Şimdi Ara

StarCraft II [ANA KONU] (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.163
Cevap
34
Favori
577.916
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler gözümüz aydın oyun piyasaya düşmüş sanırım...
  • quote:

Orjinalden alıntı: oCa

Beyler gözümüz aydın oyun piyasaya düşmüş sanırım...

yok artık alpha'sı düşmüştür düşmüşse, konu blizzard olunca da hiç sanmıyorum... düşün adamlar en az 1.5-2 yıldır oyun üstünde çalışıyorlar ve kimse starcraft'ın açıklanacağını bilmiyordu bile. o kadar gizli çalışıyorlar.
  • arkadaş herhalde oyun içi videoların çokluğunu görünce oyun çıktı zannetti.

yakındır piyasaya çıkışı
  • Valla inşallah yakındır ama bence daha çok var, acaba kaç cd lik olucak dersiniz
  • quote:

Orjinalden alıntı: eozen81

Valla inşallah yakındır ama bence daha çok var, acaba kaç cd lik olucak dersiniz

Sanırım bir DVD yeter. Olmazsa oyun içi sinematikler falan ikincide olabilir. Oyunun piyasaya düştüğünü ifade eden arkadaşa: 2 değil neredeyse 4 yıldır saklıyor adamlar bu oyunu. (Frozen Throne çıktığından beri) piyasaya değil alpha'sı kırıntısı dahi düşmez, Blizzard'ın gösterdikleri hariç...
  • quote:

Orjinalden alıntı: oCa

Beyler gözümüz aydın oyun piyasaya düşmüş sanırım...

hiç anlamam ben sizin gibileri, dikkat çekmek içinmi yapıyorsunuz? bunu yazmadan önce açarsın offical sitesine bi bakarsın haberin doğruluğunu teyid edersin!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi broodofqueen -- 29 Mayıs 2007; 11:59:05 >
  • orjinali ucuz olursa orjinal alacağım.(50-60)ytl olursa orjinal alabilirim.
    çıkması çok uzun sürmez bence bayadır uğraşıyorlarmış çünkü.
  • Bu oyunu oynadığımda daha 7 yaşındaydım ve ilk oynadığım strateji oyunudurpek iyi hatırlamasamda zamamımda çok kafamı takmıştım bu oyuna.2.cisinin çıkması muhteşem.Eğer çıkartan firma blizzard olmasaydı 2.ci oyunun ilk oyunun zevkini vermemesinden korkardım ama blizzarda her zaman güvenebilirim
  • abooooov korede yeni kanallar açılacak herhalde starcraft2 tv diye
    blizzarddan hayatımda kötü oyun çıktığını görmedim WoW hariç
    zaten adamlar en az 100 matematik profesorü çalıştırıoyorlar gidip ea gibi dengesiz oyun yapmıyorlar
    oof ooff valla gece gündüz bu opyunu oynayıpğ korelileri yenecem
    1 milyar olsa orjinal alacağım bir oyun en az 3000-4000 saat oynayacağımdan saat başı .25kuruş eder 1 milyar olsa bile

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ckukner -- 30 Mayıs 2007; 18:34:54 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: sigma3d

efenim ghost'un yapimini 1 yil once durdurdular ve rafa kaldirdilar. yani ghost yok artik.
    surada da resmi basin aciklamasi bulunuyor.

ehm basin aciklamasini koyacaktim ama kaldirmislar

quote:

Orjinalden alıntı: Mellkor

Ilk ciktigi gunden beri bilgisayar defalarca format yese bile asla silemedigim ve surekli yaa acaba canim sikildi ne yapsam tuh gene bu oyunda bitti dedigim zamanlarda ve ve online strateji ile ilk tanistigim oyun hayranim bu oyuna grafikleri hala super cinematicleri super acaba eskisi ne olacak umarim bir hayal kirikligi yaratmaz.Sabirsizlikla bekliyorum ve bu gec verilmis karari kiniyorum bu oyunu milyonlarca insan bekledigi halde her seride yaptiklari gibi bekletip bekletip sonra cikardilar ghost bile kayip daha ne halde oldugu belli degil bununda boyle cilkini cikarmazlar umarim

Ghost çıkalı nerdeyse 2 sene oluyor yanlız pc için çıkmadı malesef sadece platformlar için çıktı millet çatır çatır da oynadı.

