Şimdi Ara

starbucksta oturan herkesin yalan konuşması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
346
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • yok şirket kurdum uluslararası ticaret yapıyordum dolarla çok iyi kazanıyodum pandemide battı vs

yok şuan şirket kursam ayda 150 bin rahat kazanırım ama ugraşmak istemiyorum

yok hiç çalışmadan şuan ayda 75 bin kazanıyorum niye çalışayımki

ne bilim herkes yalan konuşuyor starbucksta herkes onların sohbetine kulak kabartsın istiolar starbucksta oturan herkesin yalan konuşması 

yalanın 1000 i 1 para starbucksta oturan herkesin yalan konuşması 

starbucksta oturan herkesin yalan konuşması

• Starbucksı oldum olası sevemedim. Param var her gün gitmeye ama gereksiz. Giden insanların çoğuda kolpa hayatları gibi. Sosyal medyaya gayfe içiyom meşale gibi gezdiriyorum alın size story diye gidiyorlar çok azı normal kahve içiyor gerçek anlamda.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • valla doğru diyor

• 2-3 kere gitmişimdir mecburi.

• Bu marka aynen ayfon gibi; ne buraya gidip içen bir ayrıcalık elde eder, ne de ayfonun en son modelini alan ayrıcalıklıdır: fakir de burda bişeyler içer, asgari ücretle geçinen de ayfonun en son modelini alabilir. O yüzden elindeki ayfonu milletin gözüne sokan veya bu mekana gidip de millete sosyal medyadan hava atanların itibarı, helada çıkardıkları kadardır...Ayaklarını denk alsınlar...

• artık işin Starbucks'ı kalmadı Kadıköy'deki cafelerin tamamı aynı.

kahve içenlerin bile çoğu kahveyi sevmeyip seviyomuş gibi yapan kişiler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 01001101 -- 13 Haziran 2024; 23:53:33 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • haftada 1 kahve içmeye gideriz biz. ne resim çekeriz ne story atarız.

• olayı mekanlara indirgemek büyük komedi, trde yalan konuşmak zoundasın bir yere kadar çünkü dürüstlük gerçeklik tamamen eksi yazacaktır ya da yetersiz bulunup dallanıp budanacaktır bu kadar efora gerek yok, burada yalanın seviyesi çok önemli başkalarını engellemediği sürece salla dur ama etkilerse işin rengi değişir ki kesinlikle başkaları etkileniyor, ben bunları bunları yaptım olmadı dediğinde benim arkadaş onu ucundan yaptı hemen oluverdi deyince kendini kötü hissedersin ama oysa onun hayatı yalandır ve görevini yapıyordur, tr özelinde alan razı veren razı birbirlerini kandırmaya devam etsinler tüm gerçekler ortaya çıktı çıkıyor ve çıkacak ülkenin gerçek yüzü bu insanlarla daha net anlaşılacak o nedenle bu yalancılığın daha çok yayılması gerek diyebiliriz

• BekirTemel B kullanıcısına yanıt
    katılıyorum ve ekliyim. toplumun öğüt verdiği bazı şeylerin tersi yapılmak zorunda:

- dürüst ol = çoğu kişinin kaypak olduğu toplumda dürüst olmamak avantajlı, çünkü dürüst olunca enayi yerine koyarlar.
    - şekilci olmak kötüdür = herkesin şekilci olduğu toplumda sen de şekilci olmak zorundasın yoksa "şekilci olmak kötüdür" diye nutuk atan kişiler dahil herkes seni hor görür ve şoka uğrarsın.
    - işyerinde yalakalık kötüdür = dünyadaki tüm iş yerlerinde sana terfi verme yetkisine sahip müdürle ne kadar içli dışlı olursan o kadar hızlı terfi ve zam alırsın. kenara çekilip düzgünce işini yaparsan üçün birini alırsın. yani yalakalık iyidir ve bu tartışmaya açık değildir.
    - cafe'de kahve içmek zorunda değilsin = cafe'de kahve içmek zorundasın yoksa benim gibi kahve sevmiyorum dersen doğrudan yüzüne vurmasalar da seni mal gibi görürler çünkü kahve içmek günümüzün popüler beyaz yakalı akımıdır.

• 01001101 kullanıcısına yanıt
    Sayfalarca konuşulacak konulara deginmissiniz hocam tebrik ve teşekkür ederim bu sayı artacaktır insan değişir toplum değişir ülke değişir ve gelişir

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Zincir kahveci. Neyini büyütüyorsunuz bu kadar anlamıyorum.

McDonald's ve hamburger ilişkisi neyse, kahve ve Starbucks ilişkisi de odur.

• Şu Starbucks alerjisi nerden geliyor millete hiç anlamıyorum. Bunun bir benzeri de Instagram kullananlara karşı duyulan alerji. Gizli hayranlık olduğunu düşünüyorum. Normal birisi bu kadar anlam yükleyip tartışmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pipisu -- 15 Haziran 2024; 0:57:12 >
  • Düzenli starbucks’a giderim hiç milleti dinlemedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zenginleri çekemiyorsunuz. büyük ihtimal bende yakında bu tarz konuşmalar yapacam starbucaksta

• 4F3 kullanıcısına yanıt

Zengin olmaya gerek yok Starbaks için.

70 liraya sütlü filtre kahve al. Sabahdan Akşama kadar otur. Bir daha bir şey alma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi srp1953 -- 15 Haziran 2024; 12:54:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • pipisu kullanıcısına yanıt
    Cidden öyle hocam, sanırsın ülkenin kalan yerlerinde hep doğruları konuşuyoruz da starbucks yalancı yeri

• srp1953 kullanıcısına yanıt

Aynen.. Herkeşler ayfon sahabı olup onunla sıtarbaksa gidip birşeyler yiyip içmenin zenginlere mahsus olduğunu zannediyor. Halbuse bir temizlikçi veya çöpçü de elindeki son model ayfon ile aynı mekanda yiyip içebilir...

Herkeşin kolayca sahap olamayacağı şeyler ve gidemeyeceği yerler ile ayfon ve sıtarbaks birbirlerine karıştırılıyor...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.