Şimdi Ara

Starcraft 2 - Zerg Hakkında (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
7.464
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arkadaslar bence bu oyundaki denge neredeyse esit diyenilirim.Ben kac gundur arastiriom ama su irk gucludur die bise diemem bu oyunda oyuncunun onemi var.Adam belki terran iyi oynuodur karsisindaki belki yeni baslamis bi zerg tir buna bakipta zerg ve ya bu sekilde baska bir irka ezk demenin anlami varmidir.ve ya belki yeni basliosundur bir irka ve ya cok iyi bilmiosundur gidip biriyle oynarsin bilmedigin icin yenilebilirsin peki bu sekilde bu abi bu irki aldigimdan beri yeniliom cok ezk bi irkmis demenin anlami varmidir.Yendikleri irk guclu oluor yenildikleri irk ezk oluor.Zaten eger guclu bi irk olsa turnuva sampionlari hep o irk olmazmiydi ama ben baktim dunyada her irktan da birinciler var yani oynamayi bilcen ve oynadigin adamda oynamayi bilcek yensende yenilsende buna gore bir yorum yapmiacan zaten bu oyun bu yuzden tutuyor oyundski denge cok iyi oldugu icin.Zaten bu oyunda oyle her seyde cok iyi olan bi birim yokki hep ona abanip onla karsi tarafin üssü nü ezesin.kagit makas tas gibi iyi ve kotu oldugu yonleri var.Yani "en iyi irk hangisi" diye bir soru deil "ben en iyi hangi irki oynarim"die bir soru olmasi gerektigini dusunuyorum.

• bence 3 ırkta eşit, oyunda rakibi yenmeye yönelik strateji geliştirdiğimiz için şahsi kabiliyetimize alışkanlığımıza kalıyor iş.
    zergle oynamak bence daha zor, işini bilirsende abi o kadarda etkili
  • http://www.youtube.com/watch?v=QtWn30Ybabg

Zerg'ün Terran'ı domine ettiği maç. Irklar dengesiz değil. Hepsinin kendine has taktikleri oynayış şekilleri var. Kendine uygun olanı bulma kısmı ve rakibinden daha iyi oynama faktörü de var.
  • Bu konu açıldıktan sonra oyuna 100 tane patch geldi farkındasınız değil mi?
  • bence olay kişide bitiyor, zerglerle ordu kurmak daha hızlı oluyor,
    eğer protossla ana ordunuz yenildiyse o orduyu sil baştan yapmak epey vakit alıyor, savunmasız kalabilirsiniz.

bence terran ya da zerg iyi, (ikisi arasından hangisi iyi onu daha seçemedim)
  • Bence en iyi ırk tartışmasız Terrandır terranla çok az oyunmkaybettim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.