Şimdi Ara

Steam Cüzdan Bakiyesi %20 & Steamde Hediye Edilebilen Tüm Oyunlar %25 İndirimli Satılır. (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
331
Cevap
40
Favori
31.500
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Oyun Platformu #Steam Key/Gift #Steam Kondisyon #Sıfır
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaştan 77 liraya Artifact aldım. Sorunsuz bir şekilde teslim etti. Gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz. Burdan kendisine tekrar teşekkür ediyorum.
  • güvenilir satıcı
  • Arkadaştan 4 adet oyun aldım gayet hızlı bir şekilde oyunları teslim etti Batman Arkam Knight, Mafia 3 Deluxe Edition , Firewatch, Resident Evil 6 Complete edition aldım kendisine teşekkür ederim
  • 44 tl' ye PUBG aldım. Teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu 4.alışverişim, kış indirimlerinde Dishonored - Definitive Edition, Undertale ve Sniper Elite 4 Deluxe alındı. Buradan kendisine teşekkür ediyorum hızlı ve güvenli alışveriş
  • 7 oyunluk bir alışverişim oldu. Sıkıntısız alışveriş kendisine tekrar tskkr ederim kış indirimlerine ek gayet iyi indirimler sundu kendisi. Tavsiye ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A.J. Pacino -- 24 Aralık 2018; 22:30:50 >
  • 1 Adet Human Fall Flat aldım, teşekkürler.
  • Sorunsuz ve hızlı bir alışverişimiz oldu. Teşekkürler.
  • Üçüncü alışverişim oldu.Kendisi gayet ilgili biri.Ödeme yapıldıktan sonra 3 dakika sürmedi yine teslim etmesi.Teşekkür ediyorum.Ayrıca geç bir saatte bile olsa alışverişim yine sorunsuzdu.Gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz (:
  • Teşekkür ederim arkadaşımız guvenilir. ETS 2 ye 30 liralık dlc aldım.5dk da hallettik :)

• Bir adet oyun aldım çok ilgili bir satıcı çok hızlıca gerçekleştirdik işlemi. Teşekkürler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaştan Pubg aldım 1 dk sürmedi hesabıma geçmesi. Güvenilir dürüst bir arkadaş. Gözünüz kapalı oyun alabilirsiniz.
  • 7 adet oyun aldım, hızlı ve sorunsuz alışveriş oldu, teşekkürler.
  • Arkadaştan 5 adet oyun aldım. Sorunsuz bir şekilde teslim etti. Burdan kendisine tekrar teşekkür ediyorum.

• arkadaşım için 3 oyun aldık hızlı ve güzel bi alışveriş oldu
  • Artifact hızlı ve sorunsuz bir şekilde alındı.
  • Hızlı ve güvenilir. Kesinlikle tavsiye ederim.
  • Arkadaş son derece güvenilir, steamın yaptığı indirimin üzerine %25 indirim sağlıyor tavsiye edilir.
  • Takip ediyorum

• Nba 2k19 aldım. Hızlı teslimat oldu. Allah kazancınızı arttırsın

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.