Şimdi Ara

StarCraft II [ANA KONU] (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.164
Cevap
33
Favori
577.889
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merakla bekliyorm sc1 i oynamadım ama bunu oynuyacam.
  • http://www.merlininkazani.com/news_screen.asp?NID=12858

Yaw kardeşim, kimse merak etmiyor mu Jim Raynor'un yeni halini!!!

Bu konu nasıl bu kadar altta kalıyor anlamıyorum doğrusu. Neredesiniz Starcraft hayranları???

• quote:

Orjinalden alıntı: QuanoM

http://www.merlininkazani.com/news_screen.asp?NID=12858

Bu konu nasıl bu kadar altta kalıyor anlamıyorum doğrusu. Neredesiniz Starcraft hayranları???

Haklısın valla yaşlandık sanırım :)
    Çok sağolasın taze bilgiler videolar şahane

• Bu topiği ayakta tutalım arkadaşlar

Alın işte 2 süper video daha:

http://www.gametrailers.com/player/23212.html

http://www.gametrailers.com/player/23214.html

• Of of of of battlecruiser'lar artık marineleri bir anda yok ediyorlar, eskiden marine leri toplu verince battle lar eriyip giderdi
    süper olmuş yaaaaaa

StarCraft II [ANA KONU]
    StarCraft II [ANA KONU]
    StarCraft II [ANA KONU]

• quote:

http://www.merlininkazani.com/news_screen.asp?NID=12858

haklısın dostum oyunun heycanına kapıldık

bu arada ghostlar acayip hoşuma gitti (nuclear launch detected )

• Videoları izleyince beni en çok sevindiren bölümlerdeki "Country" müzik havasının devam etmesi oldu. İlk Starcraftda bazı müziklerin bazı bölümlerinde konmuştu. Siege tanklardaki yapılan düzenlemeler güzel olmuş. E tabi o kadar şikayet alınca değiştirdiler. Blizzard bu şikayetlere kulak verdikçe oyun daha da güzelleşiyor. Mesela Terran'da dikkatimi çeken bir diğer şey yan tarafta briefing (briefing kelimesini nasıl Türkçe kullanıcam yaw) veren kişinin ortama girme ve tekrar yok olma efekti ilk gösterilen demodakinden çok daha iyi. Burada grafik kalitesinden değil, kullanımındaki iyileşmeden sözediyorum. Yürrü bea Blizzard , kim tutar seni.

• beklemek ızdırap gibi
  • quote:

Orjinalden alıntı: Trol_Sote

beklemek ızdırap gibi

Aynen...
  • oyunda dengeleri çok iyi ayarlayabilirler inşallah.

gerçi blizzard'ın en iyi şekilde ayarlayacağından şüphem yok.
  • Yıllardır beklenen oyunun birçok videosunu izledim, Oyunda çok enteresan yenilikler var gözüme takılan

mesela supply depot yere gömülüyo, üniteler üzerinden geçiyorlar,
    artı terranların ek binaları hem barrack hem factory için ortak kullanılabiliyor
    mesela yeni bir mineral çeşidi var zannedersem birim başına 12 toplanıyor
    terranlarda detect olayı abartmış dikilen kule upgrade edip gelen düşmanları görebiliyorsun
    çift tıklama aynı cinsten binaları seçiyor gibime geldi

yine klasik blizzard olarak her ünit için bir counter yapılmış, ama çok extrem uniteler var protoss mothership ile terranın hayvanımsı robotu (adını bilmiyorum henüz - fort gibi birşeydi sanırım) gibi
    özellikle bence mothership blackhole olayı abartmış etrafındaki tüm gemileri bir anda yutuyor!! kaç bc olması felan farketmiyor gibi görünüyor, çok etkili olmuş yani
    ayrıca terranlarda hem havada hem yerde hareket edebilen bir unit var ki muhteşem bir özellik
    terranların sağa sola sıçrayıp duran infantryleri de baya can yakar gibi -ki bu unitin zaman ayarlı bir bombası var ki şahane birşey
    terran command center da upgrade edip kale gibi birşeye dönüşüyor, çok mantıklı ve faydalı bir upgrade
    ghostlara gelince tek atışta sniperlar bir üniti alabiliyor ve ayrıca destek birimleri çağırıyor
    yani görebildiğim kadarıyla dokunulmamış unit kalmamış oyunda

bekledikçe çok ağzımızın suyu akacak gibi.

