Şimdi Ara

Stardew Valley Resmi Türkçe Dil Desteği (Android ve iOS için de Türkçe!) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.456
Cevap
38
Favori
101.279
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

oyunun forum başlığını açmıştım ben de fakat çok ilgi görmedi nedense ( hele ki şu oyunsuz dönemde )

başarılar şimdiden, oyun türkçeleştikten sonra eminim ki daha çok oyuncu tarafından oynanacaktır.

kolay gelsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: arundel

selamlar,

oyunun forum başlığını açmıştım ben de fakat çok ilgi görmedi nedense ( hele ki şu oyunsuz dönemde )

başarılar şimdiden, oyun türkçeleştikten sonra eminim ki daha çok oyuncu tarafından oynanacaktır.

kolay gelsin.

Hocam sana kendi konundan bir cümle getireyim.

"Türkler klasiktir ya cs ya lol dota ya da bf oynar bu tarz oyunlardan başka bir şey oynamazlar."

İşte nedeni bu. Grafik ve/veya fps +moba bağımlısı bir memleketiz (Tamam yeni nesil oyuncular genel olarak böyle ancak Stardew'in günlük ortalama 30k oyuncusu olması grafiği hala önemsemeyenler olduğunu gösteriyor.) o yüzden bu tarz oyunlar bizde tutmaz. Oynayanlar da azınlıktadırlar zaten.
  • kolay gelsin ihşallah bi aksilik cıkmadan tr yamayı bitirisin takipteyim kolay gelsin
  • Takibe aldım. Kolay gelsin.
  • O alıntı bana ait galiba. Tabii ki o sözün hala arkasındayım. Bu arada enparanın son iadeleri yattı ancak, Enter the Gungeon diye bir oyun aldım. Bunun da çeviri bitince yada ufak çaplı indirim olunca alacağım muhtemelen.

Tekrardan kolay gelsin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynen hocam senden alinti yaptim. Sana mi demistim hatirlamiyorum da en az 1 sene %20 indirim ustu gormez gibi duruyor o yuzden almaya karar verdiginde yapistir gitsin. Tesekkurler ayrica :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elinize sağlık kolay gelsin.
  • kolay gelsin dostum.Umarım yardımcı olmak için birileri ekibine katılır.
  • Arkadaslar kolay gelsin dilekleriniz icin tesekkur ederim.

İlk mesajdaki tabloyu dosyalar %100 oldukca guncelliyorum, yarim olup da yuzdesini guncellemediklerim var yani.

notepad++da Turkce karakter sorunu yasadigim icin bugun cevirdiklerim cop olacakti resmen. Uzun bir sure ugrastirdi, sonunda cozdum gibi duruyor. Ama cevirdiklerimi tek tek elden gecirmem gerekecek. Keske yazilim isinden biraz anlasaydim. ceviri cok daha kolay ilerleyebilirdi.

Bu arada ilk mesajda soyledim ama tekrar soyleyeyim, ceviri su tarihte bitecek diye bir sey diyemem maalesef. Firsat buldukca ceviriyorum, bazen yazilimsal sorunlar gibi baltalayici sorunlar cikiyor falan. Ama cok bekletmemeye calisacagim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kangaetemo -- 8 Nisan 2016; 21:37:07 >
  • Oooo Samed hayırlı işler kolay gelsin bekliyoruz.
  • muratgun kullanıcısına yanıt
    Eyvallah Crocodile kaptan

Ailevi durumlardan 1-2 gun foruma bile bakamayacagim muhtemelen arkadaslar kacti sanmayin diye soyluyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kangaetemo -- 11 Nisan 2016; 2:41:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: smd

Ailevi durumlardan 1-2 gun foruma bile bakamayacagim muhtemelen arkadaslar kacti sanmayin diye soyluyorum.

