Şimdi Ara

Steam Envanter/Rozetler hakkında sorum var

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
4
Cevap
0
Favori
110
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> Oyun Genel ve Diğer türler >> Steam Envanter/Rozetler hakkında sorum var
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    115 Mesaj
    Arkadaşlar aşağıdaki resimde gördüğünüz kartları topladım. Steam SSS sayfasını okudum fakat tam olarak anlayamadım. Mesela bu rozeti tamamlasam bana ne faydası olacak? Ya da rozet yaptıktan sonra bun kartlar siliniyor mu yoksa kalıyor mu?

Elimde bunlar var fakat ne yapmam gerektiğini tam olarak bilmiyorum. Tavsiyeniz varsa yazarsanız sevinirim. Yani sat, rozet yap, cevher vs. gibi. Şimdiden teşekkürler.

Steam Profilim
    -http://steamcommunity.com/id/kirgizmustafa17

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kirgizmustafa17 -- 29 Aralık 2017; 19:53:3 >

|
    |

• Yüzbaşı
    262 Mesaj
    Elindeki kartları tamamlayıp rozet işlersen oyuna ait bir arka plan, steam sohbetlerinde kullanabileceğiniz bir ifade ve 100 XP kazanırsın. XP ile steamde seviye atlarsın ve bu şekilde arkadaş listeniz artı beş genişler ayrıca profilin için vitrin kazanabilirsiniz.Ya da rozet işlemeyip kartları direk satabilirsiniz.Daha detaylı bilgi verecek arkadaşlar vardır herhalde.Yanlış bilgi vermişsem bilgi sahibi olanlar düzeltebilir...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Eksik olan 3 kartı tamamlayarak rozet işleyebilirsin veya satıp steam bakiyesine çevirebilirsin, takaslayabilir, cevhere dönüştürebilirsin.rozet steam profilinde gözükür.rozet ile beraber 1 arkaplan ve ifade de envanterine işlenir. İster kullanır ister satar/takaslarsın veya cevhere çevirirsin.henüz keşfetmediyseniz bir ipucu vereyim. Steam kuyruğunuzu 3 kez tamamlayarak günde 3 kart, steam oylamasıyla günde 1 kart alabilirsiniz yani günlük 4 kart kazanılıyor.ben bu şekilde 4 level atladım kısa sürede bitene kadar 1-2 level daha atlarım sadece bu kartlarla...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
Sayfa:
1
Reklamlar
Bey Azura
Mobilya Takımları
bankalar.org
Canlı Tv izle
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,328
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.