Şimdi Ara

StarCraft II [ANA KONU] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.163
Cevap
33
Favori
577.753
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu çok sevinddirici bir haber ıyun kendini 8 yıldır oynatıyor hala favori cd lerimin arasında özledim valla cafeden lan atmayı :D
  • Oyun resmi olarak duyuruldu şu video'yu izleyin.

http://www.youtube.com/watch?v=aUXoekeDIW8&eurl=http%3A%2F%2Fsc%2Egosugamers%2Enet%2F

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Project Scorpio -- 19 Mayıs 2007; 10:28:26 >
  • www.starcraft2.com

sitesi yayına girdi sonunda .
  • ne zaman çıkıcak 2008 de mi?
  • Marine'in power armor'u giyişi deli olmuş, bak şimdi nasıl gaza geldim. Ghost çıkacak diye tahmin ediyor ve korkuyordum, allahtan yanılmışım. Çıksa da oynasak!
  • Sinematik görüntüler ve artwork indirilebiliyor, yarın da oyun içi görüntülere bakabilirsiniz diyor. Buradan bakın
  • When is the game coming out?

At this point, it's too early to provide an initial estimate on the release date. As with all Blizzard games, we will take as much time as needed to ensure the game is as fun, balanced, and polished as possible.

yani?
  • buna en çok koreliler sevinmişlerdir herhalde televizyon kanallarında flash haber olarak geçmiştir
  • quote:

Orjinalden alıntı: IRFUN4EVER

www.starcraft2.com

sitesi yayına girdi sonunda .

İşte bu!!!SC en sevdiğim RTS oyunudur (Sonra Age of Empires serisi geliyor), 98'de oynamaya başladım, hala da oynuyorum, SC2'de eminim ki güzel bir oyun olacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HuNTeR_1907 -- 19 Mayıs 2007; 14:26:00 >
  • http://tvpot.daum.net/theme/ThemeView.do?themeid=122&lu=m_mono_1

çok iyi kalitede videolar burada. yarın da kendi sitesinde çıkacak.
  • quote:

Orjinalden alıntı: mczaga

When is the game coming out?

At this point, it's too early to provide an initial estimate on the release date. As with all Blizzard games, we will take as much time as needed to ensure the game is as fun, balanced, and polished as possible.

yani?

Bu noktada oyunun çıkış tarihini söylemek için çok erken.Tüm blizzard oyunlarında olduğu gibi,oyunun istenildiği gibi dengeli eğlenceli olabilmesi için ihtiyacımız olan tüm zamanı kullanacağız...Yaklaşık olarak böyle diyor
  • starcraft'ıda çok severim ama ben okadar sevinmedim çünkü diablo 3 ü bekliyordum..
    Artık napalım başka bahara
  • efsane geri geliyor
  • www.blizzard.com
  • Abi blizzard oyun işini bırakıp cinematic hazırlasın şimdiye kadar çıkarttığı bütün oyunların cinematikleri şaheser. izledinizmi starcraft 2 nin cinematiğini süper, hayran kaldım gene bir cinematiğine daha blizzard'ın. izleyin tavsiye ederim.
  • Ilk ciktigi gunden beri bilgisayar defalarca format yese bile asla silemedigim ve surekli yaa acaba canim sikildi ne yapsam tuh gene bu oyunda bitti dedigim zamanlarda ve ve online strateji ile ilk tanistigim oyun hayranim bu oyuna grafikleri hala super cinematicleri super acaba eskisi ne olacak umarim bir hayal kirikligi yaratmaz.Sabirsizlikla bekliyorum ve bu gec verilmis karari kiniyorum bu oyunu milyonlarca insan bekledigi halde her seride yaptiklari gibi bekletip bekletip sonra cikardilar ghost bile kayip daha ne halde oldugu belli degil bununda boyle cilkini cikarmazlar umarim
  • efenim ghost'un yapimini 1 yil once durdurdular ve rafa kaldirdilar. yani ghost yok artik.
    surada da resmi basin aciklamasi bulunuyor.

ehm basin aciklamasini koyacaktim ama kaldirmislar

quote:

Orjinalden alıntı: Mellkor

Ilk ciktigi gunden beri bilgisayar defalarca format yese bile asla silemedigim ve surekli yaa acaba canim sikildi ne yapsam tuh gene bu oyunda bitti dedigim zamanlarda ve ve online strateji ile ilk tanistigim oyun hayranim bu oyuna grafikleri hala super cinematicleri super acaba eskisi ne olacak umarim bir hayal kirikligi yaratmaz.Sabirsizlikla bekliyorum ve bu gec verilmis karari kiniyorum bu oyunu milyonlarca insan bekledigi halde her seride yaptiklari gibi bekletip bekletip sonra cikardilar ghost bile kayip daha ne halde oldugu belli degil bununda boyle cilkini cikarmazlar umarim
  • quote:

Orjinalden alıntı: ozankardes

Abi blizzard oyun işini bırakıp cinematic hazırlasın şimdiye kadar çıkarttığı bütün oyunların cinematikleri şaheser. izledinizmi starcraft 2 nin cinematiğini süper, hayran kaldım gene bir cinematiğine daha blizzard'ın. izleyin tavsiye ederim.

kardeşim kesinlikle haklısın... az önce seyrettim bende, SC 1 deki demolarda müthişti hele BW nin tanıtım vidyosunu WOW ın tanıtım vidyolarını hala seyrederim... bari bu kadar uğraşıyorlar bari arada 1-2 anime çıkartıp milleti gaza getirseler kuru kuru beklemek olmaz dimi...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.