Şimdi Ara

State of Decay: YOSE Türkçe Yama Yayınlandı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
2.367
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  
       Oyun Çeviri ekibi uzun zamandır beklenen State of Decay'in Türkçe yamasını bu akşam itibarıyla oyunculara sundu. Yamanın indirme linkine ve kurulum notlarına Oyun Çeviri'nin facebook hesabı üzerinden paylaşmış olduğu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

State of Decay 2013 yılında Xbox 360 (Haziran) ile PC (Kasım) platformuna sunulmuştu. Ardından ise Year-One Survival Edition 2015 yılında çıkış yaptı.

Şimdi ise serinin yeni oyunu State Of Decay 2 geliştiriliyor. State Of Decay 2, 2017 yılında Xbox One ile Windows 10 platformlarına gelecek.

• Bu yama başladığında ingilizcem 0dı beklemekten yorulup ingilizce öğrendim teşekkürler oyun çeviri
  • haydi şimdi shadow of mordor çıksın adamlar yeni oyunu bitirdi bitirecek biz daha türkçeye çeviremedik. Ne diyim emeğinize sağlık.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Emeği geçen herkese teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İngilizce'yi öğrenmiş, Türkçe'yi unutmuşsun.

quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Bu yama başladığında ingilizcem 0dı beklemekten yorulup ingilizce öğrendim teşekkürler oyun çeviri

• biz shadow of mordor beklerken ne geldi facebook'dan ilk gördüğümde shadow of mordor zannettim sevindim sonrası hayal kırıklığı teşekkürler Oyun Çeviri...

• Yuh bu ne ya bayagi hizlilar anlasilan.bu kadar zor bisey degil ceviri isi gunde 10 satir mi vcevirdiniz ne yaptiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • oyun yose sürümü ile uyumlu , bende normal oyun ve dlc ler var , yamayı kurdugum da büyük hayal kırıklıgına ugradım cünkü grafik yazılar ve grafikler birbirine giriyor.o kadar bekledikten sonra sırf yose sürümüne sahip degilim diye keyfini cıkramayacagız.oyun ceviriyi siddetle kınıyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: Nalettin

haydi şimdi shadow of mordor çıksın adamlar yeni oyunu bitirdi bitirecek biz daha türkçeye çeviremedik. Ne diyim emeğinize sağlık.

sıkıntı o değil zaten. yama bir süredir zaten hazır. Ama yapımcı firma ile olan resmi olma ihtimali yüzünden bugüne sarkmış. Bu kadar beklediklerine göre resmi olma ihtimali halen sürüyor. Eğer resmi olursa ikinci oyunda Türkçe gelebilir diye düşünüyorum gecikmeli de olsa.

• BSC Misafiri B kullanıcısına yanıt
    İşin garibi YOSE sürümü olmasına rağmen bende de grafiksel problemler mevcut.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.