Şimdi Ara

Starbucks 15 yıldız kampanyası (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
157
Cevap
5
Favori
18.674
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Panthér kullanıcısına yanıt
    Cafecrown FIndık Aromalı kahveyi sütle içiyorum çünkü sadece o kahveyi içebiliyorum ama biliyorum ki çok kalitesiz bir ürün içiyorum.

Hepsiburada üzerinden satın alabilirim.

DH forumda barista olduğunu idda eden bir arkadaş Starbucks Kenya kahve tavsiye etti

Siz hangi ürünü tavsiye edersiniz ? Süt ile tüketeceğim frenc press de alırım problem olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Proprietor

Kahvesi kötü ne diyelim yalan mi soyliyelim 2 kahve için 10 tl para verecek alan kişi sonuçta
    Disarida cay 3 lira 2 cay 6 tl magaradami yasiyorsunuz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • benim 11 puanım var heheyt.
  • Bu iş biraz ağız tadına bakıyor, başka birisine tavsiye vermek zor iş.

Herşeyi içemiyorsanız, yumuşak içimli “Veranda Blend” deneyin, fındık/karamel gibi şurup alırsanız kahveyi istediğiniz tada ulaştırırsınız.

Aroma illaki gerekiyor ise, metro markette daha uygun fiyatlı. Kahveyi kendi dükkanından alın, hemde press olarak çektirirsiniz. 26.5 ve 29tl fiyatları var, nette daha pahalı .

*Lütfen o granül kahveleri içmeyin, 3’ü 1 arada gibi ürünler kahve falan değil, kahve içmeyi bırakıp papatya çayına geçmek çok daha mantıklı ve sağlıklı.

• Gayet sicak firsat. Uygulama kullananlara bildirim gitti zaten. Ama kullanmayanlar da yararlanmali.

Starbucks tumbler kullaniyorum, haftada 8-10 kez filtre kahve iciyorum. Tumbler indirimiyle 400mL lezzetli kahveye 5,75 TL oduyorum ve rahat koltuklarda oturuyorum, Wi-Fi kullaniyorum. Ayni kahve kucuk boy french press icinde Kahve Dunyasi'nda 11,5 TL (ilave sutle birlikte). Cami altindaki cay bahcelerinde bile les gibi toz kahve su bardagi boyutunda min 3-4 lira. Starbucks'i gozunuzde buyutmeyin. Basit bir kahveci sadece. Adini soyleyemediginiz icecekleri 10-15 TL verip icmenize de gerek yok. 6,25 TL'ye tall boy (orta boy dersen grande yaslarlar) filtre kahveni al ic. Ayni McDonald's gibi cahil insanlarimiz sirf Amerikan markasi diye Starbucks'i luks ve elit bir yer saniyor. Basit bir kahveci kardesim. Basit bir kahveci. Buyutme gozunde.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Firsat icin teşekkürler. Arabicalarda Vodafone red koduyla 1 alana 1 bedava var. Benim uygulamada sorun cozulurse kod paylaşırim. Sınırsız kod hakki var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali222 -- 19 Nisan 2018; 12:9:39 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Huysuz İhtiyar H kullanıcısına yanıt
    Hocam tumbler olayi nedir?

• EruhluMuhdi E kullanıcısına yanıt
    Sen nerede yaşıyorsun asıl evet 3 tlye çay olan yer var ama oraya çayı için değil orada oturmak için gidiyorsun ama sturbacks oturacak yeri zor buluyorsun bulsan bile etraf çok gürültülü birbirinizi duyamiyorsunuz amaç birşeyler içmekse kahvede 50kurus -1 tl arası çay

Amacın abazaliksa belki o zaman mantıklı olabilir ama o 3 tlye çay satan yerdede aynısını yapabilirsin

