Şimdi Ara

Starbucks'da kahveye 13 lira verenler gelin buraya (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
1
Favori
3.038
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RustyCohle -- 12 Ocak 2021; 16:43:7 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • filitre kahveyle nescafeyi bir tutuyorsunuzya helal olsun
    karali çay ile 42nolu tirebolu çayını karşılaştırmaktan beter bu,kahve çeşitliliği farkı var.

ülkemize göre aşırı pahalı olduğu gerçek birde bunu statü aracı olarak kullanan keko kezolarda var.

ülkemizde hakve kültürü olmadığından olsa gerek filitre kahveyi nescafe ile kıyaslayanlar çok.

benim favorim gloria jeans white chocolate mocha
  • Hazır çözünebilir kahve, kahve değildir. Espresso cezvem var, 100 gram kahve öğüttürüyorum 6tl, 2 hafta yetiyor. İçim tarzım da sadedir, şeker, krema vs. koymayı sevmem. Benim cezvem orijinal bialetti olduğu için pahalı tabi ama 15 liraya da çin işi cezveler iş görüyor ki ben onlarla başlayıp sonradan bialetti kitty aldım. Tüm kahve türevleri espresso katılarak yapıldığı için latte vs. de yapılabilir bununla. Tabi bu yöntem de ucuz bir yöntem, daha kaliteli yöntemler de var.
  • Un gibi bir şey tercihen un da alabilirsiniz bunun yerine

den sonrasını okumaya gerek yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eskiden biraz pahalı gelebilirdi. Şimdi bir kafeye gidişim 20 tl minimum yiyip içmeme göre 50 tl ye kadar çıkıyor. Fiyat olarak normal hizmetleri iyi rahat ortam vs.
    Yalnız ben kahve sevmem dimes cam şişe karışık meyve suyu alıyorum gittiğimde genelde. Kahve ve alkolü hayatında ilk defa içen birinin sevme ihtimali olduğunu düşünmüyorum. Zamanla alışa alışa sevilebilir. Kahve seven insanlar kahve ortamlarından kahve şirketlerinin özendirmelerinden etkilenen kesimdir bana göre. Biraz da ulaşılması güç fiyatlandırırsan tamam herkes gelmek için can atar. Bir kilo patlıcan 17 tl olmuş hala starbucks 13 lira konusu açılıyor. Starbucks bazı insanların kafasında çok değişik düşünceler uyandırıyor.
  • wow evde kahve mi yapabiliyor muyduk, niye kimse söylemedi ya
  • haqueim H kullanıcısına yanıt
    hocam iyi de 11k mayışla starbucks sizin için biraz lüks kaçıyor. şahsen ben sizin gibi fakirlerle aynı ortamda bulunmak istemem
    o yüzden starbucksa gitmiyorum
    villamda hizmetlilere yaptırıyorum

• Siz Nescafe Gold'a kahve mi diyorsunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: _Raistlin_Majere_

hocam iyi de 11k mayışla starbucks sizin için biraz lüks kaçıyor. şahsen ben sizin gibi fakirlerle aynı ortamda bulunmak istemem
    o yüzden starbucksa gitmiyorum
    villamda hizmetlilere yaptırıyorum
    yazık la size 11 k mayışı uçuk bişeymi zannediyorsunuz olm cidden yazık la bebelere
    olum ne diyosun lan ciddiyim
    her gün starbucksa gitmek sana lüks kaçar 11k dediğin para hiç biriktiremezsin

• quote:

Orijinalden alıntı: _Raistlin_Majere_

olum ne diyosun lan ciddiyim
    her gün starbucksa gitmek sana lüks kaçar 11k dediğin para hiç biriktiremezsin
    tamam kardeşim üzülme boşver.hadi madem hiç kazanmıyorum ya 11 k değil 0k mayışım.ağlama kardeşim adam 11kya depresyona giriyor ne bitiklik ya
    dostum avut kendini ;) 11k benim çerez param

Hocam bimden aldığım undan hallice süt tozum bitmek üzere ve 4 liram da yok yenisini alamıyorum bana 11k mayı?ınızdan biraz gönderir misiniz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şöyle düşün evde durmak istemiyorsun farklı yüzler göriyim istiyorsun ve starbucks a gidiyorsun priz olan yeri gözüne kestirip oturuyorsun doluysa avm de tur atıp boşalmasını bekleyip kahveni alıp laptopunu takıp avm kapansa dahi oturabiliyorsun kimse sana kalk git demiyor gözüne bir şey iç diye bakmıyor 13 tl ye lezzetli bir kahve içiyorsun elektriğini sıcak ortamını sosyal ortamını kullanıp kafa rahatlatıyorsun kendine 13 tl yi çok mu görüyorsun soru 13 tl çok paramı değil mi değil kendine 13 tl harcamak çok mu bu kadar mı değersizsin ?

• Şaka yapıyorum olm konuyu da mı okumadınız troll amaçlı, herkes nefret kusuyor bana

• Bu arada 13 lira çok para evet su an 13 liram yok mesela

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest87628

Hocam bimden aldığım undan hallice süt tozum bitmek üzere ve 4 liram da yok yenisini alamıyorum bana 11k mayı?ınızdan biraz gönderir misiniz?
    hayır neden gönderiyim?
  • Dostum youtubeda white mocha tarifleri var zaten

Ama kullandığın kahve berbat nerden mi biliyorum ben de ondan yaptim bir kez ve cok kotu oldu

Jacops monarch kullan ben 4te3 kasik atıyorum daha iyi oluyor 1 kasik atinca biraz sert oluyor gecen kampanya vardi cok ucuzdu suan 12 13tl falan ama kesinlikle deger nescafeye 1000 basar nescafe bildigin camur

Jacobs monarch sayesinde granul kahveye onyargim kirildi

Cikolata da milka olursa daha iyi olur ulkerle nestle ile falan denedim yok arkadas illa milka olacak

Milkanin normal sutlu cikolatasiylada cok guzel oluyor daha yogun bir tat veriyor

• hamza5806 kullanıcısına yanıt
    Evet hocam jacobs çok güzel nescafe gold çöp ama. bitmesini bekliyorum bitince jacobs alıcam

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest87628

Evet hocam jacobs çok güzel nescafe gold çöp ama. bitmesini bekliyorum bitince jacobs alıcam
    Hocam hic bekleme ya kahve nasilsa kolay bozulmuyor gelene gidene itelersin

Eve 2 koca paket 3u1 arada almislar gelene gidene iteliyorum bende ne yapayim

Bak ben asagidaki arkadas gibi yapiyorum sadece sutu kopurtmuyorum kesinlikle tavsiye ederim

https://youtu.be/aCslviZCzdY

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.