Şimdi Ara

Starcraft 2 Guest Pass Kodları (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
176
Cevap
0
Favori
8.644
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: broodofqueen

CE sahibi olup, guest pass anahtarlarını dağıtmak isteyen cömert arkadaşlar buradan talep eden üyelere ulaşabilirler. Talep listesini güncel tutmaya çalışacağı, tabii oyuna dalmadığım sürece.

Ellerinde guest key olan arkadaşlar kendileri aşağıdaki listeden sırası ile verebilir. Başvuru sırasına göre listeledim.

P.S. Guest Pass alan ve gönderen arkadaşlar bana özel mesaj atsınlar lütfen.

gamersbox.net buradan guest pass dağıtıyor.

31.07.2010 : Liste kalktı. Başlık münferit key paylaşımı ile devam ediyor.

?

• Beyler Guest keysiz falan online oyun oynanabilir.Blizzard'ın sitesine üye olcaksınız ardından oyunu son updatelere kadar yapıp o üyelikle griş yapacaksınız.Custom games oynanabiliyor online olarak sadece Terran var ama.
  • quote:

Orijinalden alıntı: XSoldier000

Beyler Guest keysiz falan online oyun oynanabilir.Blizzard'ın sitesine üye olcaksınız ardından oyunu son updatelere kadar yapıp o üyelikle griş yapacaksınız.Custom games oynanabiliyor online olarak sadece Terran var ama.

starter edition almıştımda sadece campaing ve 1-2 challenge girebiliyordum siz starter mi kullanıyorsunuz
  • neyse indiriyorum sistemimde test ediyim akıcı bi şekilde oynarsa alıcam oyunu birde bi sorum olucak kasaya harici 2 tane fan taktırdım bunların hızını nasıl yükseltebilirim
  • Evt starter edition diye geçiyorda.Ben hiç bir ücret ödemedim.Custom gamesden sınırsız bir şekilde oynuyorum online.Tabiki noob-pro karışımı bişeyler oluyor.Ranking yok.
  • quote:

Evt starter edition diye geçiyorda.Ben hiç bir ücret ödemedim.Custom gamesden sınırsız bir şekilde oynuyorum online.Tabiki noob-pro karışımı bişeyler oluyor.Ranking yok.

peki 2miz birbirimizi bulup mac atabilirmiyiz starter editionda tabi ttnet akk saolsun 18 saatte inicek ama :S
  • birde guest pass var bende cataclycmden kalma onu starter edition olan hesabıma girersem tüm haritalardamı oynayabiliyorum 7 saatligine
  • atarız
    eklemen lazım beni ama.Şu aralar oynamıyorum ama pazartesi günü sınavım var.Sorduğunu bilmiyorum.Ama o 7 saatlük olayı yapmıştım ben daha önce.Evet bütün haritalarda-bütün ırklarda oynuyosun.Ama çok pis eziyolar :D bence önce custom games de öğren .Sonra kullan o 7 saati.
  • quote:

atarız
    eklemen lazım beni ama.Şu aralar oynamıyorum ama pazartesi günü sınavım var.Sorduğunu bilmiyorum.Ama o 7 saatlük olayı yapmıştım ben daha önce.Evet bütün haritalarda-bütün ırklarda oynuyosun.Ama çok pis eziyolar :D bence önce custom games de öğren .Sonra kullan o 7 saati.

eywallah yarın atarım mesaj
  • the tracker is not responding diye bi hata verdi yüklenirken daha once almamıştım ama çözümünü duymuşmuydun hiç
  • hocam startter edition terranla nasıl mac yapıcam yapamadım bir türlü
  • quote:

Orijinalden alıntı: canerx1234

hocam startter edition terranla nasıl mac yapıcam yapamadım bir türlü

Multiplayer bölümüne gel Custom Games yazısının altında join a game var oraya tıkla sonra biryere tıklamadan asagıda turuncu join game yerine tıkla.

Edit:Tarihi fark etmedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi otherside55 -- 21 Mayıs 2012; 16:59:08 >
  • Beyler guest pass varsa gönderebilir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: _CHARLOTTE_

Beyler guest pass varsa gönderebilir misiniz?

pm
  • Elimde 2 adet mevcut isteyen arkadaşlar pm atsın yollayayım. Kartta yazdığına göre, 7 saat oyun ya da 14 gün kullanım süresi var.
    Ekleme: Bu arada oyun 1 Temmuz'a kadar Teknosa'larda(internet şubesi de dahil) 49.99 TL almak isteyen arkadaşların bilgisine, ben bugün İstanbul Cevahir AVM Teknosa'dan aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __Tyler Durden__ -- 4 Haziran 2012; 21:48:09 >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.