Şimdi Ara

Starcity Garaj Günleri Başlıyor 02-10 Aralık 2017

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
4
Favori
5.260
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • geleneksel hale gelen garaj günleri bu hafta sonu başlıyor. damat&tween ile ramsey&kip garaja yeni katılan mağazalar ama benim her zaman ilk favorim toyzz shop olmuştur.

https://www.starcity.com.tr/detay/garaj-guenleri-2-10-aralik
    Starcity Garaj Günleri Başlıyor 02-10 Aralık 2017

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lawyerdem -- 27 Kasım 2017; 20:38:32 >

• Merhaba forumdaşlar , bugün starcitydeydim.Yaklaşık 10:30 - 16:00 arası oradaydım.Hemen hemen bütün mağazalara girdim.Aldığım ürünleri,aklımda kalan ürünleri ve dikkat etmeniz gereken noktaları aktarmaya çalışacağım.(Afişteki markaların sırasına göre yazacağım.)Biraz uzun oldu ama umarım faydalı olacaktır.İlk kez garaj gününe gittiğimden daha öncekilerle kıyas yapamıyorum haliyle.Onu da belirteyim.Bütün mağazaların garaj ürünlerinde iade ve değişim yok bu arada.Outlet denmiş ama defolu ürünlerde mevcut.Dikkat etmek lazım.

Altınyıldızdaki sırada pos bekleyen sıra uzundu ama nakit alan sırası boştu.Yani millet kredi kartına abanmış , öyle alıyor aldığını.Kriz var veya yok orasına pek girmeyeyim ama alan alıyor bir şekilde.Altınyıldızda 4 tane takım elbise alan bir ağabay (tanesi 250-350 TL arası) , 6 tane gömlek alan bir abla vardı.Sorusu olan varsa yazabilir.

Adidas : Diğer mağazalara göre kalabalıktı.Real Madrid ,Milan , Juventus , Almanya milli takım formaları vardı.(50 TL.)Adidasın klasik eşofman altı yandan 2 beyaz çizgili 30 TL'ydi.Ayakabıların fiyatlarına pek bakamadım.Kasada hep sıra vardı.

Altınyıldız - Beymen (2 si aynı yerde) : Altınyıldız gömlek aldım 2 tane.Tanesi 20 TL den.(Etiket fiyatları 140 TL)40 TL'ye de vardı.Takım elbise 250-350 TL arasıydı.Ayakkabı , mont tarzı şeyler de vardı ama fiyatlarını pek hatırlamıyorum.Trikolar 50 TL ye vardı.Kasada 20-25 dk bekledim.Oradaki yetkili kendilerini affettirmek amaçlı kahve dünyasından kahve söyledi.25-30 kişi aldı.Oradan bu şekilde ayrıldım.

Anta : Uygun bişey yoktu.

Bellona: Tek - çift kişilik pikeler vardı.Tanesi 20 tl.4 tane aldık.Görevli açtırmıyordu.Aralarında defolu olanlarda vardı ama annem yanımda olunca o anlıyor.Kaç yıllık ev hanımı zaten.Tek - çift kişilik nevresim takımları bellona kutuluydu.O ürünlerden korkmayın ,defosu yoktur.Fiyatları da 40-60 Tl gibi rakamlardı.

Bernardo : Uygun bişey yoktu.

Bestello - Tanca - İnci - Tergan : Tancanın incinin standındaki ayakabıları beğenmedim.Eski ayakkabılardı galiba.Giyilmiş , iade olmuş ürünler olabilir hatta içlerinde.Mağazalarda güneş , avm ışığı yiyen cinstendi.Terganın ayakkabıları güzele benziyordu.İhtiyacım olmadığı için bakmadım.Deri ayakkabılar 80-90 TL lere alınabiliyor.

Boyner : 2 tane kazak aldım 70 TL'ye.100 TL'ye montlar vardı içi tüylü.m bedendi çoğu.Bana uymadığı için almadım.Calzedor hırkalarda veya yeleklerde indirim vardı ama ürün fiyatı hatırlamıyorum.Slazenger botlar 90 TL'ydi.

