Şimdi Ara

StarCraft II [ANA KONU] (707. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.164
Cevap
33
Favori
577.866
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 705706707708709
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Net konusunda bir probleminiz yoksa bence baştan indirin her şeyi, silerken log dosyalarını da beraber silin.
    Yada repair yapın.
  • arkadaşlar lan olarak ofline oynabiliyor mu ?
    oyunu indirdim mesela de sürücüsüne atsam başka bir pc de oynayabilir miyim ?
    teşekkürler
  • bigbooss kullanıcısına yanıt
    şu bağlantıda yazdığına göre, en az 1 kere giriş yaptıysan o bilgisayardan, daha sonra offline olarak oynayabiliyormuşsun.

https://us.battle.net/forums/en/starcraft/topic/20758735754
  • Selamlar,

Ben yazdan yaza oyun oynayabilen, oyuna pek zaman ayıramayan biriyim. StarCraft 2 yeni battlechest satın alacağım. Evde internet olmadığı için ve daha çok campaign oynayacağım için 3 paket içeren battlechest alacağım. Sorun şu paket olarak aldığımda internetten bütün oyunu indirmiyor öyle değil mi? Battlenet bağlantısı falan sorun değil mobil olarak 15gb internetim var. Ancak ben tüm campaign dosyalarını DVD den yüklemek için alıyorum bu oyunu. Halı hazırda wol hikâyesini 2 kez bitirdim. 2. Ve 3. Hikâyeyi oynamak istiyorum. Hikâyeleri ufak oğlumla oynuyoruz çok keyifli oluyor. Yapay zekada çok kolay olanı 6 yaşında oğlum bile yenebiliyor.

Yardımcı olacak olanlara teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben 2 yıldır oynamıyordum. Wings of liberty bölümünün online versiyonu ile farklı olarak bugün kurduğum sc2 de yeni karakterler eklenmiş. Protoss da Oracle vs . Eski usül oynama şansım var mı yoksa mecburen bu yeni karakterleri öğrenmek zorunda mıyım ?

bilgisi olan varsa sevinirim.
  • Bu oyuna başlamayı düşünüyorum. Direk sitesinden mi yapılıyor satışı? Ona göre indirim falan takip edeyim.

• Multiplayer oynamak istersen ücretsiz ama görev oynamak istersen sitesinden alabilirsin.

• yok mu diamond seviyesi oynayan :)
  • notther kullanıcısına yanıt
    Görev den kasıt nedir hocam Wings Of Liberty yi tamamen ücretsiz bitirdim? diğer 2 pakette açık yalnızca nova açık değil

Starcraft 2 Wings Of Liberty
    Hearts of the swarm
    Legacy of the Void hepsi açık.

Yalnızca son çıkan Nova Covert Ops açık değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YediGüzelAdam -- 5 Kasım 2018; 1:23:56 >
  • YediGüzelAdam kullanıcısına yanıt
    campaignler in açık olmadığını sanıyordum...
  • Hocam yanlış olmasın tekrar baktım. WİNGS OF LİBERTY TAMAMİYLE ÜCRETSİZ VE BİTİRDİM.

NOVA COPS KAPALI GİBİ DURUYOR TIKLAR TIKLAMAZ PARA İSTİYOR.

diğer 2 sinde ise oynamak için girmeye basınca para isteyen bir menü geliyor o yüzden yanlış anlaşılma olmuş kusura bakmayın. Zaten ilkini bitirince insanın diğer 2 sini alma mecburiyeti doğuyor. Acaba bunlarda indirim geliyor mu battle net te?

• hala oynayan var mı ?
  • Oynuyoruz arkadasla master ligdeyiz

• ben
  • halilibrahimburuk@gmail.com

bende oynarım ekleyin aktif olanlar :)
  • discord grubu filan yok mu türklerin bende arada girip online oynuyorum
  • Binlerce kez oynamışımdır. Bir kere tied game bile gördüm. Uzun zaman oldu, son eklenen ünitelerden sonra hiç oynamadım. Eski hali olsa oynardım.

• "StarCraft II: Wings of Liberty / Heart of the Swarm / Legacy of the Void" olan konu başlığını "StarCraft II"'ye çevirerek başlığı sadeleştirdim.
  • Heart of the Swarm / Legacy of the Void Paketlerinin de dahil olduğu hesap arıyorum. Oynamayan varsa uygun fiyatlı alınır.

• arkadaslar oyun ne durumda
    en son 7 sene evvel baya aktif oynuyorduk
    simdi tekrar baslasam mi diye dusunuyorum
    1v1 ve 4v4 yogunluk user sayilari oyunun oynanabilirligi vs nasil

• 
Sayfa: önceki 705706707708709
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.