Şimdi Ara

Steam'den büyük fırsat! İlk kez EA Play üyeliği alacaklara %80 indirim!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
2
Favori
3.196
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Steam'den büyük fırsat! İlk kez EA Play üyeliği alacaklara %80 indirim!

Günümüzde en çok kullandığımız abonelik sistemelrinden birine de bildiğiniz gibi Electronic Arts sahip. EA Play isimli bu hizmete aylık belirli bir ücret vererek Electronic Arts'ın oyunlarına erişim sağlayabiliyorsunuz. Steam tarafından da EA Play için güzel bir indirim başladı.

Ayrıca Bkz.61 TL değerindeki oyun bu hafta Epic Store'da ücretsiz

Electronic Arts'ın büyüklü küçüklü birçok oyununa sahiplik eden EA Play, ilk kez üye olacaklar için güzel bir indirime gitti. Aylık üyelik satın almak isteyenler şu anda 29,00 TL yerine %80 indirim ile yalnızca 5,80 TL'ye üye olabilir. Ardından ise aylık 29,00 TL.

Ayrıca yıllık üyelikte de güzel bir fırsat bulunuyor. Yıllık üyelik ise %48 indirim ile 169,00 TL'ye satılıyor. Buraya tıklayarak indirimin olduğu sayfaya ulaşabilirsiniz. Aylık üyelik için yapılan %80 indirim 9 Mart'a kadar geçerli. Yıllık üyelik fırsatı her zaman geçerli.

EA Play'in Avantajları Neler?

Hangi Oyunlar Var?

Sistem Star Wars Jedi Fallen Order, NFS: Heat, Battlefield V, Anthem, A Way Out, Battlefront II, Mass Effect Serisi, Titanfall, Crysis 3, Dead Space serisi ve daha birçok oyuna sahiplik ediyor. Tüm oyunlara buradan bakabilirsiniz.

• Böyle düşüneceğinize elinizdekinin keyfini çıkarın, diğer platformları düşünmeyin bence. Bir toksik kitle var, kendisi dışındaki topluluklara mutsuzluk yayıyor, eksik hissettiriyor.

Hepsinin de çözümü var. Geriye uyumluluk olsaydı hangi oyunları oynardım diye düşünün. DonanımHaberde PS Now bir aylık deneme sürümü satılıyordu. (Hatta bedava da alınıyormus). Açın bir hesap, istediğiniz oyunu oynayın, kapatın.

Senelerce Xbox sahibiydim.(360'tan beri) bir çok PS4 oyununu oynamadım. Bir eksikliğini gördüm mü? Hayır. Geçen sene Xbox'ımı PS4 ile takasladım. Oynadığım ve merak ettiğim oyunları oynadım. Hem daha ucuza gelmiş oldu hem de hepsini arka arkaya oynayınca aylarca oyun arama derdim olmadı. Bazı oyunlar bedavaya geldi vs.

PC'de optimizasyon bazı oyunlarda kötü yapılıyor. Onun dışında da 1 kere ayar yapıyorsunuz ve ondan sonra mutlu mesut oyununuzu oynuyorsunuz. Konsolda oyunları 108030fps low-medium arası ayarlarda oynarken PC'de Ultra'da açamıyorum diye üzülmek çok mantıklı değil. Ayrıca en dandik PC'de bile alınıp güzel vakit geçirtecek bir sürü oyun var.

Mesele biraz komşunun tavuğu kaz görünür olayı. 10 sene önce "vay be adamlar ne oyun yapmış" dediğimiz grafiklere şimdi burun kıvırıyoruz. Sebebi elinizdekinin yetmemesi değil, başkasının bizden daha iyisine sahip olması
  • İlk çıktığında yıllık 68 TL'ydi. Bunların zam yapacağını tahmin edip aldım bir kaç saat sonra zam yaptılar...

• Yıllık üyelikte indirim falan bulunmuyor, yıllık üyelik zaten 169 liraydı. Sadece aylık üyelikte indirim yapılmış.

• Yillik üyelikte indirim yok, ea her ay 29 lira verecegine toplu olarak bir yillik üyelik alırsan %48 tasarruflu diyor, biraz araştırıp haber yapılsa keşke

• Yıllığın fiyatı zaten bu görüldüğü üzere sadece aylıkta kampanya var.

