Şimdi Ara

Starbucks Coffee Ürünleri [Tadım Notlarım ve Fotoğraflar] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
292
Cevap
19
Favori
38.824
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu çörekotlu poğaça ve kahveli pasta için can atıyorum
  • Hocam kahveli pastayı ŞİDDETLE ÖNERİYORUM !
  • quote:

Orijinalden alıntı: CT Fletcher

Hocam kahveli pastayı ŞİDDETLE ÖNERİYORUM !

Bugün çörekotlu poğaça ve caramel macchiato kenya ile birlikte bu ikiliyi denedim poğaça mükemmel ötesi 2 tane aldım 3 4 hatta 5 i bile yiyebilirdim harika çok doyduğum için kahveli pastayı almadım ağır gelir diye başka bi zaman inşallah onun yanına çok sert değil ama çokta tatlı olmayın bi kahve arıyorum
  • Afiyet olsun hocam inanın yanına 2 tane de kahveli pasta rahat yerdiniz. O derece hafif ve güzel bir pasta. Bu arada hocam bende hayatimda ilk defa starbuckstan bir sey yedim O yüzden kahve öneremeyecegim size maalesef

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Espresso frappuccino deneme fırsatım oldu bugün mükemmel damak zevklerimiz çok benzer

• ogameci kullanıcısına yanıt
    Ben de hep vazgeçiyordum bunu denemek yerine başka bildiğim pastalara yöneliyordum :)

Yanında su ile daha iyi gideecktir sanırım ? Kahve almak olmaz :)
  • şu Büyük french preslerin fiyatı ne kadar acaba eve almak istiyorum bide starbucktan gr ile kahve alıp evde kendim daha uygun fiyatlara starbucks kahvesi içmek istiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: KittyHawk855

şu Büyük french preslerin fiyatı ne kadar acaba eve almak istiyorum bide starbucktan gr ile kahve alıp evde kendim daha uygun fiyatlara starbucks kahvesi içmek istiyorum

dostum net hatırlamıyorum ama 70-75 lira civarıydı galiba
  • Teşekkürler
  • Bella vista ve very Berry muffin güzel değil bence.very berry'nin muffinle alakası yok.roast beef'li sandviç fena değil.ice white mocha hariç içeceklerinden pek haz alamıyorum.Beğendiğiniz özel bulduğunuz az bilinen içeceği var mı? Ya da pastalardan falan çok başarılı dediğiniz.

• Kisin gunun kahvesini icmedik cunku her gun guatemala vardi. Ama bir kere colombia narino shot ile latte icmistim sanirim hayatimda ictigim en yumusak kahveydi. Az sekerli ve tam tabiriyle -smooth-

En ufak press de icenleri goruyorum mumkun mudur oyle istemek.

• BluePage B kullanıcısına yanıt
    Elbette.

• quote:

Orijinalden alıntı: ogameci

Elbette.

Kardeş konuyla pek alakası yok ama farklı kahveleri tadmayı seviyorum geçenlerde chai tea latte içtim güzeldi, zencefil tadı biraz baskın geldi bayıldım diyemem ama güzeldi, bu tarz çok duyulmamış starbucks kahveleri tavsiye edebilirmisin? Çok bilinmeyen ama şaşırtıcı

• jiraiiya kullanıcısına yanıt
    kenya'yı denemeni tavsiye ederim.
  • ogameci kullanıcısına yanıt
    Kenya dediginiz nasil bisey ben kenyadan kahve aldim da tadlari benzer mi yani ayni cekirdek midir? Acmadim daha

Edit: dokunmatik klavye magdurlugu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furkanta_resmi -- 28 Temmuz 2015; 17:49:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkanta_resmi

Kenya dediginiz nasil bisey ben kenyadan kahve aldim da tadlari benzer mi yani ayni cekirdek midir? Acmadim daha

Edit: dokunmatik klavye magdurlugu

ürün bu dostum

denemen lazım

Starbucks Coffee Ürünleri [Tadım Notlarım ve Fotoğraflar]

• hamur işlerinden starbucks fazla anlamıyor. fiyat/tat oranında daha iyi yerler yok değil.
    kahveleri ortalamanın üzerinde. caffe misto benim favorimdir, ne kadar sütlü de olsa

güzel başlık takip ediyorum
  • frap kahveler çok daha güzel geliyor bana

küp buzlu kahve yi sevmedim, çok yavan geliyor

• Havalar soğuyor, son çilekli frap ları içelim

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.