Şimdi Ara

starbucks'da çalışıyorum sorularınızı alabilirim (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
241
Cevap
27
Favori
120.491
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ctoyanc7

quote:

Orijinalden alıntı: Lien-

yere düşen kahveleri ne yapıyorsunuz

yere düşen ne varsa çöpe gider bizde. bardak dahil... kahve genelde yere düşmüyor

• 300 kısıden 3 saatte 3 mılyar kazanıyo musunuz¿¿¿ kahvelere niye böcek koyuyonuz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Adondoenebazi

300 kısıden 3 saatte 3 mılyar kazanıyo musunuz¿¿¿ kahvelere niye böcek koyuyonuz

o civar ciro yapan mağazalar var. havalimanı vs.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ctoyanc7

evet arkadaşlar yaklaşık 6 aydır starbucks'da çalışıyorum, sorularınız varsa alabilirim :)

Aktifseniz 1-2 tarif isteyeceğim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sevenhillli

Hirsizlik okuyomu ? Bi kac tane kupa odunc almistimda

Konuyu hortlatmis oluyorum ama uyari diye yazayim
    Gecenlerde besiktss starbucks da birinin cantasindan cuzdan calindi..

Ben hep tedirginimdir zaten boyle yerlerde laptop falan kullanacaksam..cantayi da gizlrrim..ve tek kisiysem mecbur 1 kahve sonrasi icmek istesem de icemiyorum kalkarsam esyalarim calinabilir diye..wc bile gitmiyorum..

Ama millet rahat rahat laptop kitabi falan birakip kalkiyor yerinden

• Karamel şurubunun fiyatı nedir acaba? Karamel sos mu almalı yoksa şurup mu?

• şu kahveli pastayı nasıl yapıyorlar? tarifi nedir? bi öğrensem çok iyi olacak.. :))
  • ctoyanc7 C kullanıcısına yanıt
    Caribou 5 basar valla yıllarca boşuna gitmişiz starbucks a
  • Chai tea latte , white mocha , americano dışında neler önerebilirsin sıcak olarak ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bardaktaki_Adam

Starbucks da ki caramel macchiato paket olarak satılıyor mu? Çok beğeniyorum caramel macchiato'yu ve her sabah kahve içip okuluma giden biriyim. Ama araştırdım ve onun paketinin hangisi olduğunu yada onun paketinin olup olmadığını bulamadım. Bi yardım ederseniz çok sevinirim. Şimdiden çok teşşekkür ederim. Bi ayrıca bi sorum olacaktı starbucks'ın bi thermos mug'ını beğendim ama türkiye de yok bunu getirtme şansımız var mıdır? Ürün:http://www.starbuckssto...duct-Show?pid=011020993 . Şimdiden çok teşekkür ederim. İyi günler..

öncelikle türk insanının kahve mantığını çözmesi gerekiyor bence içtiğiniz nescafeler kahve değil, kahve çay gibi kahve çekirdeklerinin öğütülüp içinden farklı tekniklerle su geçirilerek elde edilmesiyle oluyor sonra oluşan demi birkaç firma kurutup işleme sokup sana hazır kahve diye satıyor adı üstünde instant coffee yani anında kahve.Sorunu ben cevaplıyım caramel macchiatoyu evinde yaparsın hatta daha iyisini yaparsın bu kahve tarifleri, espresso nun farklı süt su ve şuruplarla karıştırılmasıyla oluşturulan şeyler.Önce kendine bir espresso yapmak için alet alman gerek ya küçük çaplı bir makina alıcaksın ki fiyatları çokta pahalı değil yada portatif tam espresso tadı vermese de yakın bir tat veren mocka yada taiwan coffee press alıcaksın(French press değil) sonrada internetten ne kadar miktarlarda kahve demi koyucağına ne kadar süt koyucağına bakıcaksın bu kadar

Yıllarca köfte ve ekmekten oluşan hamburgeri çok elham bişeymiş gibi pazarlamak gibi kolay starbucks tarifleride abartılıyor.

Not:Türkiyeden İtalyaya İtalyadan amerikaya geçmiş bir kahve kültürü türklere unutturulup nasıl pazarlanmış anlamıyorum gerçekten

• Chai tea latte evde nasıl yapılır usta kullandığınız malzemeyi bi yerden temin edebilir miyiz

• ctoyanc7 C kullanıcısına yanıt
    Sade kahve dediğimde bakıyorlar bana. Ne zaman gitsem cafe americano içmek zorunda kaldım. Ne tavsiye edersinşz hocam kahve sevenlere ?

• Neden hortlattiniz konuyu

• Adam bu işten sonra kim bilir kaç iş değiştirdi siz hala hort.

• mocha nasıl okunuyor

• Arkadaşımla birlikte ilk defa gidicez.Bize pasta ve pastanın yanında arada yudumlayacak ne önerirsin ?

• En ucuz kahve fiyati ne kadar ?
    Not : Tchibo da çalıştım bir dönem

• arkadaş halen çalışıyor mu ki muhtemelen üniversite bitmiş olabilir birkaç tüyoda biz alsaydık iyiydi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yesil Ok

mocha nasıl okunuyor

Moço diyorum ben

Edit: moka diyen varmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adnansetek -- 30 Eylül 2015; 15:36:53 >
  • iyi günler dilerim öncelikle, benim çok merak ettiğim şeylerden biri sturbucks ta kahve satışının dışında kahve şurupları da satılıyormı ?? ayrıca gingerbread in tarifini verirsen gerçekten inanılmaz dua alırsın benden:)))
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.