Dagi: Gömlekler tanesi 20-30 TL den vardı.3 gömlek 150 TL vardı.Mont , kaban tarzı şeyler vardı ama pek cazip bişey göremedim.

Toyz shop: Oyuncaktan pek anlamam , ihtiyacımda yoktu.Su tabancaları , akülü arabalar , uzaktan kumandalı arabalar vardı.Fiyatlara baktım.Pek bir indirim yoktu.

Divarese - New Balance : Divarese ayakkabılar 90 TL , New Balanceler 130 TL 'ydi.Garajdaki en kalabalık mağaza diyebilirim.Tenha anına denk gelmedim.

Ds damat: Uygun ürün görmedim.

Hummel : Eşofman altları 50 TL , eşofman üstü 30 TL ydi.Spor ayakkabılar 90 - 130 arasıydı.Kendime eşofman üstü aldım.(Etiket fiyatı 100 TL ) 30 TL'ye.

İmza : Gömlekler 20 TL ydi ama kol düğmesi olayı vardı ya da defolular vardı.Kravat 10 TL'ydi.Yine kaban , ceket , mont tarzı şeyler için ziyaret edilebilir.

Kiğılı : Bana pahalı geldi.Bir mont baktım 100 TL'ydi ama içime sinmediği için almadım.Yine gömlek , mont tarzı şeyler mevcut.

Kip Ramsey : Gömlekler 20 TL'ydi.Ama kumaşı pek hoşuma gitmedi.Beden renk olayı da kısıtlıydı.

Koton:Bayanlar için cazip şeyler var.Bluz 10 TL den 3 tane aldık.Pantolon, bayan ayakkabısı alanlar vardı.Bu mağazada adidas kadar kalabalıktı ve kasada sıra vardı.

Linens : Banyo paspası 13 TL.Tek kişilik pikeler 20 TL.Çocuk nevresim takımları 15 TL.Burası da kalabalık mağazalardandı.

LTB : 2 tane jean pantolon 90 TL ydi.Bayan jeanlarindede kampanya vardı ama hatırlamıyorum.Kalabalıktı.Deneme kabini için bile sıra bekleme olayına girmedim.Ürün almadan çıktım.

Puma : Uygun birşey yoktu.Eşofman altları 55 TL.Ayakkabılar 94 TL ydi birkaç tanesinde.Vakit kaybı bence.

Schafer:Tost makinesi 120 TL.Baharatlık vardı 15 TL'ye ama kapağı eksik , kaşığı eksik olanlar vardı.Zeytinyağlık vardı ama tıpası içine kaçmıştı.Kısacası defolu ürünleri ucuza veriyorlar.Granit tencere takımları 180 TL, düdüklü tencere 90 TL ydi.6 kişilik 24 parça yemek takımı 350 TL'ydi.Ziyaret edilebilir.Defolu ürünleri dikkat edilmeli.

Taç : Tencere ihtiyacı olanlar ziyaret edebilir.

Kanz:Duvar rafı 10 TL'ydi.Tenha bir mağazaydı.

Tefal :En tenha mağazaydı.Sadece dışarıdan 210 TL'ye tost makinesini gördüm.

Tommy Hilfiger : Uygun ürün görmedim.

Greyder , lufian , vicco , elle , kahve dünyası , opmar optik , new bücürük , bilik deri girmediğim mağazalardı.

Karaca , süvariye girdim ama pek uygun birşey görmedim.Görsem hatırlarım mutlaka ya da almış olurdum ürünü.
    Bence rezalet yaşanıyor.Maalesef bizler hakediyoruz. Yukarıda

onbinlerce m2 satış alanı varken biz tepki

göstermedikçe nisbeten

Karanlık, basık, sıkışık, uğultulu, satış alanı

Olmayan mekanlarda birbirimizin üzerine

Çıkarak alışveriş yapmaya çalışıyoruz.