• hayatımda oynadığım en kral iki oyun...

1- starcraft broodwar

2- gta2 ps1..... deli gibi oynardım ne günlerdi
  • Kendi sitesinde bile ghost ile ilgili bi goruntu bir resim bi bolum yok eminmisin konsola ciktigina ben o da cikmadi diye biliyorum

quote:

Orjinalden alıntı: Katharsis

quote:

Orjinalden alıntı: sigma3d

efenim ghost'un yapimini 1 yil once durdurdular ve rafa kaldirdilar. yani ghost yok artik.
    surada da resmi basin aciklamasi bulunuyor.

ehm basin aciklamasini koyacaktim ama kaldirmislar

quote:

Orjinalden alıntı: Mellkor

Ilk ciktigi gunden beri bilgisayar defalarca format yese bile asla silemedigim ve surekli yaa acaba canim sikildi ne yapsam tuh gene bu oyunda bitti dedigim zamanlarda ve ve online strateji ile ilk tanistigim oyun hayranim bu oyuna grafikleri hala super cinematicleri super acaba eskisi ne olacak umarim bir hayal kirikligi yaratmaz.Sabirsizlikla bekliyorum ve bu gec verilmis karari kiniyorum bu oyunu milyonlarca insan bekledigi halde her seride yaptiklari gibi bekletip bekletip sonra cikardilar ghost bile kayip daha ne halde oldugu belli degil bununda boyle cilkini cikarmazlar umarim

Ghost çıkalı nerdeyse 2 sene oluyor yanlız pc için çıkmadı malesef sadece platformlar için çıktı millet çatır çatır da oynadı.

• "I can give you the old Blizzard mantra of: 'It'll ship when it's ready,'" said Pardo, "but it's something that historically, we've learned to keep release dates really close to the vest. I think all game developers are extremely optimistic, and we used to give optimistic dates and we'd disappoint our fans when we didn't hit them. So now, I think we've just gotten more gun shy. The only thing I can give you [that's] concrete is it's not going to be this year. Some people were hoping, because of how advanced the game looks, that we'd have it out by Christmas, but that's definitely not happening."

• Sürpriz yapıp çıkartılar demiştim bu yıl ama yalan oldu desene.
  • arkadaşalar bu mükemmel bi haber ben de 97-98den beri oynarım daha fazla oynadığım başka bi oyun yok. inşallah geciktirmezler.
  • Ya Blizzard bırat Diablo 3 ya da online oyun çalışmalarını da şu Starcraft'ı çıkar artık 2008 yılına kim sabredecek. Beklemekten ağaç olduk
  • blizzard yaw
  • quote:

Orjinalden alıntı: ckukner

abooooov korede yeni kanallar açılacak herhalde starcraft2 tv diye
    blizzarddan hayatımda kötü oyun çıktığını görmedim WoW hariç
    zaten adamlar en az 100 matematik profesorü çalıştırıoyorlar gidip ea gibi dengesiz oyun yapmıyorlar
    oof ooff valla gece gündüz bu opyunu oynayıpğ korelileri yenecem
    1 milyar olsa orjinal alacağım bir oyun en az 3000-4000 saat oynayacağımdan saat başı .25kuruş eder 1 milyar olsa bile

pardon abijim, sen WoW kötümü dedin yoksa benim kafammı iyi
  • Bencede haklı wow blizzardın en kötü oyunu. Çok oynayanı olduğunu bende biliyorum ama bağımlılık başka kalite başka.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fifo -- 5 Haziran 2007; 14:28:52 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: fifo

Bencede haklı wow blizzardın en kötü oyunu. Çok oynayanı olduğunu bende biliyorum ama bağımlılık başka kalite başka.

hmmm kötü ama bağımlılık yapıyor; sigara gibi yani.... alemsiniz yahu
    arkadaşım ben beğenmiyorum de canımı ye ama ööle şak diye kötü etiketini yapıştırmak olmuyo yani. hani onca oyuncuya ayıp oluyor ondan tepki gösteriyorum.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.