Şimdi Ara

starcraft2 almalımıyım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.418
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bir kaç sorum olucak almayı düşünüyorum
    1. ilk önce wol mu almamız lazım hots onun ek paketi diye duydum ilk wol sonra hots mu alıcaz
    2. sadece biri alınıcaksa hangisin almalıyız
    3. oynayan varmı yani biraz oyuna geç başlamış gibi olacağım
    4. ingilizcem çok iyi değil ama kötüde değil sizce anlarmıyım alışmam için ne kadar süre alır
    5. yoksa biriktirip bf4 veya pc için çıkınca gta 5 mi alayım

• Hocam elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışayım ki senin sorduğun 5 sorunun 4'ünü bende soruyordum o yüzden yardımım dokunacaktır .. :)

1-2.Ben sadece wol aldım 2-3 gündür oynuyorum ve oyuncu sayısı çok iyi gecenin bir yarısı bile oyuncu oluyor .. Önce wol alman lazım hos onun ek paketi direk hos alayım deme wol şart ki ben sadece wol aldım söylediğim gibi ve oynayan çok ..

3. Strateji geçmişim var ama bu oyunda çok sağlam adamlar var dövüyorlar .. Strateji geçmişin hiç yoksa ve böyle ben kafa yormak istemiyorum diyorsan alma çünkü oyunda saniye durmaman gerekiyor ..

4. Oyun zeka oyunu .. İngilizce olarakta açıklamalar çok basit bir şekilde anlatılmış rahat anlarsın ..

5.La get bf4 mü alacan ??? cs oyna o zaman fps oyuna para mı verilir ??? .. gta5 konusunda hiçbir fikrim yok ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kagoca

Hocam elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışayım ki senin sorduğun 5 sorunun 4'ünü bende soruyordum o yüzden yardımım dokunacaktır .. :)

1-2.Ben sadece wol aldım 2-3 gündür oynuyorum ve oyuncu sayısı çok iyi gecenin bir yarısı bile oyuncu oluyor .. Önce wol alman lazım hos onun ek paketi direk hos alayım deme wol şart ki ben sadece wol aldım söylediğim gibi ve oynayan çok ..

3. Strateji geçmişim var ama bu oyunda çok sağlam adamlar var dövüyorlar .. Strateji geçmişin hiç yoksa ve böyle ben kafa yormak istemiyorum diyorsan alma çünkü oyunda saniye durmaman gerekiyor ..

4. Oyun zeka oyunu .. İngilizce olarakta açıklamalar çok basit bir şekilde anlatılmış rahat anlarsın ..

5.La get bf4 mü alacan ??? cs oyna o zaman fps oyuna para mı verilir ??? .. gta5 konusunda hiçbir fikrim yok ..

sağol o zaman bi ara çıkıyımda alıyım

• RioShui R kullanıcısına yanıt
    :) Bencede al ama .. İnternetten 50tl ye sadece keyini al .. Marketlerde pahalı ..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.