Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

steam ile ilgili

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
3
Cevap
0
Favori
168
Tıklama
Giriş
    471 Mesaj
    Beyler steamdan cs 1.6 almayi dusunuyorum ama ben sxe uzerinden oynarken cok fazla hata ile karsilasiyordum 2 gunde bi hata aliyordum sil yukle baya sorun oluyordu hata fazla veriyormu ?steamden alinca kendi sw listesi varmi ? steam uzerinden oynarken wh kullanan playerlerle karsilasma olasiligi varmi ? Bi yazarsaniz sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |

Orijinalden alıntı: f0rest

oyunun orjinal dosyalarını bozmadıktan sonra hata almazsın. server listesi aynı. steam ile whnin alakası yok. karşılaşabilirsin. eac kullanılan serverlarda karşılaşma ihtimalin az. sevindin mi??

reis sakin ol
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: f0rest

oyunun orjinal dosyalarını bozmadıktan sonra hata almazsın. server listesi aynı. steam ile whnin alakası yok. karşılaşabilirsin. eac kullanılan serverlarda karşılaşma ihtimalin az. sevindin mi??

Evet kardes mutlu mesut yasiyorum artik ben oyunun dosyalarini ellemedigim halde error aliyorum yoksa konu acmazdim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
1
Reklamlar
Mobilya Takımları
Masal
son dakika
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,172
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.