Firmalar algıya oynuyor resmen. Buna belediyelerin izin

Vermemesi lazım. Madem veriyor bizim şikayet etmemiz

Lazım ( hoş kimsenin kaale alacağını düşünmüyorum).

Ucuz satış yapacaklarsa mağazalarında yapsınlar.
  • internetten satılacaktır umarım
  • bilgilendirme için teşekkürler uygun ürünler oluyor her sene uğruyorum mutlaka
  • sitedeki linke tıklayınca 3-11 aralık diye yazıyor.Cumartesi mi başlayacak pazar mı bilgi alabilen varsa yazabilir mi?
    https://www.starcity.com.tr/detay/garaj-guenleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ms2947 -- 28 Kasım 2017; 16:43:18 >
  • ms2947 M kullanıcısına yanıt
    Arayıp konuştum 2-10 aralık kesin bilgi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mertylmz996 kullanıcısına yanıt
    Tamamdır hocam.Sağol.

• İnternetten satis varmi

• mami_24 kullanıcısına yanıt
    Sanmıyorum.çünkü avm nin içine çadır kuruluyor.ürünleri yığıyorlar oraya gelenler outlet urunleri alıyor.amaç urunleri eritmek.satılan urunun devamı olmuyor genelde çoğu ayakkabının numaraları kısıtlı oluyor mesela.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ms2947 -- 30 Kasım 2017; 15:13:41 >
  • arkadaşlar avm ile birlikte mi açılıyor?yoksa daha erken mi?
  • Bence rezalet yaşanıyor.Maalesef bizler hakediyoruz. Yukarıda

onbinlerce m2 satış alanı varken biz tepki

göstermedikçe nisbeten

Karanlık, basık, sıkışık, uğultulu, satış alanı

Olmayan mekanlarda birbirimizin üzerine

Çıkarak alışveriş yapmaya çalışıyoruz.

Firmalar algıya oynuyor resmen. Buna belediyelerin izin

Vermemesi lazım. Madem veriyor bizim şikayet etmemiz

Lazım ( hoş kimsenin kaale alacağını düşünmüyorum).

Ucuz satış yapacaklarsa mağazalarında yapsınlar.

• mami_24 kullanıcısına yanıt
    AVM nin otoparkında yapıyorlar genelde. 212 AVM ninkine gitmiştim
  • AVM'nin otoparkında yapılıyor. 10 gibi başlıyor diye biliyorum. Geçen sene Hummel ve New Balance'da güzel indirim vardı. New balance outdoor ayakkabıyı 100tl ye almıştım. Umarım aynı fiyatlarla devam eder.
  • Yav geçen sene gitmiştim bende ama çok kalabalık oluyor birde millet birbirinin üstüne çıkıyor o yüzden ben son günler gitmeyi tercih ediyorum,kalan varsa alırım yoksa kasamam kendimi
  • HimuKenshi kullanıcısına yanıt
    son günlere de her şey seçiliyor bi şey kalmıyor
  • fatihsasa kullanıcısına yanıt
    Sagolasin kardesim

• ms2947 M kullanıcısına yanıt
    O zaman ulasim sikintisi olmayana bire bir

• Şu an star city garajdayim. İndirim falan hikaye. Tamamen hayal kırıklığı

• zafermahmut86 kullanıcısına yanıt
    GEnelde takım elbiseler ayakkabılar mutfak gereçleri indirimde oluyor. Çok fazla beklentiye girmeye gerek yok.

Dediğim gibi mi hocam?
  • Gitmeyin arkadaş.Bence gitmeyin.Değmez her yer insan yığını sanarsın ki bedava veriyolar.Ortada bi şey de yok .Çer çopleri yiğmişlar.

• Cok kalabalık gercekten nb da ayakkabılar 129₺ ama muthis bi kuyruk vardi adidasta da durum darkli değildi. Diger mağazalar daha tenha geldi bana bu ikisine göre

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.