Şimdi Ara

Starcraft&Starcraft 2

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.751
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar, hem Starcraft ve ek paketlerini hem de Sracraft 2 ve ek paketlerini kutulu olarak satın alırsak, bunları Battle.net'e tanıtıp bundan sonra Steam gibi dijital indirme/saklama şansımız oluyor mu? Oyunlarımı mümkün olduğunca dijital ortamda tutmayı tercih ediyorum. Teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: S3thdrift

Arkadaşlar, hem Starcraft ve ek paketlerini hem de Sracraft 2 ve ek paketlerini kutulu olarak satın alırsak, bunları Battle.net'e tanıtıp bundan sonra Steam gibi dijital indirme/saklama şansımız oluyor mu? Oyunlarımı mümkün olduğunca dijital ortamda tutmayı tercih ediyorum. Teşekkürler.

starcraft kutulu bulamazsin.

• Hydralisk kullanıcısına yanıt
    Bi kaç yerde var hocam, Broodwar'la birlikte satılıyor.

• Battle.net'de oluyor gibi görünüyor ama bilgisi olan arkadaş var mı?

• quote:

Battle.net'de oluyor gibi görünüyor ama bilgisi olan arkadaş var mı?

battlenet accountun, o accounta ait KEY ile registered edilmiş oyunlar, battlenetten indirilebiliyor işte.
    sorun nedir?
  • gimmeluck kullanıcısına yanıt
    İşte onu soruyorum hocam, benim battle.net account'um yok. Kutulu olarak Starcraft ve Starcraft 2 alsam, bunu account'uma tanımlayıp daha sonradan DVD'ye gerek kalmadan battle.net'den indirebilir miyim?

• S3thdrift kullanıcısına yanıt
    evet...
    key i bnet ten aktif ediyorsun oyun listene ekleniyor istediğin zaman indir oyna...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • agni_tr kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler. Starcraft 1 windows 7 veya 8'de çalışıyor mu ve geniş ekran desteği var mı bilen arkadaş var mıdır?

• quote:

Çok teşekkürler. Starcraft 1 windows 7 veya 8'de çalışıyor mu ve geniş ekran desteği var mı bilen arkadaş var mıdır?

Dostum benden sana tavsiye hem güvenilir hem ucuz site durmaplay.com dan al sc2 ve sc2 hots 110 liraya geliyor kutunun bi süre sonra yüzüne bakmazsın belki.
  • quote:

İşte onu soruyorum hocam, benim battle.net account'um yok. Kutulu olarak Starcraft ve Starcraft 2 alsam, bunu account'uma tanımlayıp daha sonradan DVD'ye gerek kalmadan battle.net'den indirebilir miyim?

hocam kutusuz direk sadece KEY alsan daha iyi işte.
    starcraft1 geniş ekran destegi vardı ama 1i ne yapıcan ki artık
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.