Şimdi Ara

Steam ETS2 Oyun Kartları Yardımlaşma ve Dayanışma Konusu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
2
Favori
8.726
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: George Jetson

portal 2 kartlarına harcadığım eforu keşke ets 2 ye harcasaydım

Öncelik verdiğiniz oyun neyse ilk olarak ona yükleniyorsunuz aslında, ben diğer oyunlara hiç bakmadım bile.

Dün gece Steam'den hediye olarak ETS2 booster pack trading card gelmiş...
  • İlk craftımı yaptım. Yalnız ETS2'nin kartları diğerlerine göre pahalı. Biraz uğraştırıyor.

Steam ETS2 Oyun Kartları Yardımlaşma ve Dayanışma Konusu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wayfaring

İlk craftımı yaptım. Yalnız ETS2'nin kartları diğerlerine göre pahalı. Biraz uğraştırıyor.

Steam ETS2 Oyun Kartları Yardımlaşma ve Dayanışma Konusu

Kartları gece alırsanız fiyatları 0.23$'a kadar düşmekte.

• quote:

Orijinalden alıntı: sarppy

quote:

Orijinalden alıntı: Wayfaring

İlk craftımı yaptım. Yalnız ETS2'nin kartları diğerlerine göre pahalı. Biraz uğraştırıyor.

Kartları gece alırsanız fiyatları 0.23$'a kadar düşmekte.

Şu saat farkı olayı bi bize yaramıyor işte.

Bir de şu ifadeleri nasıl kullanıyoruz acaba? Konuşma ekranında ifadelerle ilgili birşey yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi No-One -- 15 Temmuz 2013; 11:45:24 >
  • arkadaşlar bende aynı kattan 2 tane vardi birini sat dedim fiyatta girdim ne para görünüyor ki satılmamıştır 1$ girmiştim ama kartı bulamadım satışı iptal edemiyorum da
  • quote:

Orijinalden alıntı: kizilaslan1

arkadaşlar bende aynı kattan 2 tane vardi birini sat dedim fiyatta girdim ne para görünüyor ki satılmamıştır 1$ girmiştim ama kartı bulamadım satışı iptal edemiyorum da

Steam ana menüsündeki "Topluluk" menüsünden "Pazar" kısmına girin, satmakta olduğunuz kartı orada göreceksiniz. Bu arada elinizde fazla olan ve ihtiyacınız olan kartlar hangileri?
  • sarppy kullanıcısına yanıt
    teşekkürler hocam durum şöyle

Power & Safety x2
    Prestige & Reliability x1
    Innovation and Comfort x1

oyunda 4 den fazla vermiyor diğerlerini para verip almaktan başka yol yok mu?
  • quote:

teşekkürler hocam durum şöyle

Power & Safety x2
    Prestige & Reliability x1
    Innovation and Comfort x1

oyunda 4 den fazla vermiyor diğerlerini para verip almaktan başka yol yok mu?

Eğer Steam seviyeniz 5 ya da daha üstündeyse ana sayfadaki oylama kısmından yapacağınız her üç oylama sonunda yeni bir trading card kazanıyorsunuz ve bu kartları satıp paraya dönüştürerek eksik kartlarınızı tamamlayabilirsiniz.
    seviye 1:( seviye nasıl artıyor acaba
  • quote:

Yeni rozetler kazanılarak artmakta, mesela ETS2'nin tüm kartlarını tamamlayıp craft yaptığınızda yeni rozet kazanacaksınız ve beraberinde seviyeniz artacak.
  • quote:

bilmiyorum duruyormu hala ama rozetler bölümünde bazı görevler olacaktı arkadaşının profile yorum at oyundan ss al gibi. Onları yapınca puan veriyordu duruyorsa onları yapın.
  • onları yapıyorum 1. rozeti aldim 2. si almak için takas yapmam gerek

@sarppy desteğinizi bekliyoruz hocam:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JindaR -- 15 Temmuz 2013; 17:00:52 >
  • quote:

@sarppy desteğinizi bekliyoruz hocam:)

Emotion & Execution kartı bulabilirsem yeni trading kart kazanacağım için gelecek olan o kartı satıp kalan eksik kartlarınızı tamamlamanızda yardımcı olabilirim.
    seviye atlamak için rastgele bi takas yapsak aynı kartları ?
  • quote:

seviye atlamak için rastgele bi takas yapsak aynı kartları ?

Takas yapılarak seviye atlanıyor mu emin değilim, eğer öyle olsaydı 2 arkadaş tüm gün boyunca karşılıklı olarak takas yapardı ve seviyenin dibine vururdu herhalde.
    2. seviye rozet almak için 22 görev yapmak lazım 20 tane yaptim kalanlar bunlar
    takas -
    birine emoji mesaj yollamak
    video yüklemek
    Post in the Steam Discussions
    Bir oyun rozeti işleyin
  • quote:

takas -
    video yüklemek
    Bir oyun rozeti işleyin

O zaman ekleyin yapalım takas işlemini, bakalım aynı kartların takasını kabul edecek mi Steam.
  • quote:

takas -
    video yüklemek
    Bir oyun rozeti işleyin

takası biliyorsun zaten
    emojı mesajı bir oyuna ait ifadeyi kullanarak bir arkadaşına mesaj yaz envanterinde varsa herhangi bir ifade mesaj ekranında sağ altta gülücük simgesine tıkla gözükür zaten
    video yükleme olayı karışık youtube falan bağlamak lazım
    steam forumlarına yaz bişiler
    oyun rozeti işleme kartları tamamlayıp craft diyosun işte
  • halettim teşekkürler @sarppy @George Jetson

ama seviye 5 olamam bu şekilde. 4 tane kartım var 0.30-0.35 $ dan satıp sonra fiyatların düşmesini beklesem 0.25-0.30 $ dan alsam bu şekilde tamamlayamaz miyim:))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JindaR -- 15 Temmuz 2013; 20:38:16 >
  • sebebsiz yere cüzdanım 0 landı. pazara koyduğum kartlarda pazarda gözükmüyor. çok pis sövesim var.
    ulan eskiden ne güzel sade, yerli yerinde profilimiz vardı. birde bu saçmalıklar çıktı. lanet olsun bu ne rezilliktir.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.