Uzun lafın kısası pek mantıklı değil starbucks

• ali222 A kullanıcısına yanıt
    Tumbler termos/bardak demek, Yurtdışında görmüştüm ama Türkiyede de uygulandığını bilmiyordum..Kendi bardağını getirip içeceğini ona doldurtursan ufak bir indirim oluyordu.. Sanırım arkadaş onu kastetmiş..
  • 2 gün önce olsaydı keşke. Bulunduğum ilde starbucks yok

• quote:

Orijinalden alıntı: ali222

Firsat icin teşekkürler. Arabicalarda Vodafone red koduyla 1 alana 1 bedava var. Benim uygulamada sorun cozulurse kod paylaşırim. Sınırsız kod hakki var.
    starbucksda mi bu kampanya hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: dekareme

bedava içecek için içecek alma şartı var.. komple bedava verseydi tadından yenmezdi kampanya
    Koynuna cariye de versin mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali222

Hocam tumbler olayi nedir?
    Starbucks magazalarindan aldigin tumbler (kahve bardagi, mug, kupa, termoslu bardak, kapakli fincan vs.) ile icecek basina 0,50 TL indirimin oluyor. Tum dunyada olan bir uygulama. Turkiye'de de kullaniyoruz. Ama amac sadece indirim degil, tek kullanimlik karton bardak israfinin onune gecmek. Avrupada (Turkiye dahil) her gun 20-30 milyon adet Starbucks karton bardagi cope gidiyor. Diger kahvecileri de hesaba katarsan, manzara korkunc..

Tumbler ilk aldiginda pahali gelebilir (50-60 TL) ama hem cok kullanisli hem de zamanla masrafini cikariyor. En onemlisi icecek cabuk sogumuyor, karton bardakla disarida oturursan icecek hemen sogur/isinir. Ayrica tekrar kullanilabilen Starbucks bardaklarindan da alabilirsin. Onlar 6 TL galiba. Ayni indirim onlarda da var.

Benim tumbler her yerde yanimda ☕️👍🏻

• Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: crazydentist

starbucksda mi bu kampanya hocam

Alıntıları Göster
    Arabica cafe lerde. Ankara da yaygin. Diğer illerde bilmiyorum

• Çok teşekkürler. Burda kazandığınız yıldızları havaalanında harcarsanız daha da sıcak bir fırsat oluyor :)

• starbucks sanal kart oluşturdum bakiye yüklemede sıkıntı yaşıyorum, starbucks kartını okutup ayriyeten kredi kartımla orda ödeyebilir miyim yardımcı olursanız sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: Huysuz İhtiyar

Starbucks magazalarindan aldigin tumbler (kahve bardagi, mug, kupa, termoslu bardak, kapakli fincan vs.) ile icecek basina 0,50 TL indirimin oluyor. Tum dunyada olan bir uygulama. Turkiye'de de kullaniyoruz. Ama amac sadece indirim degil, tek kullanimlik karton bardak israfinin onune gecmek. Avrupada (Turkiye dahil) her gun 20-30 milyon adet Starbucks karton bardagi cope gidiyor. Diger kahvecileri de hesaba katarsan, manzara korkunc..

Tumbler ilk aldiginda pahali gelebilir (50-60 TL) ama hem cok kullanisli hem de zamanla masrafini cikariyor. En onemlisi icecek cabuk sogumuyor, karton bardakla disarida oturursan icecek hemen sogur/isinir. Ayrica tekrar kullanilabilen Starbucks bardaklarindan da alabilirsin. Onlar 6 TL galiba. Ayni indirim onlarda da var.

Benim tumbler her yerde yanimda ☕️👍🏻

Alıntıları Göster
    O tekrar kullanılabilir bardakları almak iyi olur ama işte araban olacak falan her zaman taşınacak bir şey değil.Hadi termos çantana koyarsın ama o bardak koyamıyorsun.

Termos alıp içmek bana da mantıklı geliyor ama artık pek termos kullanmadığım için almıyorum.Öğrenciyken çok yapardım

• andrewgoudelock kullanıcısına yanıt
    Starbucks karta kasadan para yuklersen ve o kart uzerinden alirsan olur

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.