Şimdi Ara

STARBUCKS 25 bardak filtre kahve 22,5 TL (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
162
Cevap
20
Favori
18.548
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • mesajım bulunsun
  • Konu troll konusu.

Benim bildiğim strabucks günahını bile bedavaya vermez, sahibi olan kuveytli araplarıda pek iyi tanırız.

Geçen adamlardan 250Gram peru orijin kahve aldım yanında küçük boy kahveyi yine fiyat tabelasından (yazan fiyat 7,75TL idi, sanırım) Peru orijin latte şeklinde ısmarladım. bir baktım 250gram çekirdek kahve fişine 1 TL geçirmiş , hemen ne oluyoruz dedim ?

efendim o özel kahveye giriyor 1TL fark alıyoruz,

bende atladım hemen madem özel kahve , fiyat listesinde ne işi var ? git aşagı köşeye şöyle extra kahve istersen +1TL diye yaz.

Hem ben gidip 9.75TL ye şeker , krema yığını frappucino almamışım (küçük boy ikrama oda dahil) gidip 6,75TL lik latte almışım halen bana 1 TL geçirmeye çalışıyor.

Tam starbucks kafası.

Starbucks konuda bahsi geçen olayı yapsın bende kahveyi bırakacağım arkadaş :-))
  • Yani siz ciddi ciddi bir bardak beleş kahve içeçceğim diye yanınızda koca kahve paketini taşıyıp kasadaki adama uzatacakmısınız? Helal valla nediyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: MassiveDynamic

zincir kahvelerde ne buluyorsunuz diyen olmuş amele garson yana gelip birşey alırmıydınız triplerine girmiyor al laptopunu tak fişe kulaklığı geçir 5 saat otur 5 liralık kahveyle noluyoruz kardeş diyen olmaz yerli mekana gittiğinizde 3 liradan 5 6 çayı kitlemiş olurlar

Keşke abd falan gibi şubeler sessiz olsa ders çalışmak için iyi altarnatif olurdu

Kesinlikle katılıyorum.

Starbucks dışında bu şekilde rahat ve keyifle, rahatsız edilmeden oturabileceğiniz başka yer bilmiyorum. Özellikle hafta içi boş cafe'lerde keyifle akşama kadar oturabilirsiniz.

TR'ye doğrudan kendisi geldiği için verilen tüm para doğrudan Amerikan sermayesine akıyor en kötü tarafı bu.

En büyük Kahve Dünyasında bile garson sizi bulup ne içersiniz diye sorup duruyor, 2-3'ten sonra kalkmak zorunda kalıyorsun.

• 5 tl lik kahve alıp 4-5 saat oturup piyasa yapan kızlar vardır..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi search in vain -- 12 Mayıs 2015; 10:03:48 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Takip edeyim şurayı...
  • yusuf_128 Y kullanıcısına yanıt
    Evet maalesef, biz de çok şaşırdık bugüne kadar hep ilave ettirebiliyorduk fakat artık bu şekilde olacakmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: İstanbul Efendisi

french press olayi iyiymiş ama kahveden anlamayan adam evde de pek tabii yapabilir kendi kahvesini.asıl iş o 22,5tllik kahveyi bedavaya getirmekte bitiyor.

profesyonel starbucks ölücüleri konuya bekleniyor.

büdüt:kahve bi süre sonra tazeliğini yitirecektir.içimi bir yıla eşit miktarda(ayda 2 kahve yapar) dagiltilmis bayat kahve barista tarafindan french presste cekildikten sonra pişmiş kelle gibi 'bu kahve bayatlamis;başka bi filtre kahveyle degistirmek istiyorum' diyebiliyor muyuz, böyle bi imkan var mı?

büdüt? ekşici misin ?
    hayır, malum konu var bizim hakkımızda ekşide, dh ölücüleri diye , gereksiz ekşisözlük ahalisi de starbucks'ta takılır , şimdi bu konuyu görüp gidip oralarda bi yandan içerler bi yandan da bize saydırırlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Yggdrasil Asgard

Kahve sevmiyorum orası ayrı da. İlla kahve içelim denirse bir ton lokal mekan var. Zincir kahve firmalarında ne buluyorsunuz anlamıyorum.

instagrama atılacak foto
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

quote:

Orijinalden alıntı: Yggdrasil Asgard

Kahve sevmiyorum orası ayrı da. İlla kahve içelim denirse bir ton lokal mekan var. Zincir kahve firmalarında ne buluyorsunuz anlamıyorum.

instagrama atılacak foto

Bir gece disari ciktiginda, bir kere starbucks a gittiginde instagram ve swarm in irzina gecenleri anliyorum. Bu gormemislik ve masum bir durum. Ama bunu rutine dokenlerden bahsediyorum. Ornegin kadikoyde ne kafeler ne guzel mekanlar var. Ne yapayim zincir kahveciye gidip. İnsanlar cidden garip.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: QRX

Bildiğiniz gibi Starbucks ‘ ın kendi üretimi olan ve 250 gr olarak paketlenmiş farklı yoğunlukta kahveleri mağazalarında satılmaktadır. Bu kahve fiyatları yoğunluklarına göre fiyat değişikliği gösterebilir. Mesela Sumatra kahvesi 22.5 tl idi.

Bu kahvelerden istediğiniz paketi satın alıyorsunuz ve baristaya, sizin için bu kahveyi French Press olarak çekmesini istiyorsunuz. Kahvenizi satın alırken, size 1 adet istediğiniz Starbucks kahvesi hediye olarak veriliyor.Daha sonra Starbucks ‘ a satın aldığınız bu paket kahveyle her geldiğiniz de , barista sizin için bu kahveyi ücretsiz olarak hazırlıyor. Üstelik bu uygulama her yerde geçerli fakat yaygın olmadığı için bilinmiyor.

