Şimdi Ara

Stardew Valley Resmi Türkçe Dil Desteği (Android ve iOS için de Türkçe!) (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.456
Cevap
38
Favori
101.477
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ytkbrs

tahminen %50 sine ulaştnız mı hocam

O kadar hızlı olacak vaktimiz yok maalesef. Ama çalışmalar devam ediyor.
  • Yamaya başladığınız için ayrı bir teşekkür ederim elinize sağlık birde erken biterse çok güzel olacak şimdiden teşekkür ederim emeklerin için
  • bilgilendirme gelmedikçe meraklanıyoruz
  • slmprmksz S kullanıcısına yanıt
    Yeni bir şeyler olursa haber verilir ana mesajdan zaten.
    Hocam bazi dosyalari aldim ancak henuz kontrol edemedim hata var mi yok mu diye. Daha kendi cevirmis oldugum ama eklemediklerim var. Merak etmeyin ben guncelleyince buraya yazacagim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar, Excel dosyamızı güncelledik ve daha önce %3,5 olan oranımız neredeyse %5 oldu. Biraz yavaş olsa da çevirimiz ilerliyor ve özellikle tatil dönemlerinde çok hızlanacak.
  • takipteyim hocam kolay gelsin
  • Excel dosyasını güncelledim. Ancak kendi çevirdiklerimi eklemedim henüz, onları da kontrol ettikten sonra ekleyeceğim.
  • takipdeyiz kolay gelsin oyunu aldım acmıyorum bile sizi bekliyorum :)
  • Arkadaşlar oyuna Türkçe karakter desteğini tamamen sağladım. Oyunun çevirisi bittiğinde tamamen Türkçe karakter destekli çıkacak. Çeviren arkadaşlara kolay gelsin.

@smd @Yo_Sun
  • Arkadaşlar nasıl gidiyor :)
    Excel dosyasını takipte kalın
  • takipteyiz
  • Oyunu bugun gordum ve bayildim.Umarim yakinda Turkce yama tamamlanir.Ve ilerde tum oyunlarda Turkce yamaya ihtiyac duymayiz!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MBTMehmetBerkTopcu -- 25 Nisan 2016; 19:28:46 >
  • Tahminen şuan oyunun % kaçındasınız?
  • TwixT kullanıcısına yanıt
    exe dosyasi disinda %20 diyebilirim

• Finallerden önce umarım yetişir :D
    Finaller ne zaman oluyor bilmiyorum da kaba cevirinin 1 ay icinde bitecegini dusunuyorum. Lakin test sureci biraz uzun surebilir cunku bazi dosyalarda ayni diyaloglar olabiliyor ve yazilanlar tamamen ayni olmazsa oyun ya ingilizcesini goruntuluyor ya da hic goruntulemiyor. Onlari dikkatlice test etmek lazim o yuzden.

• quote:

Orijinalden alıntı: smd

Finaller ne zaman oluyor bilmiyorum da kaba cevirinin 1 ay icinde bitecegini dusunuyorum. Lakin test sureci biraz uzun surebilir cunku bazi dosyalarda ayni diyaloglar olabiliyor ve yazilanlar tamamen ayni olmazsa oyun ya ingilizcesini goruntuluyor ya da hic goruntulemiyor. Onlari dikkatlice test etmek lazim o yuzden.

geç olsun güç olmasın
  • Kolay gelsin takipteyim.

Oyunu alsam mı almasam mı kararsızım.Yoksa yamayı mı bekleyeyim?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.