Şimdi Ara

Starbucks ile Dalga Geçmek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
442
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• ABD'de de baya dalga geçiyorlar. Ülkemize özgü değil demek ki eleştirilen şeyler.

• Onu boşverde italyada sadece 2 tane starbucks var bunu belirtmek istedim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kahveye 10 lira verilmez arkadaş

Tamam hizmeti falan var gidin nescafe için demiyorum ama 10 lira az mı ? Bi de her yerde olması ayrı bir saçmalık. Ülkemiz de bayağı abartılıyor. Aşırı gereksizce.
    Dalga konusu olur tabiiki.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dalganızı geçin. Adamlar öyle kazanıyolar ki artık bedavaya dağıtıyolar kahveleri. yakında Türkiye'ye de gelir

• quote:

Orijinalden alıntı: General Tao

Kahveye 10 lira verilmez arkadaş

Tamam hizmeti falan var gidin nescafe için demiyorum ama 10 lira az mı ? Bi de her yerde olması ayrı bir saçmalık. Ülkemiz de bayağı abartılıyor. Aşırı gereksizce.
    Dalga konusu olur tabiiki.
    Artik 10tl para degil ki

10tlye karnini doyuramazsin en basitinden

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hamza5806 kullanıcısına yanıt
    Hocam 3 4 sene önce de gidiliyordu. Yani starbucks dün açılmadı ama haklısın da. 10 tl şuan çok bir şey değil. Yıne de bir kahveye vermezdim ben zengin değilsem ki oraya gidenlerde de memur çocuğu 16 17 yaş grubu az değil.

• Starmax oto lastikleri

• Bırakın dalavereyi hangi firma müşteri memnuniyetini bu kadar önemsiyor.

Starbucks - Bilmeyenler için hatırlatalım biz kahve satıyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-39A3D5E9A

Onu boşverde italyada sadece 2 tane starbucks var bunu belirtmek istedim
    italyada adım başı starbakstan 10 kat kaliteli ekspreso dükkanları var ama türkiyede 5-10 sene öncesine kadar kahve istedinmi 3ü1 arada içebiliyordun sadece. starbaks çok matah birşey değil ama bizde benzeri olmadığından iş yaptı
  • burda yurtdışında hertarafta starbucks on to go makineleri var. onlardan pratikce istediğini alıyorsun.artist artis davranan birileri yok etrafta.tadı da fena değil

ama bu starbucks ve costa coffee nin kahveleri yeterince sert kahveler değil. oyuncak gibi kahveler içine sütü basıyorlar ve nerdeyse yarım litre kahve mi olur kardeşim. hele bu costa coffee adam çorba kasesi ile kahve veriyo iç iç bitmiyor tad da yok.italyanların minicik kahvesi daha güzel ve tadı daha yoğun.

• haqueim H kullanıcısına yanıt
    Kültür meselesi bizde kahve kültürü yok tek bilinen kahve türk/arap kahvesi ve dediğin gibi 3ü1 nescafe vesaire.

Değişik kahve türleri ve starbucks franchise'ı dışardan ithal gelince baya lüx birşey oldu herkes 1-2 tl'ye çay içerken 10tl+'ye bir fincan/bardak kahve içmek insanların tadını,kalitesini sevmesinden veya sevmemesinden çok ekonomik bir sembol oldu kimsede düşük sınıf olmaktan hoşlanmaz bilindiği gibi oyüzden ekonomik sınıflarını kanıtlamak için starbucks'ı zengin ediyorlar bilindiği gibi starbucks&macbook/iphone vazgeçilmez bir ikilidir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-39A3D5E9A -- 16 Ekim 2019; 10:31:34 >
  • Meyve veren ağacı taşlarlar.
  • ellerinde starbucks bardağı ile yolda yürüyen koca totolu kızları görünce bende çok gülüyorum
  • Alay edilmeyecek gibi değil ki.

Avrupa ülkeleri içinde en çok starbucks sanırım bizim ülkede.Kahveleri desen ahım şahım kahve değil glikoz şuruplu bol sütlü bişey fiyatıda 10 liradan başlıyor 20-25 gidiyor.Yok efendim saatlerce oturuyormuşsun da,internetinden de faydalanıyormuşsun da,kimse rahatsız etmiyormuş.

Bugün bile bir kahveye 10-15 lira para bence büyük para çünkü asgari ücret alan bir kişi saatte o kadar para kazanıyor.

Paranın nasıl zor kazanıldığını bilmeyen ergen arkadaş tabiki umursamaz bi kahve 10 liraymış 20 liraymış...

Niyet belli aslında elimde kahve ınsta'da foto paylaşayım ama bunu yaparken kazıklanıyor haberi yok...

İşe birde firma tarafından bakmak lazım kazançları o kadar iyi ki nerede yeni kalite plaza altında starbucks.En son folkart life yapıldı bi tane dükkan daha açılmadı yarı inşaat halinde bir baktım starbucks açmış ana cadde üstü ama kuş uçmaz kervan geçmez durumda şu anda...
    Kısacası adamlar işini biliyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.