• Editor cok yanlis anlamis, yillikta indirim yok, bahsettigi %48 lik oran 1 aylik ucretin baz alinmis hali. Yani her ay tek tek alicagina yillik bu fiyata alirsan %48 kar etmis olursun demek istiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Neden bu oyunlar ps tarafında ea üyeliğinde bulunmuyor? Ben fifa 21 ve crysis 3 görmemiştim ps tarafında
  • gfblugano35 kullanıcısına yanıt
    Bir çok oyun ps4'te yok. Geriye uyumluluk olmadığı için. Xbox ve pc'de var. Crysis o yüzden yok. Aynı şekilde EA'nin Origini çıkardıktan sonra Steame çıkarmadığı bir çok oyun da Steamde yok. Mesela Fifa 16-20 arası oyunlar.

Fifa 21 hiçbir yerde yok. Sadece 10 saatlik deneme hakkı veriyor tüm platformlarda. Full oyunu indirip 10 saat oynuyorsun. Istersen satın alıp devam ediyorsun. Istersen de ea playe gelmesini bekliyorsun
  • kbere K kullanıcısına yanıt
    Yicem artık böyle işi ps'de hiç bişey yok.
    Yemin ederim zengin olmak lazım oyun oynamak için. *Ps'de geriye uyumluluk yok, gamepass yok.
    *Xbox'te adam akıllı özel oyun yok.
    *Pc'nin derdi zaten farklı, yok ayarları oyna, yok fps ne oldu.
    Çekecem bi 20.000 lira kredi hepsinden alcam birer tane 10 sene kafam rahat edecek.
  • Demek ki PC için Game Pass’e eklenmesine az kaldı.
  • gfblugano35 kullanıcısına yanıt
    Böyle düşüneceğinize elinizdekinin keyfini çıkarın, diğer platformları düşünmeyin bence. Bir toksik kitle var, kendisi dışındaki topluluklara mutsuzluk yayıyor, eksik hissettiriyor.

Hepsinin de çözümü var. Geriye uyumluluk olsaydı hangi oyunları oynardım diye düşünün. DonanımHaberde PS Now bir aylık deneme sürümü satılıyordu. (Hatta bedava da alınıyormus). Açın bir hesap, istediğiniz oyunu oynayın, kapatın.

Senelerce Xbox sahibiydim.(360'tan beri) bir çok PS4 oyununu oynamadım. Bir eksikliğini gördüm mü? Hayır. Geçen sene Xbox'ımı PS4 ile takasladım. Oynadığım ve merak ettiğim oyunları oynadım. Hem daha ucuza gelmiş oldu hem de hepsini arka arkaya oynayınca aylarca oyun arama derdim olmadı. Bazı oyunlar bedavaya geldi vs.

PC'de optimizasyon bazı oyunlarda kötü yapılıyor. Onun dışında da 1 kere ayar yapıyorsunuz ve ondan sonra mutlu mesut oyununuzu oynuyorsunuz. Konsolda oyunları 108030fps low-medium arası ayarlarda oynarken PC'de Ultra'da açamıyorum diye üzülmek çok mantıklı değil. Ayrıca en dandik PC'de bile alınıp güzel vakit geçirtecek bir sürü oyun var.

Mesele biraz komşunun tavuğu kaz görünür olayı. 10 sene önce "vay be adamlar ne oyun yapmış" dediğimiz grafiklere şimdi burun kıvırıyoruz. Sebebi elinizdekinin yetmemesi değil, başkasının bizden daha iyisine sahip olması

• 6 liraya jedi fallen order

Hala bu hizmetlere mok atanlar var
  • Çakal bunlar
  • kbere K kullanıcısına yanıt
    Valla bravo. Tespit gibi tespit..
  • Zamanında alamadık...

• Sadece steamde de indirim yok bu arada, ea kendisi indirim yapmış, bir de yanılmıyorsam steam üzerindeki ea playde daha az oyun var, ea üzerinden üye olun daha iyi
  • almayın değmez, 1 tane oyunu bile kurulu değil paketten, ea ölmüş ağlayanı yok. starwars Battle front 2, fallen order, bf5, nfs heat, titan fall2 ne varsa kurdum, nfs heat inanılmaz kötüydü şok oldum, ne grafik ne oynanırlık, kapalı yere yağmur yağıyor, kontroller gidik, hikaye patates, keza aynı motoru kullanan diğer oyunlarda benzer hatalar tekrar ediyor...

• game pass pc'ye gelse de oynasak artık ya ne para vericem

• nfs heat inanılmaz kötü bir oyun olmuş indirdiğime pişman oldum bu arada 1 euro ücretle origin’den alın en azından orada fifa 20 var
  • Gamepass pcde var?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.