Şimdi Ara

State of Play | PlayStation | ANA KONU (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
632
Cevap
15
Favori
25.807
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: A r c h A n g e L.

Geoff Keighley Ghost of Tsushima için : Perşembe günü gösterideki en uzun fragmanımız bu!
    İyi bakalım 2 gün daha bekleriz..Çıkış tarihi geliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark Saga

İyi bakalım 2 gün daha bekleriz..Çıkış tarihi geliyor

Alıntıları Göster
    Aynen 2 gün sonra bir çok yeni bilgi ve oynanış göreceğiz sonuna da bir tarih koyarlarsa tadından yenmez. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: A r c h A n g e L.

Güzel oyunlar gerçekten. :)
    Her birisinin ayrı yeri vardır bende. Bu nesilde Paket halinde gelir mi bilinmez ama PS5 dönemlerinde Remake edilebilir diye düşünüyorum.

Yada geriye uyumluluk ile bir nevi destek eklenebilir ama Firmaların düşünceleri neler ve ne yaparlar bilmiyoruz. :)
    Valla büyük bir umutla bekliyorum, inşallah mutlu ederler bizi

• remake yapıyorlar müzik yapmıyorlar..resident evil müziksiz olmaz..resident 2 yi bu yüzden sevmedim
  • Ghost of Tsushima Yeni Oynanış Videosu 14 Mayıs'ta Paylaşılacak

State of Play | PlayStation | ANA KONU

Yayıncı Sony Interactive Entertainment ve geliştirici Sucker Punch Productions, Ghost of Tsushima State of Play sunumunun 14 Mayıs Türkiye saati ile 23:00'da düzenleneceğini duyurdu.

18 dakikalık canlı yayın tamamen Ghost of Tsushima'ya odaklanacak ve oyunun keşif, savaş sistemi ve daha fazlası gösterilecek.

PlayStation 5 ile ilgili herhangi bir haber paylaşılmayacağı belirtildi.

Ghost of Tsushima 17 Temmuz'da Türkçe altyazı seçeneğiyle PlayStation 4 için çıkacak. PlayStation Store'da standart sürüm 429,00 TL ve dijital deluxe sürüm 489,00 TL'den ön

• Fragman mı gameplay mi gösterecekler inşallah uzun bir gameplay olur artık bıktık fragmanlardan

• dimontales kullanıcısına yanıt
    18 dakikalık dolu dolu bir oynanış olacak. Farklı mekanikleri vs gösterecekler.
  • Gameplay olacak hocam Derinlemesine galiba. :)
  • Oyunun çıkış tarihi 19 Temmuz zaten ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CoreGame -- 12 Mayıs 2020; 22:25:11 >
  • State of Play 27 Mayıs Yeni Gameplay Geliyor. :)

State of Play’s next episode is dedicated to #TheLastofUsPartII:https://blog.eu.playstation.com/?p=319937#sf234338752

Tune in Wednesday at 9pm BST / 10pm CEST for a deep dive and a new gameplay sequence.

• State of Play Etkinliği 6 Ağustos!!

Çeviridir :

Bir süredir… ama State of Play bu Perşembe günü PS4 ve PS VR'a gelen üçüncü taraflarca yayınlanan oyunlara odaklanarak geri dönüyor. Haziran'ın PS5 vitrinde en son gördüğünüz üçüncü taraf ve indie oyunlarında birkaç PS5 oyun güncellemesi olacak.

Bölüm 40 dakikadan fazla bir sürede tartılıyor (!). Mağazada bol miktarda yeni oyun görüntüsü ve diğer oyun güncellemelerini içeren harika bir ürün yelpazemiz var. Ne düşündüğünü duymak için sabırsızlanıyorum!

Ve son derece net olmak gerekirse, Perşembe bölümünde PlayStation Studios güncellemesi olmayacak. Donanım, işletme, ön siparişler veya tarihlerle ilgili herhangi bir güncelleme olmayacak. Perşembe günü, odak noktamız daha geniş PlayStation ekosistemine gelecek olan bazı güzel yaklaşan oyunları sergilemeye odaklanıyor. Eğlenceli olmalı!

Kaynak :https://blog.playstation.com/2020/08/03/state-of-play-returns-this-thursday-august-6/

• Çok bir şey görmeyeceğiz gibi. Hatta on sipariş ve fiyatı bile görmeyeceğiz. Ağustos sonuna kaldı hayaller...

• State of Play etkinliklerinde pek bu konulara girmiyorlar her zaman oyun odaklı veya oyunlar hakkında bilgilendirici şeyler gösteriyorlar. :)

PS5 hakkında daha fazla bilgi için Sony kendine has açıklamalar yapıyor.
    Yada Fiyat bilgisi, Pre-Order için Sony açıklamaları bu ay içerisinde yapılacağını düşünüyorum. Şimdilik duyurdukları oyunlar hakkında bir kaç oyun içi veya bilgiler vereceklerdir. Bize de şimdilik yeterli olacaktır bunlar. :)
  • Çıkış tarihi ve fiyat için umutlanmıştım bu etkinlikte açıklanır diye ama biraz daha bekliycez anlaşılan.

• Nesil sonuna son bir God of War duyurup İskandinavya finalini PS5'e saklarlar mı acaba?
  • Ps5’e 3 ay kalmış hala ps4 sunumu yapmak nedir, saçmalık bence. İnsanlar yeni nesili merak ediyor artık, ps4’e oyun çıkaracaksan çıkar gene.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Katılıyorum hocam. :)
    Yeni Nesile ağırlık vermeleri gerek aslında ama karışık bir sunum olacak gibi geliyor bana.
    Hem PS4'e çıkacak oyunlara yönelik. Hemde PS5'e çıkacak oyunlardan bazıları için Gameplay veya Bilgiler geleceğini düşünüyorum çünkü her ikisine de açık kapı bırakıldı haliyle. :)

Ama Elbet 3 Aylık süreçte daha fazla boy gösterecektir Sony çünkü satış politikası ve stratejisi her zaman oyunculara yönelik olacaktır. Bekleyip görelim bu 3-4 aylık süreçte bizlere neler sunacaklar. :)
  • Hocam Microsoft bu kadar güçsüz sunum yapmışken keske ps güçlü bir sunum yapsaydı. Büyük ihtimalle duyurdukları oyunların gameplayleri, yeni cod, fifa, NBA gibi 3rd party oyunları bol bol göreceğiz gibi
    Ps5 konusundan 15 gün uzaklaştırma aldığım icin (halo 5 ile dalga geçtiğim için :)) ) yazamıyorum oraya ama trailerlari tekrar topladığınız icin teşekkür ederim güzel hatırlatma oldu elinize Sağlık :)

• Sony Future of Gaming Etkinliğinde zaten sunumun iyi olduğunu kanıtlamıştı. :)
    Her ne olursa olsun nasıl ön plana çıkabileceğini bilen bir firma haliyle. Onun için Meydan her zaman kendilerinde yani tek bir etkinlikte yada Tek bir Duyuruda oyun camiasında Deprem etkisi yaratabiliyor. :)

Ama yinede State of Play'de adından söz ettirecektir. Fazla bir beklenti olmadan haliyle. :)
  • İcimden bir ses last of us’in online oyununun duyurulacağını söylüyor. Bakalım içimdeki ses tutturabilecek mi :)

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.