Şimdi Ara

State of Play | PlayStation | ANA KONU (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
632
Cevap
15
Favori
25.810
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • last of us gameplay ve birde çıkış tarihi istiyorum ben sadece 15 dk da onu gösterip bitirseler bişey demem
  • İçimden bir ses The Order'ın yenisi gelecek diyor,Order olmasa bile Ready At Dawn'dan özel bir oyun bekliyorum açıkçası.PS4 nesline özel bir oyun daha gelir diye düşünüyorum Sony bunu hep yapıyor nesil kapanışı için.
    TLOU 2 yada Ghost Of Tsushima'dan biri de 2019'da çıkacaktir, çıkmalı da...
    5 yıldır oyun çıkarmadı Sucker Punch,2020'ye kalmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emretor23 -- 25 Mart 2019; 23:41:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Artık Eteklerinde neler varsa dökmeye başlayacaktır Sony. Çünkü diğer firmalar konsollarını Tanıtmaya ve çıkarmaya başlayacaklardır ki zira firmadan gelen haberler bu yönde.

Stadia Duyuruldu.
    Nintendo 2 Konsol birden çıkaracağını onayladı.
    Xbox Tarafından da yakında bilgiler gelecektir.
    Sony PS5 için çoktan çalışmalara başladığını biliyoruz.

Artık oyunları 2019'a dağıtmaları en geç 2020 Başlarında olmalı ki geri ye uyumlulukta evet bu oyunlarımız da geriye uyumlulukta diyebilinsin ve ses getirsin. :)

2019 Yılı bizler için biçilmiş kaftan olması lazım bakalım nasıl bir yıl olacak.

Şimdilik Bölüm birdeyiz. Bunun devamı da gelecek artık takipte kalmamızı istiyor Sony hayırlısı ile Her bölümde bizleri deliye döndürsün. :)
  • Sony bu nesilde çok ağırdan alıp yatıyor.Gosterdigi oyunu 3 yıl sonra çıkıyor,tamam oyunlar çok iyi ama oyuncu yoruluyor beklerken.Rekabet şart oğlu şart.
    Bu sunumda bile sadece TLOU 2 Joel Gameplay gösterse yeter oyuncuları için.Ya hiçbir şey göstermezler ya da güzel bir sunum yaparlar ortası olmaz gibi geliyor bana...

• Hadi bakalım merakla bekliyorum, inşallah boş beleş bir etkinlik olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hidetaka Miyazaki

Hadi bakalım merakla bekliyorum, inşallah boş beleş bir etkinlik olmaz.
    Herkes bu yönde düşünüyor hayırlısı ile bizleri şaşırtır Sony. :)
  • emretor23 kullanıcısına yanıt
    katılıyorum hocam xbox adam gibi rekabete girseydi biz şuan bu geride kalan 4 oyunun 2 sini oynamış 2 sininde çıkış tarihini bekliyor olurduk ama bu haliyle yan gel yat politikasındalar maalesef
  • iron man ı görünce çıldırıp vr görünce üzülmek
  • Şimdilik küçük oyunlar ve VR odaklı. :)
  • Videolari gösterip bitirmezler ins. 2. Video kaldi slide de

• Micky epic 3 :DD

• İzleyemiyorum beyler, sönük geçiyor sanırım o kadarda yükselmiştim güzel gelişmeler olur diye..

• lan 1 ay sonraki oyunu göstereceğinize got tlou gösterin
  • Thejoker58906 T kullanıcısına yanıt
    Vr bitince başlar

• bitti hiçbir şey göstermeden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 26 Mart 2019; 0:21:1 >
  • Xbox'ın E3 konferansı gibi oldu.
  • Haydeee.
  • sony kelimesini gördügümde heyecanlanmayı bırakmam gerek ulan dingiller ulan xbox sen bunu bu kadar yatırıyorsun ne diyeyim sana xbox dogru düzgün olsaydı görürdüm sony yi lou yu 3-4 yıl bekletirmiydi 20 dk nedir lan o saydıklarınızı zaten biliyorduk...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thejoker58906 -- 26 Mart 2019; 0:23:19 >
  • Bu neydi şimdi? Plus oyunları duyurusu gibi...
  • Bitti bile...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.