Şimdi Ara

steam ile ilgili

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
192
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler steamdan cs 1.6 almayi dusunuyorum ama ben sxe uzerinden oynarken cok fazla hata ile karsilasiyordum 2 gunde bi hata aliyordum sil yukle baya sorun oluyordu hata fazla veriyormu ?steamden alinca kendi sw listesi varmi ? steam uzerinden oynarken wh kullanan playerlerle karsilasma olasiligi varmi ? Bi yazarsaniz sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• oyunun orjinal dosyalarını bozmadıktan sonra hata almazsın. server listesi aynı. steam ile whnin alakası yok. karşılaşabilirsin. eac kullanılan serverlarda karşılaşma ihtimalin az. sevindin mi??
  • quote:

Orijinalden alıntı: f0rest

oyunun orjinal dosyalarını bozmadıktan sonra hata almazsın. server listesi aynı. steam ile whnin alakası yok. karşılaşabilirsin. eac kullanılan serverlarda karşılaşma ihtimalin az. sevindin mi??

reis sakin ol
  • quote:

Orijinalden alıntı: f0rest

oyunun orjinal dosyalarını bozmadıktan sonra hata almazsın. server listesi aynı. steam ile whnin alakası yok. karşılaşabilirsin. eac kullanılan serverlarda karşılaşma ihtimalin az. sevindin mi??

Evet kardes mutlu mesut yasiyorum artik ben oyunun dosyalarini ellemedigim halde error aliyorum yoksa konu acmazdim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.