Şimdi Ara

Starcraft 2 Guest Pass Kodları (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
176
Cevap
0
Favori
8.645
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar zamunda'da takılırken, sadece cd key satan şöyle bir site buldum;

http://www.cjs-cdkeys.com/products/Starcraft-2:-Wings-of-Liberty-Activation-Key.html

Hesaplayınca cd key 50 liraya geliyor galiba.

Ekleme : Yahu demin 25 avroydu, şimdi 29.93 avro olmuş, zam yapmışlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-55024C953 -- 28 Temmuz 2010; 13:55:56 >
  • fazla varsa alabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: altwo

Arkadaşlar zamunda'da takılırken, sadece cd key satan şöyle bir site buldum;

http://www.cjs-cdkeys.com/products/Starcraft-2:-Wings-of-Liberty-Activation-Key.html

Hesaplayınca cd key 50 liraya geliyor galiba.

Ekleme : Yahu demin 25 avroydu, şimdi 29.93 avro olmuş, zam yapmışlar.

Demin gördüm dediğin Stelin/Pound olabilir, şu anda çünkü hala bu rakam yani 24,99£
    O da demek ki yaklaşık 29,93€ yapıyor olabilir.

Güvenilir gibi görünüyor, deneyecek olursan eğer sonucunu yazarsan hala almamış ve alacak olan arkadaşlara güzel bir referans olabilir.

• iki tane de wow var isteyen olursa vereyim...:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isaac clarke -- 28 Temmuz 2010; 17:10:06 >
  • Çok kişi istemiş ama varsa ben de alabilirmiyim?
  • Bende sırada yerimi alayım...
    Bu konuyu düşünen ve ilgilenen arkadaşlara teşekkürler..
  • isaac clarke --> RoyaLGuarD

isaac clarke arkadaşımıza teşekkürler.
  • isaac clarke bi teşekkür daha bana da key gönderdi listeden düşebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: isaac clarke
    iki tane de wow var isteyen olursa vereyim...:)

sizin gibiler kalmadı vallahi buralarda, ben birşey almadım henüz ama teşekkür ederim yine de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Man From Atlantis -- 28 Temmuz 2010; 17:22:57 >
  • bana da guest verir misiniz sc2yi denemek istiyorum
  • Selam arkadaşım beni listeden silebilirsin, dijital aldım oyunu, boşuna oyunu henüz almamışların hakkına girmeyeyim.
  • bana da guess pass verebilecek varsa cok memnun olurum.oyunu denemek istiyorum.
  • Fazla varsa talibim :)
  • Kaldıysa hala bende almak isterim.
  • Arkadaslar Selamlar,

Ben SC2 BETA keyı DH forumlarında yapılan çekilişle kazanmıştım şimdi borcumu ödeme zamanı. 1 adet quest pass broodofquenn arkadaşımıza gönderdim konuyu kendisi başlattığı için dağıtımı da üstlenirse çok memnun olurum.

Kullanacak arkadaşa şimdiden hayırlı olsun.

Bu tarz organizasyonları gerçekleştiren arkadaşlara da çok teşekkürler
  • 1-2 gün içinde bende 20 tane guest pass kodu dağıtacağım konu açarım onun için
  • Lnw --> johnclark

Lnw arkadaşımıza teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi broodofqueen -- 28 Temmuz 2010; 22:32:36 >
  • teşekkurler arkadaşlar key için
  • Bana da var mı acaba?

Edit: Nasıl sormuşum öyle, "Ellere var da bize yok mu?" tarzında Farkında değilim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DerelictHuman -- 29 Temmuz 2010; 1:37:44 >
  • Yalnızca WOW keyimin 1 tanesi duruyor.

Oynamadım denemek istiyorum diyen bir arkadaş varsa verebilirim.
    WOW 10gün boyunca saat sınırlaması olmadan oynayabilirsiniz. Konu WOW değil ama bunun için ayrı konu açmak istemedim, hepsinin geldiği yer aynı nasıl olsa =)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.