Şimdi Ara

Starcraft 2 offline oynamak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
5.519
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Oyunu battlenetten starter edition olarak indirdim. Play offline seçeneği ile girdiğimde login sayfası açılıyor ve oyuna giremiyorum. Ben denizci olduğum için gemide internet imkanım yok. Şimdi bu oyunu satın alsam offline oynayabilir miyim? Yani diablo 3 gibi sürekli internet istiyor mu? Boşa satın almış olmayayım. İnternette araştırdığımda offline oynanabiliyor diyor hatta videolar bile var, ancak ben başaramadım acaba starter ediition olduğundan mıdır? Oyuna sahip olupta offline oynamayı deneyip bana kesin bir cevap veren olursa çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• kynenn kullanıcısına yanıt
    Starter edition DEMO gibidir, campaign içerisinde en fazla 4 bölüm oynayabiliyorsunuz, multiplayer olarak da belirli sayıda oyun oynamanıza izin veriyor. Tadını çıkararak oynamak için CD almanızı tavsiye ederim. Oyunu internete bağlı olmadan da oynayabilirsiniz ancak kurulum boyunca yüklü güncellemeler var, onları internetten alıyor.
  • Direk korsanını indir, her türlü offline oynarsın
  • bu oyununn ofline oynamasını cozen adam evrenin sırrını cozmustur. Yukardaki korsancı gibi degil oyunun kendisinden.
  • Suan zaten oyun f2p gibi bisi, tum arcade icerik acik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hydralisk

Suan zaten oyun f2p gibi bisi, tum arcade icerik acik.

hort olucak ama oyunu şuan indirsem ücretsiz sürümünde yapay zekaya karşı istediğim kadar oynayabiliyor muyum ? ros u aldıktan sonra alacağım oyunu...
  • ungalath kullanıcısına yanıt
    oynarsın.hatta insanlara karşı da oynarsın.birisi seni party ye almadıgı surece ladder oynayamazsın o kadar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BeeswaX87

oynarsın.hatta insanlara karşı da oynarsın.birisi seni party ye almadıgı surece ladder oynayamazsın o kadar.

hiyi oldu strateji açlığı çekiyordum oyunu kolay kavrıyabileceğim bir ırk var mı ? teşekkürler bu arada
  • ungalath kullanıcısına yanıt
    protoss.bişey degil :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.