Şimdi Ara

Starlink betasından ilk hız testi geldi: Etkileyici rakamlar (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
109
Cevap
1
Favori
6.135
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İzin vermezlerse bu çanağı kaçak koyup paylaştıranları ispiyonlarlar bu arada 

• Bu çanağı nereden temin edebilirim ?

• Yasakçı zihniyetler liberalizmi engelleyemezler. Kişi desteklendiği takdirde en iyisini yapar. Elon Musk zengin olunca,bütün halkı destekliyor aslında. Bir kişi,bütün dünyayı etkiliyor. Bir kişi bazen bir ülkeyi kurtarabilir. Birey önemlidir,bireyin önemli olduğu ülkeler zengin ve mutlu olur.

• Devlet bu ada el atar vergi siteleri engelleme fiyatıda 1000 tl yi geçik olur anten de 5000 tl

• Aylık 100 $ olucakmış Türkiye için hayal den öteye geçemez gibi görünüyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 1gbps up ve down sunduğu zaman 100 dolar büyük bir para olmayacak çünkü Türkiye'de bu hızı veren İSS'nin fiyatını bilmiyoruz bile, 1gbps veren Turkcell var onun da uploadın 20mbps mi neydi, ve 1000Tl.

• Spider_hip kullanıcısına yanıt

100 dolar da olsa 200 dolar da olsa sıkıntı değil, komşularla birlikte alınır. Kullanımından doğacak sen bu siteye girdin Fetö metö gibi bi tehlikesi de yok, hız yeterliyse 40 daire paylaş, isteyen istediği gibi kullansın.

• Bunun neresi etkileyici rakamlar
    Starlink projesi facia min 1gbit olmasi gerekirdi kaldi ki 100 mb hiza kimse 100$ arti ekipman ucreti odemez zaten $35 a 120mb hiz aliyorum

• mehmet_clk M kullanıcısına yanıt
    Bunlar dünden ötü teslim etmeye razı onların derdi yok
    onlara sunulan konfor ve zevk hayatından aksırana tıksırana kadar faydanlanmak amaçları hiç bir milli tarafları yok

• Türkiye'de uygun fiyata yüksek hızı bize kullandırtmazlar. (Aylık 100$ olursa zaten unutun) Yıllardır fahiş fiyatlarla komik hızlar veren diğer servis sağlayıcılar haksız rekabet diye ağlamaya başlar. Sırf devletin teknik denetimi dışında kalacağı için bile izin verilmez; Türkiye'de şu an VPNler bile yasak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hitokiri_johndoesai -- 31 Ekim 2020; 21:4:25 >
  • Rachsuchtig kullanıcısına yanıt

turk telekom ve turkcell batmasın diye izin vermezler. Paypal gibi olur.

• SYLAS S kullanıcısına yanıt
    PayPal hakkında kim sizi kandırdı bilmiyorum. Ama paypalin sebebi ülkede sunucu barındırmamasiydi

• Bunu abd dışında tüm devletler için yazmışlar.ama tek havalara hoplayan sensin. Elbette izin alacaklar vergileri ödeyecekler. Burası senin zihniyetinin yönettiği devlet değil. Yeni Türkiye. Sizin hiç anlayamayacağınız bir yapıda

• Bunun ne kadar etkileyici olduğunu anlamak için başka bir uydu sisteminden speedtest lazım.

• Hala diktatörlük diyenleri görünce hayatlarında diktadör görmemişler görseler diktadörün ne olduğunu başlarına gelseydi öğrenirlerdi eğer Tayyip diktadör olsaydı şu dh yazılanların hiçbiri yazılma cesareti gösterilemezdi Tayyip diktadör olsaydı hakkında yazanları anasının kucağından karısının koynundan alıp diktadör neymiş gösterirdi siz hala Tayyip diktadör deme fütursuzluğunu gösterin

• joven kullanıcısına yanıt

Benim ilk günden buyana takip ettiğim proje çalıştığım şirket metro alt yapıya sahip pandemiden öncede ev üzerinden çalışmaya müsaade ediyorlar Kastamonu ya memlekete gidip kalmak istiyorum ama 1-2 günlük iş için bile 3g 4g telefon çekicekde dosya göndericem diye uğraşıyorum fiyatı ne olursa olsun benim için bulunmaz bir nimet

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fasjackal kullanıcısına yanıt

Haklısınız Zaten bu hizmet internetin olmadığı ve kolay kolay ulaşması pek mümkün olmayacak yerler için düşünülmüş bir proje diye düşünüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: CoreXXX

Bunu abd dışında tüm devletler için yazmışlar.ama tek havalara hoplayan sensin. Elbette izin alacaklar vergileri ödeyecekler. Burası senin zihniyetinin yönettiği devlet değil. Yeni Türkiye. Sizin hiç anlayamayacağınız bir yapıda
    "Örneğin yakın zamanda bu uydular Türkiye'de de hizmet verebilecek duruma gelebilir. Ancak devlet tarafında vatandaşların bu hizmetten yararlanmasına izin verilir mi bunu zaman gösterecek."
    Bu kısımdan gerçekten "abd dışında tüm devletler" lafını mı anladın? Bak güzel kardeşim, öncelikle okuma konusunda sorunların var, ayrıca "tek havalara hoplayan sensin." derken sanırım kaç tane artı aldığını görmedin düşüncemin, sanırım hem okuma özürlüsün hem de körsün. Yeni Türkiye dediğin yer düşüncelerin özgürce söylenemediği, karşıt görüşlülerin hapse atıldığı bir ülke, böyle bir ülkeden gerçekten haz alıyorsan senin gerçek sorunların vardır ya da ruhun satılmıştır, başka bir açıklaması yok. Kuma akıl veren bir şirkette çalışıyorum, fakat senin gibilere akıl veremiyorum, kum kadar yoksunuz. Sağlıcakla kal.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guhong01 -- 31 Ekim 2020; 21:49:54 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çanağı ülkeye getirmek sıkıntı olabilir .

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.