Bir Starbucks kaşığı aşağı yukarı 8-10 gr kahve alıyor. Bu da bir fincan filtre kahve demek. Aldığınız paketle aşağı yukarı 25 bardak kahve içebilirsiniz. Sütlü olsun isterseniz küçük bir mebla ödemek kaydıyla bu da mümkün. Yani 22.5 TL ‘ ye 25 bardak filtre kahve + 1 adet küçük boy istediğiniz Starbucks kahvesi.

Bu kahveyi ister tek kişilik sipariş verin isterseniz 5 kişilik arkadaş grubunuz için söyleyin. Hepsi sizin pakedinizden kullanıldığı için barista ve Starbucks açısından pek de sorun değil :) İnanılmaz değil mi, özellikle öğrenciler için. Kahvenizin keyfini çıkarmanız dileğiyle.

Alıntıdır.Kendim henüz denemedim. Ama taktik güzel gibi.

Alıntıdır yazmışınız güzelde nerden alıntı ?

etik olması açısından alıntı yazılınca nerden alıntı olduğu yazılmalı .

• fil kakası işi sizi korkutmasın arkadaşlar,file çekirdek yediriliyordur, boşaltım sonrası da temizleniyordur.

argan yağında da var aynı şey.bilmemne çekirdeği yediriliyor özel cins koyunlara, onların dışkılarındaki çekirdekten yağı çıkarılıyor arganın. başka yolu yok argan yağı elde etmenin ki dünyanın en faydalı yağlarından biri biliyorsunuz.

yani bu tür işlemler normal ve kahveyi kahve yapan şeyler.
  • Starbucks kahveleri iyi güzelde paket açıldığı zaman kısa süre içerisinde tüketilmesi lazım.Çekirdek kahve 1 hafta, çekilmiş kahve max 3 gün dayanıyor.Bu konudaki taktiği uygulayacaksanız her Allah'ın günü starbucks'a gitmeniz lazım.Yoksa hep bayat kahve içersiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxlboy

quote:

Orijinalden alıntı: QRX

Bildiğiniz gibi Starbucks ‘ ın kendi üretimi olan ve 250 gr olarak paketlenmiş farklı yoğunlukta kahveleri mağazalarında satılmaktadır. Bu kahve fiyatları yoğunluklarına göre fiyat değişikliği gösterebilir. Mesela Sumatra kahvesi 22.5 tl idi.

Bu kahvelerden istediğiniz paketi satın alıyorsunuz ve baristaya, sizin için bu kahveyi French Press olarak çekmesini istiyorsunuz. Kahvenizi satın alırken, size 1 adet istediğiniz Starbucks kahvesi hediye olarak veriliyor.Daha sonra Starbucks ‘ a satın aldığınız bu paket kahveyle her geldiğiniz de , barista sizin için bu kahveyi ücretsiz olarak hazırlıyor. Üstelik bu uygulama her yerde geçerli fakat yaygın olmadığı için bilinmiyor.

Bir Starbucks kaşığı aşağı yukarı 8-10 gr kahve alıyor. Bu da bir fincan filtre kahve demek. Aldığınız paketle aşağı yukarı 25 bardak kahve içebilirsiniz. Sütlü olsun isterseniz küçük bir mebla ödemek kaydıyla bu da mümkün. Yani 22.5 TL ‘ ye 25 bardak filtre kahve + 1 adet küçük boy istediğiniz Starbucks kahvesi.

Bu kahveyi ister tek kişilik sipariş verin isterseniz 5 kişilik arkadaş grubunuz için söyleyin. Hepsi sizin pakedinizden kullanıldığı için barista ve Starbucks açısından pek de sorun değil :) İnanılmaz değil mi, özellikle öğrenciler için. Kahvenizin keyfini çıkarmanız dileğiyle.

Alıntıdır.Kendim henüz denemedim. Ama taktik güzel gibi.

Alıntıdır yazmışınız güzelde nerden alıntı ?

etik olması açısından alıntı yazılınca nerden alıntı olduğu yazılmalı .

http://sapadam.com/yasama-dair/starbucks-kahvesini-ucuza-icme-yontemi/

Buradan olabilir. Google dan buldum.

• STARBUCKS TR DEN ÇEKILME KARARI ALMIŞ

• quote:

Orijinalden alıntı: BanaMıDediniz

STARBUCKS TR DEN ÇEKILME KARARI ALMIŞ

bu troll haber in daha fazla ilgi çekmesi için yeni konu açmanda fayda var :-)))
  • Bu çok uzun zamandır var bende yararlanıyorum hatta son iki aydır falan hiç para vermedim 22,5 tl dışında. Sütte ücretsiz veriyorlar daha ücret isteyeni görmedim. Ama bazı yerler yoğun olduğu için hafta sonu yapmıyorlar hazırlamıyorlar yani bilginiz olsun.

Edit: Bende bir DH Ölücüyüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vahamet -- 12 Mayıs 2015; 11:37:29 >
  • Fil bokunun ortaya çıkmasından sonra, müşteri çekmek için kampanya yaratmışlar :)
  • Herşeyi anladım da kahveyi fil sindirim sisteminden geçirmeyi kim akıl etmiş birde neden gergedan değilde fil. Aklımda çılgın sorular.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.