Şimdi Ara

Steam hesabıma bir bildirim geldi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
200
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar merhaba, bu gün steama girdim ve nickimin olduğu sol üst köşede nickimin hemen yanında turuncu fontta "Hesabınız için bir bildirim var" gibi birşey vardı tıkladım ve bir pencere açıldı. pencerede ise;

Hesabınızdan " xx " isimli oyun şu şu nedenlerden dolayı kütüphanenizden silinmiştir. eğer bu oyunu oynamak istiyorsanız steam mağazalarından alabilirsiniz gibisinden bir yazı vardı tam hatırlamıyorum. açılan pencereyi kapatmak için " Yukarıda ki yazıyı okudum " adlı bir kutucuğu tikleyip kapatmamı istedi. bende tikleyip kapattım. Jeton sonradan düştü bende. Bu bildirim benim hesabım için bir ihtar mıydı? Uyarı gibi birşey miydi. Bilgisi olan arkadaşlar yada daha önce yaşamış olan arkadaşlar var ise yardımcı olabilir mi?

not: silinen oyun bundle gibi marvelous gibi görev yaptırıp bedava steam kodları dağıtan siteler gibi yerlerden alındı. Görev yapıp kod aldım. o oyunlardan birisi silindi.

• oyunu aldığınız site oyunu iade etmiş yada daha büyük ihtimal olan çalıntı kartla alısveris yapmışlar sonrasında kart sahibide iade aldığı için oyunda doğal olarak sizden geri alınmış,forumda bir çok konu var bununla ilgili
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.