Şimdi Ara

Steam encarda iade yapmıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
441
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • steamden encard ile oyun aldım iade ettim hala 20 gündür iade yok. kartı silip ekledim 1 dolar test çekti hala geri gelmedi. resmen dolandırılıyoruz

• Benim 1, 1 buçuk haftada gelmişti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-63DBB8E76 -- 14 Temmuz 2015; 23:26:21 >
  • Her ayın 5ve7 arası iadeler yapılıyor. Bilemedin en geç ayın 8inde iade olmuş olması gerekir. Hiç sorun yaşamadım. Bir de test için çekilen 1 Tl de daha sonra iade ediliyor. 1 ay sonra olması lazım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: techniquest35

Her ayın 5ve7 arası iadeler yapılıyor. Bilemedin en geç ayın 8inde iade olmuş olması gerekir. Hiç sorun yaşamadım. Bir de test için çekilen 1 Tl de daha sonra iade ediliyor. 1 ay sonra olması lazım.

ben enparanın iadesinden bahsetmiyorum. steam tarafından yapılan iadeleri kastediyorum hem oyun iadesi hem de test tutarı hala geri gelmedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Inverness

quote:

Orijinalden alıntı: techniquest35

Her ayın 5ve7 arası iadeler yapılıyor. Bilemedin en geç ayın 8inde iade olmuş olması gerekir. Hiç sorun yaşamadım. Bir de test için çekilen 1 Tl de daha sonra iade ediliyor. 1 ay sonra olması lazım.

ben enparanın iadesinden bahsetmiyorum. steam tarafından yapılan iadeleri kastediyorum hem oyun iadesi hem de test tutarı hala geri gelmedi

Steam iade ile ilgili geri dönüş yaptı mı size? İade kabulü olduysa ve oyun hangi karttan alındıysa en geç 1-2 haftaya bunun iadesi olması gerekir. Daha uzun süren var mı bilemiyorum, steam forumalrında bu tarz konular olması gerek.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hala iade edilmediyse steamle iletişime geç, iadenin yapıldığını söylerlerse enpara'ya email atıp durumu bildir, büyük ihtimal gün içinde para hesabına geçer
  • Bende aynı sıkıntıyı yaşıyorum
    21 haziranda iadesi kabul edilen 35 tl daha iade edilmedi
    Steam para bize ulaşmadan iade ettik diyor
    Enpara para steam'e iletildi diyor
    2 haftadır uğraşıyorum steam'e iletmediğim belge kalmadı dekont extre ne var ne yoksa yolladım değişen birşey yok mağduriyet devam ediyor
    Yarın dilekçe verip işleme itiraz edeceğim bakalım ne olacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • az önce ilginç bir şekilde hem test tutarı hemde iade hesaba yattı üstelik mesai saati dışında oldu. geçen ay hem enparada yarısını iade almış oldum hemde tekrar para gelmiş oldu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.