• @xelnaga videoları çok güzel yazıya dökmüşsün tebrikler, bu yukarıkdai 2 videoda Terranları tanıttılar, ben en çok Battle'larin marine leri lazerle yemelerine bayıldım, ayrıca supply depot'ların yere gömüldüğünü görünce de aklıma şu geldi, o zaman hep gömük kalsınlar ne olacak, belkide gömük kaldıklarında ama supply ımız azalıyordur o yüzden tekrar çıkarmak zorunda kalıyoruz belkide.

Bu arada Bunkerlarda ilginç olmuş güzel valla, ben firebat göremedim acaba onlar nasıl
  • Battlecruiserlar'ın marinelere rapid fire çekmesi. oyundaki bütün dengelerin değişeceğini gösteriyor. demek ki marineler eskisi gibi güçlü olmayacak. sc1'de özellikle marine-medic kombosu bence oyundaki en büyük eksiklikti. blizzardın terrrancılara kıyağı gibi duruyordu.
  • @eozen81 abicim supply depot sonuçta yolu kapatsın diye kurulduğu yerlerde yere gömülüyor
    yoksa basedekileri gömmenin mantığı olmasa gerek
    birde marine medic için zealotlara ek bir özellik gelmiş bir anda rush yapıp düşmana saldırıyorlar
    bu da faydalı olacak gibi
  • quote:

Orjinalden alıntı: xelnaga

artı terranların ek binaları hem barrack hem factory için ortak kullanılabiliyor

Starport için de kullanılabiliyor.

quote:

yine klasik blizzard olarak her ünit için bir counter yapılmış, ama çok extrem uniteler var protoss mothership ile terranın hayvanımsı robotu (adını bilmiyorum henüz - fort gibi birşeydi sanırım) gibi

Thor. Siege ünitesi. Ayrıca havaya da ateş edebiliyor. Ama çok yavaş hareket ediyor.
    quote:

özellikle bence mothership blackhole olayı abartmış etrafındaki tüm gemileri bir anda yutuyor!! kaç bc olması felan farketmiyor gibi görünüyor, çok etkili olmuş yani
    Mothership'in blackhole özelliği şu an kaldırıldı. Yerine cloaking field koydular. Etrafındaki üniteleri ve binaları görünmez yapabiliyor ama bunu yaparken hareket edemiyor.
    quote:

ayrıca terranlarda hem havada hem yerde hareket edebilen bir unit var ki muhteşem bir özellik

Viking. Evet güzel bir düşünce. Yerde sadece yer ünitelerine, havada da sadece hava ünitelerine saldırı yapabiliyor. Transformer bir ünite.
    quote:

terran command center da upgrade edip kale gibi birşeye dönüşüyor, çok mantıklı ve faydalı bir upgrade

Ama bunu yapınca yere sabitleniyor ve hareket edemiyor. Yani saldırı anında kaçıramıyorsunuz. Ayrıca buna alternatif olarak bir upgrade daha var command center'da. O da eski comsat station ile aynı şeyi yapıyor.
    quote:

bekledikçe çok ağzımızın suyu akacak gibi.

Zerg creep görünce daha da sulanacak gibi geliyor bu ağızlar ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Ragon -- 14 Ağustos 2007; 17:42:25 >

• Ah ah berde o eski günler. 3 ırkı da arkadasla sabah 10 aksam 8 2 ser kere bıtırmiştik... Umarım yeni yetme oyunlardan nem kapmamıştıri eski klasikliğini bozmadan yenilikler eklenmiştir ki videolardan oyle anlasılıyor :) sabırsızlıkla beklemeyı bırakın yerımde duramıyorum:)
  • quote:

Yeni ekran görüntüleri...

http://www.firingsquad.com/media/gallery_index.asp/1883

Teşekkürler dostum terranı oynamak için sabırsızlanıyorum valla
  • Zerg ile ilgili hiç bir bilgi bulamadım
    Herhangi bir gelişmeden haberdar olan varmıdır acaba
  • Yukarıda bir arkadaş yaşlandık galiba dedi aynen katıldım.

İlk bilgisyarı aldım böle para yok derme çatma bişe. Dedik oyun oynayalım arkadaşlarla. Dediler starcraft var müthiş bişe. Aldık ağzımız bir karış açık oyna babam oyna sabahlara kadar. Nasıl abarttıysak artık.

Ve şimdi gözüme bu konu ilişti, bilgisayarı değiştirmem icp etse dahi bu oyunu oynamak için herşeyi yapacağım.

Birde Diablo olayım vardırki, halen kurulu halde durur, arada bir girer bir kaç saat harcarım karşısında. Onuda bekliyorum. inşallah yakın zamanda oynayacağız.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.