum oyun akmıyor üstat. Yani sevdiğin türde ama dil ve anlatımı seni sıkan bir kitap okuyormuşsun gibi düşün. Sayfalarını çeviresin gelmiyor.

Bu durum oyunun bir orjinalliği olmamasından mı, oyundaki karakterin için bir gelecek olmamasından mı, yoksa oyuna her girişinde kendi farklı hikaye ve anılarını yaşayamamandan mıdır bilemedim.

bkz. Nazan Öncel - Aynı nakarat şarkısı. :)

• zaomss kullanıcısına yanıt
    Neyine ağlıyorsunuz her sene indirime giren kaç senelik ETS 2,Rocket League mi yoksa Valvenin tarih öncesi oyunlarınamı ? PCde RDR2 diye bir oyun yokken ağlaması gereken PC kullanıcıları bence. (Fiyat olarak değil tabi)

• Celonfix kullanıcısına yanıt
    hocam rocketin ps4 fiyatını görünce anlarsınız bizde maalesef kaç senelik oyunda olsa asla bu fiyatlar olmuyor. Hele bu kur ile. Hala 7 de sanırım.... zaten kalite olarak rahatlık olarak konsolu her zaman tercih ederim. Sadece bu sene bile god of war spider man rdr2 gibi inanılmaz yapımlar geldi, multi desen hile derdi yok. Konsol ile çok mutluyum fakat oyun fiyatları cep yakıyor maalesef.
  • ETS2 seçiminiz çok yerinde de, kullandığınız fotoğraf eski bir versiyondan alınma olabilir mi? Çok kasvetli görünüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: zaomss

hocam rocketin ps4 fiyatını görünce anlarsınız bizde maalesef kaç senelik oyunda olsa asla bu fiyatlar olmuyor. Hele bu kur ile. Hala 7 de sanırım.... zaten kalite olarak rahatlık olarak konsolu her zaman tercih ederim. Sadece bu sene bile god of war spider man rdr2 gibi inanılmaz yapımlar geldi, multi desen hile derdi yok. Konsol ile çok mutluyum fakat oyun fiyatları cep yakıyor maalesef.
    Steamda her sene bu 5-10 senelik eski oyunlar ve Valvenin oyunları indirime giriyor zaten ki bu oyunları oynamayan yoktur.Doğru düzgün yeni çıkmış oyunlardan indirime giren oyun sayısı bir elin parmağını geçmiyor.RDR 2de ne zaman gelir orası meçhul,Rockstar önce konsol üzerinde parayı bulduktan sonra PC için yayınlayacaktır oyunu.

Ayrıca bende PC kullanıcısıyım önceden One X ve PS4 kullandım, kardeşlik sistemiyle PCden çok daha fazla oyun oynadım.Aynı şekilde PS'da da kardeşlik oynanabilir ayrıca Xbox'ta Game Pass ve EA Access (bu PSye göre bir artı aynı sistem PCde de mevcut) gibi bir artıda var. Mesela Rocket League Game Pass'e dahil ve 1TL. Yılda birden fazla kez fiyat 1TLye iniyor. Kısaca fiyat konusunda PCnin bir avantajı yok korsan oyun ve oyun hesapları dışında.

PS Store'daki fiyatların sorumlusuda PS Türkiye. "Oyunlar gayet ucuz" diyen birinin yönettiği yerden bir şey beklememek lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Celonfix -- 25 Aralık 2018; 21:35:51 >

• Celonfix kullanıcısına yanıt
    Zaten özellikle kardeşlik sayesinde çok avantajlı şekilde oyunlar oynanabiliyorz. Hayta çoğu oyunu oynayıp satarak ücretsiz yada 5-10₺ gibi miktarlara oynayabiliyoruz. Bahsettiğim saf market fiyatları idi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkçe dil destekli Evil Bank Manager'i tavsiye ederim.https://store.steampowered.com/app/896160/
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadalt

20 lira altında değil ama sadece 5 tl fazla verin the witcher - wild hunt alın zaten ek paketleri ile size bi 200 saatten fazla hikâye ve daha fazlası tam 25 tl ye alabileceğiniz steam üstündeki hatta dünya üzerindeki en iyi oyundur.
    Zamanında grafik görmek için indirdiydim yeni pcye geçince de. Pek sarmadı beni ya. Önceki oyunları oynamadığım için çok kopuk ve yorucu geldi kurgu. Cinematicler ve grafikler güzeldi yalan yok.
  • witcher 3 17-19 tl

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.