Şimdi Ara

Starbucks 1+1 bugüne özel (White chocolate mocha) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
1
Favori
4.267
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Anxiolytic

Dikkat edin karttan 2 defa para çekildi ama hesaba bişey yüklenmedi. Bi de bununla uğraş şimdi.

Aynı olay bende de oldu 2 defa 15 tl çekildi.Fakat uygulamada sadece 15 tl var.Müşteri hizmetlerini aradım açan yok.
  • Kanit istiyorlar gosterirsen tmm da kanit yoksa ugraair durursun 2 ceker

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sen bu kampanyayi nereden nasil ogrendin peki ? Belki subeye ozel de olabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: hayatgezi

bu next nevel avm de her ne hikmetse haftanın 6 günü sistem çalışmıyor, kart ya da nakit ödeme diyorlar.. var bu işte bir çakallık.

Ekstra sut istiyorsun elleri titreyerek veriyorlar. Cok cingene bir sube. Bana da bugun kredi kartiyla odettiler ikinci mokkayi alabilmek icin.

• malum olmuş

Starbucks 1+1 bugüne özel (White chocolate mocha)

• Kaca bu moca tanesi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdsavas

Uygulama şart hocam

sturbucks uygulaması değilmi hocam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Starbucks 1+1 bugüne özel (White chocolate mocha)

• Beşevler starbucksa geldim kampanya geçerli mi dedim. Evet dediler. Ne yapmam gerekiyor dedim. Uygulamadan almanız gerekiyor ama uygulama çalışmıyor ikincisi ikramımız olsun dediler😊)

• ben öğlen arcadium starbuckstan aldım. mobil çalışmıyo diye uygulamasız verdiler herkese
  • tano kullanıcısına yanıt
    bundan 6-7 ay önce bana da aynı numaraı çektiler bakiyem olmasına rağmen kart ile ödedim. 3-4 ay önce gene yolum düştü gittiğimde yine aynı şeyi dediler geçende sistem bozuktu dedim bu sefer hediye edelim dediler. başka arkadaşlarımdan da duydum. bugün forumdada siz diyorsunuz. diğer şubelerde olmuyor nadiren oluyor bu durum ama bu şube garip...
  • bmözdemir16 kullanıcısına yanıt
    Az önce denedim oldu. Kahvelerimizi de aldık yudumluyoruz şu an

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben bazen 2 kişi gittiğimde 1 adet venti alıyorum. Yanına da bir bardak istiyorum. Ventiden ona aktarıp 2 adet kahveyi uygun fiyata hallediyorum. :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: atom-karınca

Ben bazen 2 kişi gittiğimde 1 adet venti alıyorum. Yanına da bir bardak istiyorum. Ventiden ona aktarıp 2 adet kahveyi uygun fiyata hallediyorum. :)

oha çok mantıklı
  • Dün arenapark avm den iki tane aldım uygulamadan 2 tane parası verdim bedava falan diyen olmadı. Haberim de yoktu afiş vs yoktu.

• quote:

Orijinalden alıntı: hakim bey

Dün arenapark avm den iki tane aldım uygulamadan 2 tane parası verdim bedava falan diyen olmadı. Haberim de yoktu afiş vs yoktu.

Uygulamada Mesajlar da olmasi lazim.

• quote:

Orijinalden alıntı: hayatgezi

bundan 6-7 ay önce bana da aynı numaraı çektiler bakiyem olmasına rağmen kart ile ödedim. 3-4 ay önce gene yolum düştü gittiğimde yine aynı şeyi dediler geçende sistem bozuktu dedim bu sefer hediye edelim dediler. başka arkadaşlarımdan da duydum. bugün forumdada siz diyorsunuz. diğer şubelerde olmuyor nadiren oluyor bu durum ama bu şube garip...

Sube Mudurunun tavri ve gorgusuzlugu. Ne kadar cok kar etse o kadar yaranacak merkeze. Cingene usenmesem subeyi sikayet edecem de ugrasmiyom.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.