Şimdi Ara

STARBUCKS 25 bardak filtre kahve 22,5 TL (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
163
Cevap
20
Favori
18.547
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: muhlisgöktaş

paketin icini baska marka bi filtre kahve koysak anlarlar mi? ayni gramajda filtre kahveler 10 lira bile degil

İste aradigim dh mezarcisi ruhu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyaz çikolatalı mocha yok mu böyle pakette
  • isterseniz paketin hepsini çektirmeyebilirsiniz bana en fazla bir hafta tazeliğini korur tüketemeyecekseniz yarısını çekelim demişti ! Sonra istediğiniz bir başka şubede kalanı çektirebiliyorsunuz.
    bir kere 4 kişil servis almıştım yanında neredeyse küçük boy süt verdi para felan almadılar başka bir şubede süt ekstraya giriyor diye para aldılar. Bu olay aynı şekilde almama /alma şeklinde bir kez daha oldu ama ikram süt 2. de ufacık espresso bardağında gelmişti. Sonuçta sana sadece sıcak su veriyor ama müşteri gönlünü kazanan bir uygulama .
    Hiçbir ürün almadan otursanız da kimse gelip sizi kaldıracağını sanmam .
    Bunca zamandır niye starbucks ı taklit eden yerli firmalar çıkmaz diye düşünüp durdum müşteriyi sınırsız oturma rahatlığı veren ,tek tük açılıyor ama fiyatları aynı düzeyde yaparsan olmaz ki !
  • quote:

Orijinalden alıntı: Man Down

beyaz çikolatalı mocha yok mu böyle pakette

Onda şurup ve espresso var.Ayrıca sütte var.Tamamen farklı
  • Kahve sevmem ama kaptım 100 tane
  • 5 paket alırsanız baristayı tamamen size veriyorlar
  • 6 TRY veriyorum büyük boy bir kova kahve veriyor (filtre kahve) duruma göre 3 e veya 4 bölüyoruz. o tarz bir ekonomi sağlıyoruz.
  • Bu işte bir bug var ...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Castieello

Kahve sevmem ama kaptım 100 tane

meshur burger king soscusu sen misin?

• bir filtre kahve sevici olarak starbucksin kahvelerini begenmiyorum. gloria jeans de oyle. zincirler bana gore degil galiba.

• quote:

Orijinalden alıntı: overdozz

quote:

Orijinalden alıntı: Castieello

Kahve sevmem ama kaptım 100 tane

meshur burger king soscusu sen misin?

O arkadaş şubeyi soyup gitmiş.5 dk ile kaçırdım
  • Starbucks aslında pahalı bir yer değil.Kalite çok ucuza olmuyor tabii ki.Örneğin french press'ten 3 - 4 fincan kahve çıkıyor , zaten süt , krema vs ücret vermeniz gerekmiyor.8 liraya 3 bardak kahve - ki kahve çok güzel - fiyat bakımından ortamına göre ucuz bile bana göre.Ama sırf şekil olsun diye frappuccino , portakallı kahve falan içmeye kalkarsanız fincanı 12 - 13 lira'ya kadar çıkıyor
  • İstanbul içi

200 gr nescafe gold 10 tl

gel vatandaş gel
  • Güzel olaymış

• oğlum ben bunu denerim, arkadaşların arasında adım cimriye çıkar... üzgünüm kalsın.
  • Şimdi onlar düşünsün

• Tam da hakkımızda ölücü mezarcı gibi asılsız iddialar varken bu konu hiç iyi olmadı.

• Kahveyi aldik diyelim iki gün sonra evden posetle kahvemizi alip starbucks a gidip ben kendi kahvemi getirdim bununla bana kavve yap mi diyecegiz?
  • bu uzun zamandır var olan bir olaydı zaten.Şahsen bir teknoloji firmasında çalışıyorum.Avm içerisinde mola sürelerinde arkadaslarla gidip bu şekilde arada kahvemizi içiyoruz.Böyle paket şeklinde alınca çok daha ekonomik oluyor.
  • Dh oluculeri boşuna demiyolar

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.