Şimdi Ara

Steam ETS2 Oyun Kartları Yardımlaşma ve Dayanışma Konusu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
2
Favori
8.709
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu konuda elimizde fazla olan steam ETS2 kartları birbirimizle takaslayabiliriz birbirimizi bilgilendirebiliriz.

Kartlar ne işe yarıyor?
    Kartlar sadece steamde kendinize profil arkaplanı ve yazışmalarda ifade koymaya yarıyor.Ayrıca kartları tamamladığınızda steam levelinize katkı yapıp ETS 2 rozeti kazanıyorsunuz.Yani kısacası steam hesabınızı kişiselleştirmek için bir çalışma.

Nasıl kart kazanırım?
    Steamda hesabınızda ETS2 olmalı. Oyunu açıp arkaplanda çalıştırabilirsiniz veya oyunu normal oynayabilirsiniz.Otomatik her 20-30 dakikada bir envanterinize bir adet kart düşüyor.Bir hesap en fazla 4 kart kazanabilir seriyi tamamlamak için 7 farklı kartınızın olması lazım.Diğer kartları ya parayla alacaksınız veya başka oyunlardan kazandığınız kartlarla takas yapacaksınız.

Kart serisini tamamladıktan sonra kartları craft yapıyorsunuz ve size ETS 2 level 1 rozeti ve bir kaç hediye veriyor. Bu hediyeler içinde ETS 2 arkaplanı veya ifadeler veya oyun indirimleri olabiliyor. Maximum level 5 yapabiliyorsunuz.

Kartlara ve itemlere şu siteden bakabilirsiniz.
    http://steamcommunity.com/market/search?q=euro+truck+simulator

• Bugün 2. craftımı yaptım.

Kazandıklarım:

Kartları uygun fiyata buldukça toplamaya çalışıyorum, bu konu altında birbirimizin eksik kartlarını takas yolu ile kapatabiliriz...
  • power and safety den fazladan 2 tane elimde var, innovation and confort a da sahibim. diğer kartlardan takas yapmak isteyen arkadaşlar pm atsın. teşekkürler, iyi similasyonlar hayırlı ramazanlar :)
  • Çok fazla çakmıyorum bu kart işinden ama bende şu anlık bunlar çıktı ilk başta çok çıkıyordu fakat bayağıdır oynuyorum bişi çıkmadı daha :)

• quote:

Orijinalden alıntı: metal_my666

Çok fazla çakmıyorum bu kart işinden ama bende şu anlık bunlar çıktı ilk başta çok çıkıyordu fakat bayağıdır oynuyorum bişi çıkmadı daha :)

4 taneden sonra artık ETS2 için kendiliğinden kart çıkmıyor, kalan kartları elinizdeki Steam envanterlerini pazardan satıp paraya dönüştürerek ya da takas yaparak tamamlayabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarppy

quote:

Çok fazla çakmıyorum bu kart işinden ama bende şu anlık bunlar çıktı ilk başta çok çıkıyordu fakat bayağıdır oynuyorum bişi çıkmadı daha :)

4 taneden sonra artık ETS2 için kendiliğinden kart çıkmıyor, kalan kartları elinizdeki Steam envanterlerini pazardan satıp paraya dönüştürerek ya da takas yaparak tamamlayabilirsiniz.

Uzun işmiş o steam cok kullanan biri degilim nese isi görülen arkadaslara veririz saolun aciklamaniz icin bende kart ciksin diye ets2 oynuyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Uzun işmiş o steam cok kullanan biri degilim nese isi görülen arkadaslara veririz saolun aciklamaniz icin bende kart ciksin diye ets2 oynuyorum

o zaman senin elinde fazla olan emotion and execution benim power and safety i takaslayalım :) ama nasıl takas edicez bilmiyorum. bilen varsa yazar zaten şöyle yapacaksınız diye :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgurakman1512

o zaman senin elinde fazla olan emotion and execution benim power and safety i takaslayalım :) ama nasıl takas edicez bilmiyorum. bilen varsa yazar zaten şöyle yapacaksınız diye :)

Öncelikle Steam'den birbirinizi arkadaş olarak eklemeniz gerekiyor. Sonrasında biriniz arkadaş listesinden diğerinizi seçecek ve "Takasa Davet Et" kısmından takas işlemini gerçekleştireceksiniz.
  • ben daha 1 tane craftlayamadım. pazardaki cardlar satılmıyor ki hiç :((
  • quote:

Orijinalden alıntı: Banzai!

ben daha 1 tane craftlayamadım. pazardaki cardlar satılmıyor ki hiç :((

Fiyatı yüksek veriyorsunuzdur ondan satılmıyordur, yoksa uygun verince 5dk'ya kalmadan gidiyor.
  • sarppy kullanıcısına yanıt
    yarı yarıya düşürdüm fiyatı. hadi bakalım
    şu an en ucuz ben satıyorum pazarda.
  • quote:

En uygun 2. veya 3. fiyatı verseniz o da yeterli, çok da ucuz olmasın.
  • quote:

quote:

En uygun 2. veya 3. fiyatı verseniz o da yeterli, çok da ucuz olmasın.

0.13$ ten gitmiş bile :D
  • quote:

0.13$ ten gitmiş bile :D

Fazla ucuza vermediniz umarım.

Bu arada "Efficiency & Durability" kart ihtiyacı olan varsa eğer şimdilik elimde 2 tane mevcut, "Endurance & Performance" kartını temin edebilirsem 3. craftımı yapacağım.
  • quote:

quote:

ben daha 1 tane craftlayamadım. pazardaki cardlar satılmıyor ki hiç :((

Fiyatı yüksek veriyorsunuzdur ondan satılmıyordur, yoksa uygun verince 5dk'ya kalmadan gidiyor.

satacağına takas yapsaydık?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozgurakman1512 -- 14 Temmuz 2013; 19:54:05 >
  • quote:

quote:

ETS2 kartlarından hiçbirini satmadım, aksine diğer kartları satıp ETS2 kartları aldım.

"Efficiency & Durability" karta ihtiyacınız varsa Steam'den ekleyin takas yapalım, yanlış hatırlamıyorsam sizde de "Power & Safety" vardı.

Steam ID: sarppy
  • quote:

quote:

quote:

ETS2 kartlarından hiçbirini satmadım, aksine diğer kartları satıp ETS2 kartları aldım.

"Efficiency & Durability" karta ihtiyacınız varsa Steam'den ekleyin takas yapalım, yanlış hatırlamıyorsam sizde de "Power & Safety" vardı.

Ekledim hocam power vereyim sana durability alayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: donhak

quote:

quote:

quote:

Ekledim hocam power vereyim sana durability alayım

beni de ekle. ozgurakman1512

elimde bir adet fazladan power&safety kaldı. takas yapmak isteyen var mı :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozgurakman1512 -- 15 Temmuz 2013; 1:09:51 >
  • Seviye 3 de tamam, kaldı geriye 2.

• portal 2 kartlarına harcadığım eforu keşke ets 2 ye harcasaydım
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.