Şimdi Ara

Stardew Valley Resmi Türkçe Dil Desteği (Android ve iOS için de Türkçe!) (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.456
Cevap
38
Favori
101.514
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar şuradaki arkadaşa dersini verelim

https://www.reddit.com/r/StardewValley/comments/5d951n/turkish_language/
  • çeviren arkadaş keşke yeniden başlasada 1.1 de çıkmışken türkçe oynayabilsek. yapımcısından hayır yok.
  • resmi çevirme haberi nerede ya?Varsa takip edelim bare oyun 16 tl olmuş kaçırmayın bu arada
  • Türkçe yama veya oyun resmi türkçe olsaydı şimdi almıştım ama olmadığı için almıyorum. Hem ben oynayamıyorum diye kaybediyorum hemde yapımcı benden para kazanamıyor kaybediyor.
  • Aynısını Firewatch için yaptınız başka bir grup yama çıkaracak denildi o yamada korsanı için çıktı orjinal oyunu olanlar daha bekliyor bir işi tamamlayacaksanız başlayın ki bu kadar insanı ümitlendirmeyin bırakmasaydınız yama çoktan bitmişti şimdi de Stardew Valley için bekliyoruz
  • quantum_35 Q kullanıcısına yanıt
    Ben boyle gecikecegini tahmin etmezdim. Etseydim zaten yamaya devam ederdim. ChuckleFish bana bir grupla anlastik cevirisini yapiyorlar dedigi icin biraktim ve bunda da garip bir sey yok resmi yamanin cikacagi yerde cok ilerlemedikce resmi olmayan yama yayinlamak biraz mantiksiz. Belki de yama hazir ama oyuna eklemiyorlar onu da bilemiyoruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://stardewvalley.net/stardew-valley-progress-update-second-console-patch-localization-and-more/

Hocam buradaki dillerde Türkçe yok. Büyük ihtimalle bir troll gidip ChuckleFish ile konuştu diyeceğim ama bu da bana çok mantıklı gelmiyor. Eğer sizin yamanız hala duruyorsa oradan devam edin bence. Eğer sildiyseniz baştan başlayıp tüm dosyaları burada arkadaşlarla paylaşabiliriz. Bir dosyayı bir kişi diğerini başka bir kişi şeklinde isteyen çevirir. Ne dersiniz?
  • Türkçe olmayacağı aşikâr artık. Bence çeviriyi bitirin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusuf0808

http://stardewvalley.net/stardew-valley-progress-update-second-console-patch-localization-and-more/

Hocam buradaki dillerde Türkçe yok. Büyük ihtimalle bir troll gidip ChuckleFish ile konuştu diyeceğim ama bu da bana çok mantıklı gelmiyor. Eğer sizin yamanız hala duruyorsa oradan devam edin bence. Eğer sildiyseniz baştan başlayıp tüm dosyaları burada arkadaşlarla paylaşabiliriz. Bir dosyayı bir kişi diğerini başka bir kişi şeklinde isteyen çevirir. Ne dersiniz?

Evet sanırım Türkçe çeviri işi neden olduysa bir trollün işi. Çevirim şu an durmuyor maalesef, masaüstü bilgisayarıma yedek almıştım ancak onun da harddiski arızalandığından kurtaramadım. Baştan başlayabilirim ancak söz veremiyorum.

Bu arada çeviriler sadece xnb dosyalarında yok. Hatta xnb dosyalarındakiler toplam çevirinin yarısı falan değildi yanlış hatırlamıyorsam.

• Baktım xnb dosyalarına hem çok karışık hem de dediğin gibi yarısı bile değil. Ben bir tool buldum ama bazı metinleri düzenleyince oyun içinde göremiyorum. Senin kullandığın bir tool var mıydı? Yoksa nasıl bir yöntem ile çeviriyordun. Anlatırsan ben devam edebilirim belki.
  • Reyis bir font dosyasını vermedin versen çoktan ben kendimeze özel çevircektim oyunu bekledim o kadar halada beklemedeyim
  • Resmi çeviriyi bekliyorduk. Anlaşılan olmayacak. Türkçe font yapmıştım. Resmi çeviri olacak diye dosyaları sildim. Çevirecek olan olursa font tekrar yapabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xenology

Reyis bir font dosyasını vermedin versen çoktan ben kendimeze özel çevircektim oyunu bekledim o kadar halada beklemedeyim

Hocam font dosyalarını edncmk12 hocam yapmıştı, benim yedekler patates olduğu hiçbir yedeğim yok. edncmk12 hocamın gönderdiği link de silinmiş, kendisi de silmiş sanırım. Bir şekilde halledeceğiz artık durumu. Dediğim gibi ben tekrardan başlayabilirim duruma göre.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kangaetemo -- 20 Ocak 2017; 0:32:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: smd

quote:

Orijinalden alıntı: Xenology

Reyis bir font dosyasını vermedin versen çoktan ben kendimeze özel çevircektim oyunu bekledim o kadar halada beklemedeyim

Hocam font dosyalarını edncmk12 hocam yapmıştı, benim yedekler patates olduğu hiçbir yedeğim yok. edncmk12 hocamın gönderdiği link de silinmiş, kendisi de silmiş sanırım. Bir şekilde halledeceğiz artık durumu. Dediğim gibi ben tekrardan başlayabilirim duruma göre.

insanlık namına büyük sevap işlersin arkadaşım umarım fırsat bulur yapabilirsin. takipçinim.
  • Tekrardan bakayım o zaman fontu yapıp atarım 1-2 gün içinde.
  • Beyler ben de ceviri dosyalarini buldum, fakat deneme olarak bir kelime cevirdigimde oyuna yansimadigini gordum. Bunu halledebilecek varsa 2 3 kişi ile kısa zamanda bitecek bir proje bu. Font olayı olmuyorsa cok da sıkıntı yapacak sorun degil bence.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Reyis fontlari yapabiliyosan rica ediyorum yapiver ben yapamadim font olayini bekliyorum Font olsun elimizde gerisi bos en azindan benim icin hepinize tsk eder iyi forumlar dilerim bekliyorum@edncmk12

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çeviriye adam lazımsa ben gönüllüyüm arkadaşlar.
  • Amerikayı yeniden keşfetmeye gerek yok isteyin rica edin gerekli olan ıvır zıvırı smd den yada iki kelam etsin yapmanız gerekenleri sonuç olarak mazisi var yama ile , ben ceviremedim kimse cevirmesin tribine gircek kişilikte bir adam oldugunu sanmıyorum yardımcı olacaktır gönüllü arkadaşlara.
  • Türkçe karakterli fonthttps://mega.nz/#!2V9BiTxA!iPvejYy9kaaIm5Drbnu1kDhHoIOMPHHYMVxkBo6ouYs

https://github.com/WarFollowsMe/TranslationMod

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qfd454 -- 21 Ocak 2017; 10:56:28 >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.