Şimdi Ara

Steam de çalışan makro

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
8.820
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar bildiğiniz üzere genie çok pahalı günlük 12 liraya felan geliyor çalışan bildiğiniz makro varsa bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Görev yöneticisini aç >herzaman üste> z+r+click görev yöneticisi
  • Macro tusu olan herhangi bir klavye veya mouse ile yapabilirsin steam veya usko olmasi birsey ifade etmiyor klavyeden basar gibi ayarladigin tuslara basar

• Macro dedigin şey otomatik tuşlara basmadısıdır her türlü program bu işlevi hemen yerine getirebilir. Steamko veya usko olması bir şeyi değiştirmiyor aynı tuşa basılıyor
  • Dedikleriniz çok güzel fakat çoğu program artık güvenliğe takılıyor açtığın gibi dedektif amca oyundan atıyor mouse iş yapiyor doğru fakat wolf basması için ayar yapamıyorum mouse ile :) ama eskiden jitbit macro takılmazdi ayarladım 2 dakikalık makro potun dan defansın wolfuna pc başında durduğum için çekince Gm atak kesip devam ederdim

• logitech in oyuncu klavyesinde sorun yok istediğin tuşlara macro atayabilirsin
  • MetalWave kullanıcısına yanıt
    Bu macro klavyeler ne kadar oluyor

• Luken Drew kullanıcısına yanıt
    en ucuzu bu ikisi
    http://www.hepsiburada.com/logitech-g300s-kablolu-oyuncu-mouse-910-004346-p-BD802935
    http://www.hepsiburada.com/logitech-g103-oyuncu-klavye-920-005205-p-BD801102

bu benim klavyem gayet sağlam ve kullanışlı. ayrıca tuşları ışıklı. mouse da benim kullandığım mouse
    http://www.hepsiburada.com/logitech-g105-tr-oyuncu-klavye-920-005054-p-BD301796

bunlar tek proğram üzerinden çalışır. bir proğram ikisinide yönetir. logitech in kendi yazılımı. ister proğram üzerinden kayıt yap istersen klavyedende yap. proğram üzerinden daha sağlıklı.

bir tane tuşu lehimle pedala bağlamayı düşünüyorum pedala istediğim komutu vermiş olurum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MetalWave -- 31 Ocak 2016; 22:47:57 >
  • Koxp 20tl ayligi

• KOXP Kullanmak illegal bir şey usko ortamında makro legal olabilir ama steam herhangi bir oyununda bugüne kadar makrodan dolayı ban yiyen gören duymadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr.Aiginas

KOXP Kullanmak illegal bir şey usko ortamında makro legal olabilir ama steam herhangi bir oyununda bugüne kadar makrodan dolayı ban yiyen gören duymadım

Bugün makrodan hapis yedim çıkış 45TL

Zaten 150TL yatırmıştım(DC pre+pot+peri+auto loot+genie). Genie 12TL olduğundan resmen zararına kullanıyorsun. Çıkarmayı düşünmüyorum adamlar nasıl para kazanıcağını şaşırmışlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blaze`

quote:

KOXP Kullanmak illegal bir şey usko ortamında makro legal olabilir ama steam herhangi bir oyununda bugüne kadar makrodan dolayı ban yiyen gören duymadım

Bugün makrodan hapis yedim çıkış 45TL

Zaten 150TL yatırmıştım(DC pre+pot+peri+auto loot+genie). Genie 12TL olduğundan resmen zararına kullanıyorsun. Çıkarmayı düşünmüyorum adamlar nasıl para kazanıcağını şaşırmışlar.

Steamkoda mı?

• Blaze` kullanıcısına yanıt
    vallaha dostum makro zaten hapis cezası var doğru da ben pc başındayım en azından çift ekran takılırken gm çekerse görürüm :) atack durdurum kullandığın makroyu özelden yazarsan çok memnun olurum
  • bazen alttan notice geçiyor illegal software ban diye
    illegal software yazarak banlananlar neden banlanıyor neye takılıyorlar ?
  • cagatayozkan C kullanıcısına yanıt
    expbot yade devilcrafty
  • Zaten omur boyu exp kascak degilsiniz 1 hafta kasilcak. Gidip makro felan ugrasicagina genie al sorunsuz daha iyi. Bide makro pot basmaz, adam secmez heal atmaz, alan secmez, yaratik secmez, neyi ne zaman yapqcagini bilmez. Yani yine bilgisayar basinda oturup beklemen lazim. O yuzden oyunun size sundugu genie koxpunu kullanin hic skinti yasamazsiniz. Biz eukoda 2 ay 24 saat kasip ancak 83 olmustuk. Sorun yasamamistik geniede

• Günlük 12 lira genie hesapla bakalım 2 ayda kaç para yapıyor

• quote:

Günlük 12 lira genie hesapla bakalım 2 ayda kaç para yapıyor

Server acildiginda 4. Gun 80 olduklarini biliyorsun demi. 2 ayda ne kasiyorsun. Ayrica genie gercekten gunde 12 liraysa cokmus.makro kullansan bile yine bilgisayar basinda yokken genie kullanmak zorundasin. Yani gunluk 6tl yine genie verceksin. 4 gunde 6 tl den . 24 tl kara geciyorsun. Hesaplarima gore.

• MetalWave kullanıcısına yanıt
    Abartmak derken 400 cash e 10 paket genie veriyor 20 saat ediyor bu 1 dolar 100 cash 400 cash 4 dolar x3 yapınca kaç yapıyor

• Haklıymışsın steam de çok pahallı :S
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.