Şimdi Ara

Steam'de Xbox oyunları indirime girdi: %75'e varan fırsatlar (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
2.829
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Şuanda genel olarak Xbox'taki kayıtları aktaramıyorsun Steam versiyonuna ancak xbox'ın bunu düzelteceğini söyleyenler var. Ekstra olarak Steam versiyonu ile Xbox/MC store versiyonu ardındaki save dosyalarının yapısının tamamen farklı olduğunu söyleyenler var.

Zira steamdeki versiyonu xbox/mc store'a göre çok daha kötü. Grafikleri sanki downgrade edilmiş gibi ve oyunu SSD'ye atsan dahi takılıyor, HDD'de durum daha da kötü oluyor. Oysa aylar önce gamepass'te denediğimde donma yaşadığımı hatırlamıyorum bile.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • indirimler güzel

Sony indirim yapıyor mu yapmıyor mu anlaşılmıyor bile.

• GryAsl G kullanıcısına yanıt
    Gamepass üstünden bende uzun bir süre çok stabil oynadım. Orada ki save ile devam ediliyor mu diye sormamamın sebebi araç koleksiyonu yapmaya çalışıyordum. Aktarma şansı olsa steamden ultimate edition almayı planlıyordum. Şuan için vazgeçtim o zaman.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • forza 90 tl zaten ucuzdu havada kaptık, bu ne lan.

• SincapReyiz kullanıcısına yanıt

Bende aktarma olsa almayı istiyordum. Bu iki genisleme paketini oynamak istiyorum. Steamden içinde hem oyun hem car pass hem 2 genisleme dahil olan ultimate almak 82,5 tl. Xboxtan sadece 2 genislemeyi almak suanda 130 tl. Şaka gibi...

• Bende bu farkı anlayamadım zaten. Steam ile nasıl bir anlaşma yaptılar ki orada daha ucuz bu oyun? Kendi mağazası üstünde neden indirim yapmıyor akıl alır gibi değil. 😂

• Dying light indirime ne zaman girer acaba

• Halo kaçırmayın

• arion kullanıcısına yanıt

Araba yarışı 5 lira bile etmez.

FİFA, pes, nba, football manager oyunları gibi manasız oyun serilerinden biri

• Age of Mytohology seven varsa kaçırmasın, ek paket ile beraber 13.75, normalde 55 lira.

• imperial93 kullanıcısına yanıt
    Tabi tercih meselesi ama gereksiz tonla oyuna para vermektense Forza'ya 200tl verip alırım. Ki ben microsoft store'dan ultimate'i 240tl ye aldım. Dediğimde ısrarcıyım o fiyata forza arşivde bile saklanır. Gerek open world gerekse grafikleri buna yakın oyunların fiyatları ortada.

Not: Fanboy değilim.

• aylık oluyor hocam. ömürlük olsa tamam da :)

• gears forza ve sea of thieves oynamayan varsa öneriyorum

• forzanın nesini seviyonuz anlamıyorum. oyunda heyecan meyecan yok. hikaye yok müzik yok. ingiliz kırsalında bom boş sürüyorsun.

• CheffromMars kullanıcısına yanıt
    ilerde ona remake gelir onu alırım

• Dying light da bir indirime girse keşke

• AdRenaLime kullanıcısına yanıt

34 yaşındayım midtown madness, crazy taxi ilk nfs ler vs tüm araba yarışların oynamışımdır ve şahsi olarak forza bugüne kadar oynadığım en iyi araba yarışı oyunu (simülasyon ile aram yok.). Gerçekten merak ettim forza yerine hangi oyunu tercih edersin?

• Forza Horizon 4'ün genel olarak Direksiyon setleri ile bir uyumsuzluğu mu var yoksa ben mi bir türlü ayar tutturamıyorum ? G29 kullanıyorum fakat, istediğim kıvama bir türlü getiremedim. Galiba bu oyun sadece Klavye ile oynanıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-BED3C3818

34 yaşındayım midtown madness, crazy taxi ilk nfs ler vs tüm araba yarışların oynamışımdır ve şahsi olarak forza bugüne kadar oynadığım en iyi araba yarışı oyunu (simülasyon ile aram yok.). Gerçekten merak ettim forza yerine hangi oyunu tercih edersin?

bende midtown madness 2 ve nfs 3 ler ile başladım. şu dönemde bana keyif veren yarış oyunu ps4te oynadığım nfs rivals oldu. yakın zamanda ise nfs heati bitirdim. forza gameplaylerini de izledim ama bir nfs rivalstaki heyecanı forzada bulamadım. mesela rivalstaki pursuit techleri kullanmak ve polislerden kurtulmak olsun forzada böyle heyecan yok. artı olarak forzada bir ruh yok ama rivals ve heatin bir hikayesi var

• SincapReyiz kullanıcısına yanıt

Steam'le anlaşma yaptıklarını sanmıyorum, Rusya ve Türkiye dışındaki her yerde aslında fiyatı oyun pazarına göre yüksek. Oyunun boş hali 70€ mesela. 70€ olan oyunu Türkiye'de nasil 92₺ yaptıklar gerçekten garip.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.