Selamlar... Çok değerli bir işe kalkışmışsınız, umarım sonuna kadar devam eder ve bu çalışmayı başarılı bir şekilde tamamlarsınız. İçerisinde önemli diyalogların bulunduğu adı üzerinde Rpg olan bu oyunlarda kendi dilimin oyunda yer almaması oyun yapımcısının Türkiye de oyun satmayı umursamadığının bir göstergesidir bana göre. Sizin gibi değerli arkadaşlar hem bu oyun yapımcılarına oyunlarını daha fazla satmalarında hemde bizlere bu oyunları tamamen anlayarak oynamakta yardımcı oluyorsunuz. Özellikle Rpg türünde bir oyuna Türkçe dil seçeneği eklemek o oyuna yama yapmak değil o oyunu tamamlamak, yapımına ortak olmak, son noktayı koymak demektir kanımca. Sizi böyle bir işe kalkıştığınız için tekrar tebrik ediyorum ve bu çalışmayı mümkün olan en kısa sürede %100 olarak tamamlamanızı umarak takipte olduğumu söylemek istiyorum. Kolaylıklar gelsin efenim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultimate82

quote:

Orijinalden alıntı: smd

Selamlar... Çok değerli bir işe kalkışmışsınız, umarım sonuna kadar devam eder ve bu çalışmayı başarılı bir şekilde tamamlarsınız. İçerisinde önemli diyalogların bulunduğu adı üzerinde Rpg olan bu oyunlarda kendi dilimin oyunda yer almaması oyun yapımcısının Türkiye de oyun satmayı umursamadığının bir göstergesidir bana göre. Sizin gibi değerli arkadaşlar hem bu oyun yapımcılarına oyunlarını daha fazla satmalarında hemde bizlere bu oyunları tamamen anlayarak oynamakta yardımcı oluyorsunuz. Özellikle Rpg türünde bir oyuna Türkçe dil seçeneği eklemek o oyuna yama yapmak değil o oyunu tamamlamak, yapımına ortak olmak, son noktayı koymak demektir kanımca. Sizi böyle bir işe kalkıştığınız için tekrar tebrik ediyorum ve bu çalışmayı mümkün olan en kısa sürede %100 olarak tamamlamanızı umarak takipte olduğumu söylemek istiyorum. Kolaylıklar gelsin efenim :)

kesinlikle katılıyorum size kolay gelsin takipteyiz
  • Sırf tadına doyarak oynayabilmek için Türkçe Yamayı heyecanla bekliyorum. Ve oyuna giriş bile yapmadım bekletiyorum :) şimdiden teşekkürler emeklerinize sağlık , ek olarak Party Hard, Basement , Kıngdom , Sheltered ve 60 Second'ın Türkçe yamalarını bilen arkadaşlar varsa bilgi verirlerse sevinirim :) Oyunlar şiddetle önerilir :)
  • slmprmksz S kullanıcısına yanıt
    Hocam siz baslayin zaten tekrar oynamak isteyeceksiniz. :p

İyi niyetleriniz icin tesekkurler arkadaslar. Aslinda tek devam edecektim ancak dukkan acma, sinava girme durumlarim var biraz yavasim bu aralar o yuzden @ Yo_Sun hocamdan yardim alacagim. Bugun dosyalari ayarlayip kendisine gonderecegim. Dukkan acma islemleri netlik kazansin ben de hizlanacagim.

• Oyunu steam den alacağım ama türkçe yamasını bekliyorum. Umarım kısa zamanda gelir.

• Arkadaşlar ilgisiz demiş ama sadece şunu söyleyebilirim bu çeviriyi yayınladığın vakit emin ol çocuktan tut yaşlısına kadar oyunseverlerin duasını alacaksın işin en güzel tarafı da bu zaten... Dört gözle bekliyoruz Allah razı olsun
  • olciottoman O kullanıcısına yanıt
    Umarim bu guzel oyunu cok insana ulastirabilirim ama ulasmazsa da ceviri pratigi yapmis olurum. Olumlu yonune bakiyorum. :)

• % lik kısmı gördüğümde biraz burkuldum ama elinden gelenin hızlısını yapacağına inanıyorum :)
  • slmprmksz S kullanıcısına yanıt
    Hocam o yuzde daha fazla ama %100 olmayan dosyalari eklemedigim icin oldugundan az duruyor. Ama ustteki mesajlarda dedigim gibi iki kisi devam etmeye karar verdim su aralar olusan aksakliklar ceviriyi etkilemesin diye ve dukkan isleri tamamlaninca hizlanacagim, problem yok. :)

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.