Şimdi Ara

State of Decay 2 (13 Mart 2020 Steam) PC ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
34
Cevap
2
Favori
1.496
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> FPS/TPS >> State of Decay 2 (13 Mart 2020 Steam) PC ANA KONU]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2865 Mesaj
    Birinci oyunu yüzlerce saat oynayan biri olarak oyunu aldığım ilk saat iade ettim. Microsoft bile iadeyi kabul etti oyun ne kadar çok çöp siz düşünün.
    |
    |
    Intel i7 [email protected] - MSI GTX 1080 Ti Gaming X - Kingston HyperX Blue 2X8 16 GB 1600 MHz - Asus Z97 PRO Gamer Motherboard - Samsung 850 EVO 500 GB SSD - Samsung C27HG70 27" 2K HDR QLED 144Hz 1ms Monitör - Corsair M65 PRO Mouse - Corsair K70 Mk.2 Mekanik Klavye - Logitech Z533 2 1 Speaker - Kingston Hyperx Cloud Revolver Headphone - Coolermaster HAF 932 - Noctua NH-D14 Cpu Cooler - iPhone 7 32GB Matte Black - PS4 500 GB
  • Teğmen
    200 Mesaj
    Oyunun sadece sorunlu olan windows 10 işletim sisteminde çalışması büyük bir kayıp oldu. Bu yüzden aslında o kadar çok oynayan kişi yok, kusura bakmasınlar ilk oyunu çok beğenmeme rağmen bu oyun gidip berbat durumda olan windows 10 işletim sistemini yüklemem
    |
    |
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    7300hq gtx1050 çok kasiyor high ayarda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Olmayan paramızla, sevmediğimiz insanları etkilemek için ihtiyacımız olmayan şeyler satın alıyoruz. F.C
  • Yarbay
    5808 Mesaj
    State of Decay 2 2020'nin Başlarında Steam'e Gelecek
    https://store.steampowered.com/app/495420/State_Of_Decay_2/

Yayıncı Xbox Game Studios ve geliştirici Undead Labs, State of Decay 2 PC versiyonunun 2020'nin başlarında Steam üzerinde çıkış yapacağını duyurdu.
    https://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-State_of_Decay_2_2020nin_Baslarinda_Steame_Gelecek-97573.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R-10 -- 22 Kasım 2019; 13:51:21 >
    |
    |

• Yarbay
    3196 Mesaj
    İlk oyuna zamanında demo olarak XBOX'ta başlamıştım, sevince satın almıştım. Aklımda kalan en etkileyici sahneler ise karakterlerimizin öldüklerinde kalıcı olarak ölmeleri ve bu ölümlerin bayağı ağır olmasıydı. Araç sürmekte eğlenceliydi. Tekrar aslında PC'de oynamak gerek. Ama ikinci oyun nedense herşeyi ile ilk oyundan daha vasat çıktı.
    |
    |
    https://www.stateofdecay.com/age-gate/?r=%2F2020%2F02%2F14%2Fstate-of-decay-2-juggernaut-edition%2F
  • Yarbay
    5808 Mesaj

State of Decay 2: Juggernaut Edition 50₺ ön siparişe açılmış 13 Mart 2020'de çıkacak.Microsoft adamsın şeker gibi fiyatlar veriyorsun https://store.steampowered.com/app/495420/State_of_Decay_2_Juggernaut_Edition/
    |
    |
    AVB44 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    PEGASUSS...

quote:

Orijinalden alıntı: R-10

State of Decay 2: Juggernaut Edition 50₺ ön siparişe açılmış 13 Mart 2020'de çıkacak.Microsoft adamsın şeker gibi fiyatlar veriyorsun https://store.steampowered.com/app/495420/State_of_Decay_2_Juggernaut_Edition/
    ilk oyunu oynamadım.2. oyunuda oynamadım.Şimdi cilalanmış şekilde 2. oyunu tekrardan getiriyorlar.Alsam zevkle oynarmıyım ? online kısımda illa bi arkadaş mı lazım yoksa tek takılıp oyun sistemi eşleştiriyor mu ? var mı bilgin ? kafamda deli sorular...Türkiye fiyatlandırması gayet güzel bu arada.
    Anakart: MSI MPG X570 GAMING PRO CARBON WIFI Ram : Corsair RGB (2x8GB) DDR4 3200MHz CL16 Ram İşlemci: AMD Ryzen 5 3600X Ekran Kartı: MSI NVIDIA GeForce RTX2060 Gaming Z 6GB 192Bit GDDR6 Psu: Seasonic Focus Plus 850W 80 Gold SSD: Samsung 970 Evo Plus NVMe 500GB 3500MB/s-3300MB/s M.2 Monitör: MSI Optix MAG271C 27" 144Hz 1ms (HDMI Display) Full HD Curved Oyuncu Monitör Dark N10 Advanced 5x12cm Kırmızı Fanlı Fan Kontrollü Full Cam Yan Panelli USB 3.0 Bilgisayar Kasası Ses Sistemi: Creative Inspire T3300 2 1 İşlemci Soğutucusu: Arctic Freezer 34 Esports DUO Kırmızı CPU Soğutucu

• Yarbay
    3196 Mesaj
    İlk oyunu zevkle oynamıştım. Hatta tekrar PC'de Türkçe Yama ile oynama düşüncem bile vardı. İkinci oyunu da yine uyguna getirdi Microsoft Türkiye. Helal olsun adamlara, Halo, Gears 5, Ori derken 30$ oyunu 50 TL'ye verdi yine.
    |
    |

Hiç bir bilgim yok hocam o konuda.Ama ilk oyunu ben tek oynuyorum ikinci oyunda öyledir heralde.
    |
    |
    -Prometheus- kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

" - Vatana ihanetin nedeni olmaz, er ya da geç bedeli olur. "
  • Binbaşı
    1005 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    PEGASUSS...

Bekleyeme aldım..Oyun çıkış yapsın yorumlar iyi olur oyunda zevkliyse alırım.Başka türlü kumar olucak...
    |
    |
    R-10 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Anakart: MSI MPG X570 GAMING PRO CARBON WIFI Ram : Corsair RGB (2x8GB) DDR4 3200MHz CL16 Ram İşlemci: AMD Ryzen 5 3600X Ekran Kartı: MSI NVIDIA GeForce RTX2060 Gaming Z 6GB 192Bit GDDR6 Psu: Seasonic Focus Plus 850W 80 Gold SSD: Samsung 970 Evo Plus NVMe 500GB 3500MB/s-3300MB/s M.2 Monitör: MSI Optix MAG271C 27" 144Hz 1ms (HDMI Display) Full HD Curved Oyuncu Monitör Dark N10 Advanced 5x12cm Kırmızı Fanlı Fan Kontrollü Full Cam Yan Panelli USB 3.0 Bilgisayar Kasası Ses Sistemi: Creative Inspire T3300 2 1 İşlemci Soğutucusu: Arctic Freezer 34 Esports DUO Kırmızı CPU Soğutucu
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
SEO
Mobilya Takımları
Canlı Tv izle
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,516
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.