Şimdi Ara

Stardew Valley Resmi Türkçe Dil Desteği (Android ve iOS için de Türkçe!) (47. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.456
Cevap
38
Favori
101.518
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    dediğim gibi her mineralden 1 tane olsa hepsini çoğaltabilirsin çiftliğinde. gidip daha fazlası için madenlerde uğraşmana gerek yok :d
  • Ya bendeki inekler ve keçiler çok mutlular. Ama tavuklar, ördekler, tavşanlar bir türlü mutlu olamıyor. Her gün yemeklerini veriyorum. Her şeyleri tam ama yok mutlu olmuyorlar. Bunun sebebini bilen var mı ? Artık sinir olmaya başladım. 3. seneye geçtim. Adamları bir türlü mutlu edemedim.
  • oxfordpsn O kullanıcısına yanıt
    Her gün tek tek sağ tıkladığında üzerilerinde kalp çıkıyor mu? ''Sanırım'' her gün ilgilenmen gerek tıpkı kedi/köpek gibi.
  • Bir hafta sonra, tarlaları sürmeye başlayacağım.
  • Objectinformation dosyasındaki açıklamaları türkçeleştirilmemiş eşyaları çevirdim. Ondan öncesinde bir kaç düzenleme daha yapmıştım hepsini bir araya toplayıp paketledim. Türkçe yamanın üzerine kurabilirsiniz. Herhangi bir kod değişikliği yapılmadı. Eski kayıttan oynanabilir. Stardew Valley klasörüne atılıp content dosyası ile değiştirilmeli.

Eğer hala ingilizce açıklaması olan bir eşyaya denk gelirseniz ekran görüntüsü alıp paylaşın. Muhtemelen farklı bir dosyadadır o eşya. Çünkü objectsinformation dosyasındaki tüm ingilizce yazıları türkçeye çevirdim. Kontrol ettim ama gözden kaçırdıklarım olabilir. o da en fazla 1-2 tanedir.

http://www93.zippyshare.com/v/sJoTPhFN/file.html

• quote:

Orijinalden alıntı: Busenur41

Objectinformation dosyasındaki açıklamaları türkçeleştirilmemiş eşyaları çevirdim. Ondan öncesinde bir kaç düzenleme daha yapmıştım hepsini bir araya toplayıp paketledim. Türkçe yamanın üzerine kurabilirsiniz. Herhangi bir kod değişikliği yapılmadı. Eski kayıttan oynanabilir. Stardew Valley klasörüne atılıp content dosyası ile değiştirilmeli.

Eğer hala ingilizce açıklaması olan bir eşyaya denk gelirseniz ekran görüntüsü alıp paylaşın. Muhtemelen farklı bir dosyadadır o eşya. Çünkü objectsinformation dosyasındaki tüm ingilizce yazıları türkçeye çevirdim. Kontrol ettim ama gözden kaçırdıklarım olabilir. o da en fazla 1-2 tanedir.

http://www93.zippyshare.com/v/sJoTPhFN/file.html

sizi seviyoruz

• Busenur41 B kullanıcısına yanıt
    Buse senin söylediğin gibi 3.seneye geçtiğim zaman büyük dede geldi ve seninle gurur duyuyorum vs dedi. Şimdi bakıyorum mezarda elmas şeklinde bir boşluk var. Onu nereden bulacağım ?
    oraya bişey koyulduğu falan yok mükemmellik heykelini alıcaksın o kadar :D
    Onu nereden alacağım peki ?
    mezarına sağ tıkladığın zaman gelmesi lazım
  • Bak buna sağ tıklıyorum.

Böyle söylüyor.

hee şu madenlerde çıkan elması yerleştirdiğinde yanmayan 4. mum yanıyormuş gece de büyük baba ziyarete geliyormuş araştırdığıma göre. ben bununla karşılaşmamıştım :d
    Sen şey diyordun ama büyük baba ziyarete geldiği zaman bir şey veriyormuş galiba onun sayesinde günlük 2 tane iridyum külçe veriyormuş sanırım. Sen bu tarz bir şey diyordun. Bende onu arıyorum :)
    o büyük babanın mezarından alınıyor işte. elmas koy mezara gelir o zaman büyük ihtimal
    Elmas koydum, her şeyi yaptım ama gelmedi. Büyük babanın verdiği aletin İngilizce ismini yazabilir misin ?
  • Elinize sağlık indirip bidaha oyniyim
    allah allah neden acaba.

dedenin verdiği heykelin ismi bu normalde Statue of Perfection
    Ben şöyle anladım:

Mezardaki dört ışığı da yakman gerek. Bunun için belli başarımlar elde etmelisin. Her başarımın getirisi de farklı oluyor, kimisi az kimisi fazla. Başarımların belli bir puanın üzerinde ise dört ışığı yakıyorsun. Böylelikle '' Statue of Perfection '' geliyor. Bu başarımlara örnek vermek gerekirse 5 kişiyle en az +5 arkadaşlığın olsun gibi... (Bunlar hep puan getiriyor.)

Official Wiki sayfasında '' Grandpa's Evaluation '' yazarsın puanlamayı bulursun.
  • 3. Yıl Yazın 4.gününden sonra oyundan atıyor. Sizde de oldu mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darquez

3. Yıl Yazın 4.gününden sonra oyundan atıyor. Sizde de oldu mu?

Hocam %appdata% - StardewValley - ErrorLogs klasörünün içinden hata raporunu atabilir misiniz?
  • 
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.