Şimdi Ara

starcraft 2 çok önemli uyarı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.552
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Starcraft 2 ekran kartlarının aşırı ısınmasına neden aluyor

• ASUS HD6850 starcraft 2 ekrankartlarının yanmasına sebep oluyor.Bir arkadaşımım başına geldi ordan biliyorum durduk yere ekran kartından oldu. asus smartdocktor aşırı ısınmasına karşı koruyabilen yazılım sıcaklık 100 olunca ekran kartını otomatik kapatıyor. kart normal değerlerde sorun olmuyor ama hız aşırtma yapınca starcraft 2'de oyun sırasında aşırı ısınmadan kart kendini kapatıyor.Ben derim ki dizüstüne gelmez bu oyun sağlam soğutma sistemi olmadan oynamayın derim
  • Bildiğim kadarıyla bu sorun çok önceden düzeltildi gerek ekran kartı üreticilerinin yeni driverlarıyla gerek blizzard updateleriyle. Benim GTS250 ile yüksek ayarlarda aralıksız 5-6 saat oynamışlığım vardır ve kartın en fazla 70 dereceye çıktığını görmüşümdür.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MxFxOx

ASUS HD6850 starcraft 2 ekrankartlarının yanmasına sebep oluyor.Bir arkadaşımım başına geldi ordan biliyorum durduk yere ekran kartından oldu. asus smartdocktor aşırı ısınmasına karşı koruyabilen yazılım sıcaklık 100 olunca ekran kartını otomatik kapatıyor. kart normal değerlerde sorun olmuyor ama hız aşırtma yapınca starcraft 2'de oyun sırasında aşırı ısınmadan kart kendini kapatıyor.Ben derim ki dizüstüne gelmez bu oyun sağlam soğutma sistemi olmadan oynamayın derim

bende zamanında üst seviyeati kartlarına bir sürü para döktüm ayrıca masaüstünde amd den başka işlemci takmam ama olmuyor hocam ATI bir türlü adam gibi beceremiyorl şu sürücü olayını. her yeni oyun çıktığında o oyuna özel update çıkartıyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: YoK

http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=41834251

çözümü burdaymış sağolasın denedim oldu.Hız aşırtma yapınca ekran kartı kendini yüksek ısıdan dolayı kapatıyordu bu ayardan sonra düzeldi.
  • Bende laptopta oynuyodum. Bide pilden oynuyodum arada, pilden oynayınca fan duruyodu. Ekran kartı gt 425m. Hasar almış mıdır?
  • çoktan patchlendi bu sorun. no panic
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.