Şimdi Ara

Starbucks mobıl ındırdım şimdi ne yapacağım?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
329
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hergun bır filtreli kahve içiyorum 7,5 TL falan arkadaşlar şimdi bunu programa bakıye yukleyıp alsam yıldız mı kazanıyorum?

• Evet. Telefonunda banka hesabini yoneten bir app falan varsa bakiye yuklerken direk buradan mi cekelim diye soruyor, rahat baya. Kart kullanmiyorsan da yine orada yukletebiliyorsun. Arada bildirimler geliyor bugun her 5 lira icin 1 yildiz veriyoruz tarzi kampanyalar oluyor. Hicbir dezavantaji yok, daha hizli alisveris ve bedava puan kazabiyorsun, kesinlikle kullan her gun gidiyorsan.

Orada adam telefonunu okuttuktan sonra 7.5 liralik cekim yapiliyor, onayliyor musun diye kutu geliyor telefonuna, yani cok cekilme falan gibi ihtimaller de yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yirikalische -- 4 Şubat 2019; 11:9:50 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yirikalische

Evet. Telefonunda banka hesabini yoneten bir app falan varsa bakiye yuklerken direk buradan mi cekelim diye soruyor, rahat baya. Kart kullanmiyorsan da yine orada yukletebiliyorsun. Arada bildirimler geliyor bugun her 5 lira icin 1 yildiz veriyoruz tarzi kampanyalar oluyor. Hicbir dezavantaji yok, daha hizli alisveris ve bedava puan kazabiyorsun, kesinlikle kullan her gun gidiyorsan.

Orada adam telefonunu okuttuktan sonra 7.5 liralik cekim yapiliyor, onayliyor musun diye kutu geliyor telefonuna, yani cok cekilme falan gibi ihtimaller de yok.
    tamamdır hocam bakıye yukleyeyım o zmn sagolun. Peki kart falan oluştur yerı ver starbuks kartı da olusturmam gerekıyormu
  • quote:

Orijinalden alıntı: nitezze07

tamamdır hocam bakıye yukleyeyım o zmn sagolun. Peki kart falan oluştur yerı ver starbuks kartı da olusturmam gerekıyormu

Alıntıları Göster
    Acikcasi hic hatirlamiyorum, artik yol ustunde olmadigi icin aylardir gitmiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yirikalische

Acikcasi hic hatirlamiyorum, artik yol ustunde olmadigi icin aylardir gitmiyorum.

Alıntıları Göster
    Peki hocam sagolun

• Yanında Berkecan ve Pelinsu hediye ediyorlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Omisis046

Yanında Berkecan ve Pelinsu hediye ediyorlar.
    valla beles kahve hedıye etısınler yeter bana :D
  • Bir termos al 50-60 liraya sonra evde yaptığın kahveyi koyup iç ben de senin gibi yapıyordum molaya çıktığımda ticket 2 haftaya bitiyordu termos aldım ticket cebimde kalııyor. Yani fark etmeden deli gibi para harcıyorsun bir de sigara içiyorsan bir araba motosiklet taksidi parası veriyorsundur her ay. Dikkatli ol sağlıklı da değil çok tüketmek.

• quote:

Orijinalden alıntı: GR33K

Bir termos al 50-60 liraya sonra evde yaptığın kahveyi koyup iç ben de senin gibi yapıyordum molaya çıktığımda ticket 2 haftaya bitiyordu termos aldım ticket cebimde kalııyor. Yani fark etmeden deli gibi para harcıyorsun bir de sigara içiyorsan bir araba motosiklet taksidi parası veriyorsundur her ay. Dikkatli ol sağlıklı da değil çok tüketmek.
    nasıl hocam termos alıp starbukcstamı oturayım? Mantıklı aslında ben 1 sata fln laptopta işlerimi hallediyorum
  • Benim önerim bu şekilde tabi benim için sorun olmaz diyorsan orası ayrı 😀

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.