Şimdi Ara

Steam euro truck simulator 2

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
1
Favori
3.283
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Steam’de euro truck simulator 2 oyunu %75 indirimle 9.75 tl

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bunu normal fiyatından alan varmı zaten

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Black Sea Bundle 52 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arteona -- 31 Mart 2020; 13:23:36 >
  • Bildim bileli indirim gelince bu fiyata satıyorlar zaten. DLC leri oyundan pahalı.

• 8 yıllık oyuna sırf multiplayer oynamak için para vermek istemiyorum ama ben

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tt.us

8 yıllık oyuna sırf multiplayer oynamak için para vermek istemiyorum ama ben
    Belki harcanan emek için verebilirsiniz.
  • tt.us kullanıcısına yanıt
    Bakın bu söylediğiniz doğru değil oyun oynayan herkes yani tüm oyuncular sizin gibi para vermeden oynasa bu oyunun geliştirme sürecinde çalışan onlarca kişi para kazanamadığı için bir daha oyun çıkaramayacaklar bütün sektörler için geçerli hadi oyun 200 lira olsa anlıyıcamda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nDise -- 31 Mart 2020; 15:22:40 >
  • enpara ile 27 liraya gelir mis gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nDise

Bakın bu söylediğiniz doğru değil oyun oynayan herkes yani tüm oyuncular sizin gibi para vermeden oynasa bu oyunun geliştirme sürecinde çalışan onlarca kişi para kazanamadığı için bir daha oyun çıkaramayacaklar bütün sektörler için geçerli hadi oyun 200 lira olsa anlıyıcamda
    Kesinlikle haklısınız çok bi para da değil, ama sanki artık yenisi çıksa da yenisini alsami anlatmaya çalışmıştım o mesajımda yani vurgulamaya çalıştığım kısım 8 yıl önce çıkmış olmasıydı

• quote:

Orijinalden alıntı: tt.us

8 yıllık oyuna sırf multiplayer oynamak için para vermek istemiyorum ama ben
    ben de yemeklere sırf hemen bitiyor diye para vermek istemiyorum mesela
  • >> Dijital İndirme Kampanyaları >> Steam
  • Ana oyun vardi . Bu indirimlede bütün dlc leri aldim.
    Romanya be bulgaristan haritaları cok güzel.
    Asla pisman değilim. ..

• Hort olacak ama mayıs ayı içerisinde sizce ETS2 indirime girer mi? Yoksa yaz indirimlerine kadar daha girmez mi? Teşekkürler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.