Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

STEAM BOACOMPRA HATASI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: yusufbeler Daha Az
1 Kayıtlı Üye
3
Cevap
0
Favori
123
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> Oyun Genel ve Diğer türler >> STEAM BOACOMPRA HATASI
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    13 Mesaj
    Lütfen formu silmeyin yanlış yere açmış olabilirim.Arkadaşlar benim arkadaşımın doğum günü vardı ve ben ona steamden oyun hediye atmak istedim ve ödeme yerinde ininal ile ödeyecektim yeni kartlar biliyorsunuz VİSA ben denedim ancak bankanız bilgileri reddetti diye hata verdi sonra youtubeden bir video izledim orada visa(boacompra) seçiyordu ben de öyle yaptım parayı çekti 2 gün oldu gelmemiş arkadaşıma ayrıyetten gmailime steam satın alımınızda hata meydana geldi diye bir mail geldi bana tekrardan satın alabileceğimi yazıyordu ama param steam bakiyesine ya da ininale iade yapılmadı steam destekten iade yapamıyorum çünkü arkadaşıma aldığım oyun yerine kendi 26 saatlik oyunumu gösteriyor yardım edin lütfe .

|
    |

https://customer.boacompra.com/tur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Reis oraları anlamadım ürün kodu soruyorlar bende yok steam satın alımlarından bu işlemi iptal et vardı bastım silinmiş gözüküyo ama para gelmedi sonra desteğe yazdım adamlar biz ödeme almadık diyor anlamadım
    |
    |
    Bgrn7 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JuliusStrasser -- 6 Eylül 2019; 12:57:43 >
    |
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
e-ticaret
Lastik Fiyatları
haberler
SEO
izmir web tasarım
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,156
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.