Şimdi Ara

Steam'in beklenen sonbahar indirimi başladı: %80'e varan fırsatlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.948
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Steam'in beklenen sonbahar indirimi başladı: %80'e varan fırsatlar

Bildiğiniz üzere yılın bu ayı tamamen indirimlerle geçiyor. Özellikle oyun sektöründe birçok mağaza dijital olarak güzel indirimler sunuyor. Geçtiğimiz saatlerde ise Steam, kendi indirimlerini başlattı.

Ayrıca Bkz.Epic Games'in Muhteşem Cuma indirimleri başladı: %95'e varan fırsatlar

İndirimlere baktığımızda hemen hemen küçük büyük birçok oyunun indirime girdiğini görebiliyoruz. Özellikle bazı oyunlar gerçekten güzel fırsatlar bulunuyor. İndirimlerin tamamını buradaki sayfada bulabilirsiniz. Aşağıda da öne çıkan indirimleri bulabilirsiniz. İndirimlerin son tarihi 30 Kasım.

Steam İndirimleri

• Bize değil o indirimler.

• güzel indirim yapıyorlar harbiden

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • yurt dışı için bu fiyatlar bedavadan biraz pahalı sayılır.

• bak bu adamların yaptığı indirim ciddi indirim, öyle hepsiburada trandyol black friday 5 tl lik indirimlerine benzemez..birde themeforest cybersale güzel yapıyor indirimi yarı fiyatına alıyorsun.

• Son sıcak fırsat olabilir arkadaşlar, yumulun. Steam dolar kurunu her an elleyebilir. Ellemeyedebilir tabi sonuçta isteyen istediği fiyatını yazabiliyor. İstek listemde ne varsa aldım ben

• MarionCobretti kullanıcısına yanıt

Abartma bence, bölgesel fiyatlandırma yapan firmaların oyunları alındığında şu an yurt dışına göre alım gücümüz daha yüksek, çünkü dolar çatır çutur yükselip biz de 3-5 zam alırken bu fiyatlar güncellenmedi, olduğu yerde kaldı.

3 sene önce asgari maaş 1600 lirayken 15 lira olan oyunlar hala 15 lira.

Bölgesel fiyatlandırma yapmayan şirketlerin oyunlarını da almayın zaten, protesto olarak ben de almıyorum.

Az önce 15.5 amerikan dolarına aldıklarım (bu listede sadece Subnautica Amerika'da 15 dolar):

Steam'in beklenen sonbahar indirimi başladı: %80'e varan fırsatlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yirikalische -- 25 Kasım 2021; 1:17:54 >

• Yirikalische kullanıcısına yanıt

Güzel oyunlar almışsınız hocam,iyi oyunlar.Steam'in beklenen sonbahar indirimi başladı: %80'e varan fırsatlar 

• V.Corax kullanıcısına yanıt

Teşekkürler.

Bu aralar kütüphanemde bekleyen oyunlara başlamaya çekiniyordum, hatta bazılarına aylardır başlayasım gelmiyordu bitirmesi aylar süreceğinden, o yüzden ben de bir değişiklik yapıp kısa oyunlar alayım dedim. Bitirip bitirip yenisine başlayacağım Steam'in beklenen sonbahar indirimi başladı: %80'e varan fırsatlar 

• Yirikalische kullanıcısına yanıt

En güzeli hocam,ben de benzer durumdayım.Steam'in beklenen sonbahar indirimi başladı: %80'e varan fırsatlar 

• Steam ve epic sağolsun kuru 2-3 den alıyorlar ondan bu fiyatlar 2 yıl önce uygundu şimdi daha da uygun hatta beleş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Battlefield 2048'e indirim yapınsanıza Steam'in beklenen sonbahar indirimi başladı: %80'e varan fırsatlar 

• bayadır bu kadar yüzde indirim olmuyordu kur güncellemesi yapmadan bence alacağınız varsa alın.

• cyberpunk daha duzelmedi ki alalim. Daha ekranin ortasindaki can sikan sari markeri kapatma secenegi bile gelmedi. Hud kapatma ayari her oyuna zorunlu gelmesi lazim arkadas. Oyunlar hem cok kolaylasiyor hem de film izlerken ekranin ortasindaki mouse gibi rahatsiz ediyor beni.

• horizon zero down , satisfactory, dark souls remastered çaktım bende bu fırsat kaçmaz

• Black deset online çok kaliteli bir oyundur tavsiye ederim.

• Arkadaşlar bir sorum var. Substance painter 2022 şuan steam üzerinde indirimde. Modellemeyle uğraşan ve öğrenmeye çalışan biri olarak bu programı almalı mıyım? Blender üzerinden tüm texture'ları güzelce uygulayabiliyorum ama bazı sitelerde bu programın alınması gerektiği yazıyor. Cevaplarsanız sevinirim :)

• fiyatlar iyi oyunlar güzel :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.